ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/12/2019 18:30

E tregojnë statistikat, Rrahmani më i mirë se Smalling e Romagnoli në Serie A

E tregojnë statistikat, Rrahmani më i mirë se Smalling e Romagnoli në Serie A
Mbrojtësi kosovar Amir Rrahmani ka filluar mbarë karrierën te skuadra italiane Hellas Verona. Ai ka fituar menjëherë vendin në formacionin startues. Gazeta italiane ‘Corriere dello Sport’ ka publikuar statistikat për ...
InFokusi | 19-Nov-2019 17:35
Mbrojtësi kosovar Amir Rrahmani ka filluar mbarë karrierën te skuadra italiane Hellas Verona. Ai ka fituar menjëherë vendin në formacionin startues. Gazeta italiane ‘Corriere dello Sport’ ka publikuar statistikat për ...

E JASHTËZAKONSHME! “Mbreti i ajrit” në Serie A është një shqiptar
E nisi karrierën në fushat e përbaltura të Kosovës, pastaj ra në sy si profesionist i vërtetë te Partizani. Kufirin kombëtar e kaloi për herë të parë kur vendosi të transferohej në Kroaci, te Dinamo e Zagrebit (u huazua ...
Lexo | 19-Nov-2019 16:37
E nisi karrierën në fushat e përbaltura të Kosovës, pastaj ra në sy si profesionist i vërtetë te Partizani. Kufirin kombëtar e kaloi për herë të parë kur vendosi të transferohej në Kroaci, te Dinamo e Zagrebit (u huazua ...

Rahmani, mbrojtësi më i mirë në Seria A
Mbrojtësi i Kosovës, Amir Rahmani, që verën e kaluar nga Dinamo e Zagrebit kaloi në Serie A te Hellas Verona është një ndër mbrojtësit më të mirë në kampionatin e futbollit në Itali. Rrahmani së bashku me Marash ...
Alsat-M | 19-Nov-2019 16:08
Mbrojtësi i Kosovës, Amir Rahmani, që verën e kaluar nga Dinamo e Zagrebit kaloi në Serie A te Hellas Verona është një ndër mbrojtësit më të mirë në kampionatin e futbollit në Itali. Rrahmani së bashku me Marash ...

Amir Rrahmani me statistikë mahnitëse në Serie A, lë mbrapa edhe Chris Smalling
Mbrojtësi prishtinas Amir Rrahmani është përshtatur më shpejt se që është pritur në futbollin Italian. Rrahmani, i cili kaloi te Hellas Verona këtë verë nga Dinamo Zagrebi, është shndërruar në një titullar të......
Zeri | 19-Nov-2019 15:30
Mbrojtësi prishtinas Amir Rrahmani është përshtatur më shpejt se që është pritur në futbollin Italian. Rrahmani, i cili kaloi te Hellas Verona këtë verë nga Dinamo Zagrebi, është shndërruar në një titullar të......

Statistikat në Serie A: Rrahmani, më i miri në ligë për duele ajrore
Qendërmbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani, e mban kreun e listës së lojtarëve të Serisë A me më së shumti duele ajrore të fituara në ndeshjet e zhvilluara deri më tani në sezonin 2019/20 të ligës elitare italiane. Që kur ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 15:18
Qendërmbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani, e mban kreun e listës së lojtarëve të Serisë A me më së shumti duele ajrore të fituara në ndeshjet e zhvilluara deri më tani në sezonin 2019/20 të ligës elitare italiane. Që kur ...

Statistikat në Serie A: Rrahmani, më i miri në ligë për duele ajrore
Qendërmbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani, e mban kreun e listës së lojtarëve të Serisë A me më së shumti duele ajrore të fituara në ndeshjet e zhvilluara deri më tani në sezonin 2019/20 të ligës elitare italiane. Që kur ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 15:12
Qendërmbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani, e mban kreun e listës së lojtarëve të Serisë A me më së shumti duele ajrore të fituara në ndeshjet e zhvilluara deri më tani në sezonin 2019/20 të ligës elitare italiane. Që kur ...

Flasin statistikat: Rrahmani renditet i pari në Itali në duelet ajrore
Amir Rrahmani nuk i trembet asgjëje dhe askujt. Mbrojtësi shqiptar po shkëlqen në sezonin e tij të parë në kampionatin italian, ku ka marrë lavdërime pafund për performancat e tij të mira me Hellas Verona. Skuadra e tij ...
Politiko | 19-Nov-2019 15:03
Amir Rrahmani nuk i trembet asgjëje dhe askujt. Mbrojtësi shqiptar po shkëlqen në sezonin e tij të parë në kampionatin italian, ku ka marrë lavdërime pafund për performancat e tij të mira me Hellas Verona. Skuadra e tij ...

Rrahmani me statistika, më i mirë se Smallingu e Romagnoli në Serien A
Mbrojtësi kosovar Amir Rrahmani ka filluar mbarë karrierën te skuadra italiane Hellas Verona. Ai ka fituar menjëherë vendin në formacionin startues. Gazeta italiane ‘Corriere dello Sport’ ka publikuar statistikat për ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 14:57
Mbrojtësi kosovar Amir Rrahmani ka filluar mbarë karrierën te skuadra italiane Hellas Verona. Ai ka fituar menjëherë vendin në formacionin startues. Gazeta italiane ‘Corriere dello Sport’ ka publikuar statistikat për ...

E thonë shifrat, një shqiptar më mirë edhe se Romagnoli
Lufta në ajër është një nga pikat më të forta të tij. Amir Rrahmani po spikat në sezonin e tij të parë në Serie A dhe ka marrë elozhe të shumta. Hellas Verona ka mbrojtjen e dytë më të mirë në Itali pas Juventusit dhe ...
ABCNews | 19-Nov-2019 14:50
Lufta në ajër është një nga pikat më të forta të tij. Amir Rrahmani po spikat në sezonin e tij të parë në Serie A dhe ka marrë elozhe të shumta. Hellas Verona ka mbrojtjen e dytë më të mirë në Itali pas Juventusit dhe ...

Statistikat tregojnë gjithçka – Rrahmani lojtari me më së shumti duele të fituar në ajër
Mbrojtësi i Kosovës verën e kaluar nga Dinamo e Zagrebit kaloi në Serie A te Hellas Verona. Rrahmani së bashku me Marash Kumbullan, kanë krijuar një dyshe fantastike në fazën e mbrojtjes, e cila është ndër më të mirat ...
Lajminet | 19-Nov-2019 14:46
Mbrojtësi i Kosovës verën e kaluar nga Dinamo e Zagrebit kaloi në Serie A te Hellas Verona. Rrahmani së bashku me Marash Kumbullan, kanë krijuar një dyshe fantastike në fazën e mbrojtjes, e cila është ndër më të mirat ...

Kean rikthehet në Serie A, por jo te Juventusi
Reprezentuesi i talentuar italian verën e kaluar u largua nga Juventus për t’iu bashkuar Evertonit në Premierligë. 19 vjeçari nuk e ka nisur mirë aventurën te Everton, dhe Premierliga po del të jetë një kampionat jo i ...
Lajminet | 19-Nov-2019 11:47
Reprezentuesi i talentuar italian verën e kaluar u largua nga Juventus për t’iu bashkuar Evertonit në Premierligë. 19 vjeçari nuk e ka nisur mirë aventurën te Everton, dhe Premierliga po del të jetë një kampionat jo i ...

Rrahmani drejt transferimit më të madh në karrierën e tij
Kapiteni i Kombëtares së Kosovës, e ka filluar mbarë sezonin në Serie A te skuadra e Hellas Verona, pas transferimit nga Dinamo Zagrep. 25 vjeçari ka qenë i plotë në të gjitha ndeshjet te Hellas Verona këtë sezon, duke ...
Lajminet | 19-Nov-2019 08:53
Kapiteni i Kombëtares së Kosovës, e ka filluar mbarë sezonin në Serie A te skuadra e Hellas Verona, pas transferimit nga Dinamo Zagrep. 25 vjeçari ka qenë i plotë në të gjitha ndeshjet te Hellas Verona këtë sezon, duke ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved