ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 01:51

Edhe pse limuzina ishte bllokuar nga një aksident në trafik, nusja nuk mbeti pa shkuar në dasmë – për këtë u përkujdesën zjarrfikësit

Edhe pse limuzina ishte bllokuar nga një aksident në trafik, nusja nuk mbeti pa shkuar në dasmë – për këtë u përkujdesën zjarrfikësit
Është e rëndësishme që një nuse të gjendet në vendin e duhur, në kohën e duhur – në ditën e dasmës. Kjo mund të nënkuptojë hipje në një makinë të cilësisë së mirë, një kalë dhe karrocë, apo edhe mënyra të transportit. ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 17:35
Është e rëndësishme që një nuse të gjendet në vendin e duhur, në kohën e duhur – në ditën e dasmës. Kjo mund të nënkuptojë hipje në një makinë të cilësisë së mirë, një kalë dhe karrocë, apo edhe mënyra të transportit. ...

Zjarrfikësit super-heronj: Ja çfarë kanë bërë për nusen
Një nuse, e cila për pak sa humbi dasmën e saj për shkak të trafikut, u dërgua me kohë nga një ekip zjarrfikësish, të cilët e shoqëruan deri në vendin ku po mbahej eventi me kamionin e tyre. Në mars, zjarrëfikësit e ...
Zeri | 19-Nov-2019 15:44
Një nuse, e cila për pak sa humbi dasmën e saj për shkak të trafikut, u dërgua me kohë nga një ekip zjarrfikësish, të cilët e shoqëruan deri në vendin ku po mbahej eventi me kamionin e tyre. Në mars, zjarrëfikësit e ...

Oferta e veçantë e një klub-i në Dubai: Sa më e trashë femra, aq më shumë pije pa pare
Një nuse, e cila për pak sa humbi dasmën e saj për shkak të trafikut, u dërgua me kohë nga një ekip zjarrfikësish, të cilët e shoqëruan deri në vendin ku po mbahej eventi me kamionin e tyre. Në mars, zjarrëfikësit e Los ...
GazetaBlic | 19-Nov-2019 15:23
Një nuse, e cila për pak sa humbi dasmën e saj për shkak të trafikut, u dërgua me kohë nga një ekip zjarrfikësish, të cilët e shoqëruan deri në vendin ku po mbahej eventi me kamionin e tyre. Në mars, zjarrëfikësit e Los ...

Zjarrfikësit super-heronj: Ja çfarë kanë bërë për nusen
Në mars, zjarrëfikësit e Los Angeles, SHBA, ishin prezent në një aksident me veturë që bllokoi dy korsitë e autostradës ‘Topanga Canyon Boulevord’, kur takuan Julie Gorman. Gorman dhe shoqërueset e saj po ecnin ...
Lajminet | 19-Nov-2019 10:41
Në mars, zjarrëfikësit e Los Angeles, SHBA, ishin prezent në një aksident me veturë që bllokoi dy korsitë e autostradës ‘Topanga Canyon Boulevord’, kur takuan Julie Gorman. Gorman dhe shoqërueset e saj po ecnin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved