ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2019 10:41

Arta Marku i kërkon “llogari” Këshillit të Lartë të Prokurorisë

Arta Marku i kërkon “llogari” Këshillit të Lartë të Prokurorisë
Prokurorja e Përgjithshme e Përkoshme, Arta Marku i kërkon llogari Këshilit të Lartë të Prokurorisë, pse u rendit e dyta në garën për postin e kryeprokurorit. Për këtë, me anë të një letre drejtuar KLP-së, prokurorja e ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 16:53
Prokurorja e Përgjithshme e Përkoshme, Arta Marku i kërkon llogari Këshilit të Lartë të Prokurorisë, pse u rendit e dyta në garën për postin e kryeprokurorit. Për këtë, me anë të një letre drejtuar KLP-së, prokurorja e ...

Gara për kryeprokuror, Arta Marku kërkesë për informacion për mënyrën e vlerësimit
Arta Marku me anë një kërkese drejtuar Këshillit të Lartë të Prokurorisë kërkon informacion për mënyrën e vlerësimit në garën për kryeprokuror.
Top Channel | 19-Nov-2019 16:17
Arta Marku me anë një kërkese drejtuar Këshillit të Lartë të Prokurorisë kërkon informacion për mënyrën e vlerësimit në garën për kryeprokuror.

E dyta në listë në garë për kryeprokuror, Arta Marku ankimon vendimin
Kryeprokurorja e përkohshme, Arta Marku, ka ankimuar vendimin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë. Ajo është renditur e dyta në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm, me 406 pikë. Ndërkohë vendin e parë e ...
Dritare | 19-Nov-2019 17:50
Kryeprokurorja e përkohshme, Arta Marku, ka ankimuar vendimin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë. Ajo është renditur e dyta në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm, me 406 pikë. Ndërkohë vendin e parë e ...

U rendit e dyta për postin e PP, Arta Marku letër KLP: Informacion për vlerësimin nga çdo anëtar për të ankimuar vendimin
TIRANË Prokurorja e përgjithshme e përkohshme Arta Marku i kërkon informacion për vlerësimin dhe procesin e pikëzimit nga secili anëtar i KLP-së me qëllim për të shqyrtuar mundësitë e ankimimit të vendimit të Këshillit ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 16:02
TIRANË Prokurorja e përgjithshme e përkohshme Arta Marku i kërkon informacion për vlerësimin dhe procesin e pikëzimit nga secili anëtar i KLP-së me qëllim për të shqyrtuar mundësitë e ankimimit të vendimit të Këshillit ...

Arta Marku ankimon vendimin e KLP-së, kërkon pikëzimin e detajuar për çdo anëtar
Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku ka ankimuar në Gjykatën Administrative të Apelit rënditjen e bërë nga Këshilli i Lartë i Prokurorisë për 3 kandidatët për Prokuror të Përgjithshëm. Në këtë listë Marku ...
ABCNews | 19-Nov-2019 16:42
Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku ka ankimuar në Gjykatën Administrative të Apelit rënditjen e bërë nga Këshilli i Lartë i Prokurorisë për 3 kandidatët për Prokuror të Përgjithshëm. Në këtë listë Marku ...

Gara për kryeprokurorin/ Marku letër KLP, kërkon informacion për pikëzimin e kandidatëve
TIRANË, 19 nëntor /MEDIAL/ – Prokurorja e Përgjithshme e përkohshme Arta Marku ka kërkuar ditën e sotme informacion nga Këshilli i Lartë i Prokurorisë për vlerësimin dhe procesin e pikëzimit nga secili anëtar, bashkë ...
Medial | 19-Nov-2019 17:25
TIRANË, 19 nëntor /MEDIAL/ – Prokurorja e Përgjithshme e përkohshme Arta Marku ka kërkuar ditën e sotme informacion nga Këshilli i Lartë i Prokurorisë për vlerësimin dhe procesin e pikëzimit nga secili anëtar, bashkë ...

Arta Marku i kërkon “llogari” Këshillit të Lartë të Prokurorisë
Prokurorja e Përgjithshme e Përkoshme, Arta Marku i kërkon llogari Këshilit të Lartë të Prokurorisë, pse u rendit e dyta në garën për postin e kryeprokurorit. Për këtë, me anë të një letre drejtuar KLP-së, prokurorja e ...
Medial | 19-Nov-2019 17:01
Prokurorja e Përgjithshme e Përkoshme, Arta Marku i kërkon llogari Këshilit të Lartë të Prokurorisë, pse u rendit e dyta në garën për postin e kryeprokurorit. Për këtë, me anë të një letre drejtuar KLP-së, prokurorja e ...

Arta Marku ankimon vendimin e KLP/ Nuk pranon të renditet e dyta
Prokurorja e përgjithshme e përkohshme Arta Marku, e cila u zgjodh në atë post vetëm me votat e Rilindjes, ka ankimuar sot vendimin e KLP, pasi u rendit e dyta në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm. ...
Lapsi | 19-Nov-2019 16:31
Prokurorja e përgjithshme e përkohshme Arta Marku, e cila u zgjodh në atë post vetëm me votat e Rilindjes, ka ankimuar sot vendimin e KLP, pasi u rendit e dyta në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm. ...

Gara për kryeprokuror, Arta Marku kërkesë për informacion për mënyrën e vlerësimit
Arta Marku me anë një kërkese drejtuar Këshillit të Lartë të Prokurorisë kërkon informacion për mënyrën e vlerësimit në garën për kryeprokuror. Ndërkohë pikëzimi i tyre ishte: 459 Olsian ÇELA, 406 Arta Marku dhe 362 ...
Lexo | 19-Nov-2019 16:51
Arta Marku me anë një kërkese drejtuar Këshillit të Lartë të Prokurorisë kërkon informacion për mënyrën e vlerësimit në garën për kryeprokuror. Ndërkohë pikëzimi i tyre ishte: 459 Olsian ÇELA, 406 Arta Marku dhe 362 ...

Arta Marku e pakënaqur me renditjen në garën për kryeprokuror, ankimon vendimin e KLP-së
Prokurorja e përgjithshme e përkohshme Arta Marku ka ankimuar vendimin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë që e rendit të dytën në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm. Vendimi ka ardhur pasi Marku është e ...
Politiko | 19-Nov-2019 16:42
Prokurorja e përgjithshme e përkohshme Arta Marku ka ankimuar vendimin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë që e rendit të dytën në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm. Vendimi ka ardhur pasi Marku është e ...

Arta Marku ankimon vendimin e KLPS-së
Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku ka ankimuar renditjen e KLP-së në Gjykatën Administrative të Apelit, pasi u rendit e dyta në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm. Burime për abcnews.al ...
ABCNews | 19-Nov-2019 16:17
Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku ka ankimuar renditjen e KLP-së në Gjykatën Administrative të Apelit, pasi u rendit e dyta në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm. Burime për abcnews.al ...

Arta Marku “zvarrit” zgjedhjen e Kryeprokurorit të ri
Një ditë para se
Illyriapress | 19-Nov-2019 16:25
Një ditë para se

U rendit e dyta për postin e Prokurorit të Përgjithshëm, Arta Marku ankimon vendimin e KLP
Prokurorja e përgjithshme e përkohshme Arta Marku ka ankimuar vendimin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë që e rendit të dytën në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm. Marku u rendit e dyta me 406 pikë pas ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 16:20
Prokurorja e përgjithshme e përkohshme Arta Marku ka ankimuar vendimin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë që e rendit të dytën në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm. Marku u rendit e dyta me 406 pikë pas ...

Renditet e dyta per postin e Prokurorit te Pergjithshem, Arta Marku ankimon vendimin e KLP
TIRANË Prokurorja e përgjithshme e përkohshme Arta Marku ka ankimuar vendimin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë që e rendit të dytën në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm. Marku u rendit e dyta me 406 ...
Lajmi i Fundit | 19-Nov-2019 16:11
TIRANË Prokurorja e përgjithshme e përkohshme Arta Marku ka ankimuar vendimin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë që e rendit të dytën në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm. Marku u rendit e dyta me 406 ...

KLP e renditi të dytën në garën për Prokuror të Përgjithshëm, Arta Marku bën lëvizjen e papritur
Postuar: 19/11/2019 - 16:05 Kryeprokurorja n ë detyrë, Marku ka ankimuar vendimin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë që e rendit të dytën në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm. Marku u rendit e dyta me ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 16:08
Postuar: 19/11/2019 - 16:05 Kryeprokurorja n ë detyrë, Marku ka ankimuar vendimin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë që e rendit të dytën në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm. Marku u rendit e dyta me ...

Lista me emrat kandidatë për kryeprokuror të vendit, mbërrin të mërkurën në Kuvend
Lista me kandidatët për kryeprokuror do të dërgohet të mërkurën në Kuvend. Në krye me më shumë pikë qëndron prokurori i Krimeve të Rënda Olsian ÇelaKryeprokurorja e Përkohshme në detyrë Arta Marku e Fatjona Mençaj nuk ...
Telegraf | 18-Nov-2019 17:43
Lista me kandidatët për kryeprokuror do të dërgohet të mërkurën në Kuvend. Në krye me më shumë pikë qëndron prokurori i Krimeve të Rënda Olsian ÇelaKryeprokurorja e Përkohshme në detyrë Arta Marku e Fatjona Mençaj nuk ...

Kush do jetë Prokurori i ri i Përgjithshëm? Artan Hoxha e thotë hapur: I është dhënë shansi!
Gazetari Artan Hoxha zbulon fituesin mes tre kandidatëve për postin e kryeprokurorit. “Arta Marku që në momentin kur u zgjodh prokurore u zgjodh në një situatë jo ligjore, në një seancë me flakadanë. Që në atë moment ...
Ina-Online | 19-Nov-2019 00:36
Gazetari Artan Hoxha zbulon fituesin mes tre kandidatëve për postin e kryeprokurorit. “Arta Marku që në momentin kur u zgjodh prokurore u zgjodh në një situatë jo ligjore, në një seancë me flakadanë. Që në atë moment ...

Kush do jetë Prokurori i ri i Përgjithshëm? Artan Hoxha e thotë hapur: I është dhënë shansi!
Postuar: 18/11/2019 - 23:59 Gazetari Artan Hoxha zbulon fituesin mes tre kandidatëve për postin e kryeprokurorit. “Arta Marku që në momentin kur u zgjodh prokurore u zgjodh në një situatë jo ligjore, në një seancë me ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 00:04
Postuar: 18/11/2019 - 23:59 Gazetari Artan Hoxha zbulon fituesin mes tre kandidatëve për postin e kryeprokurorit. “Arta Marku që në momentin kur u zgjodh prokurore u zgjodh në një situatë jo ligjore, në një seancë me ...

Gara për kryeprokuror, Klodiana Lala nxjerr detajet e forta dhe zbulon kush është favoriti
Postuar: 18/11/2019 - 23:53 Këshilli i Lartë i Prokurorisë paraditen e së enjtes bëri publike pikët e grumbulluara nga tre kandidatët që garuan për postin e kryeprokurorit. Gazetarja Klodiana Lala është shprehur se ...
Sot.Al | 18-Nov-2019 23:59
Postuar: 18/11/2019 - 23:53 Këshilli i Lartë i Prokurorisë paraditen e së enjtes bëri publike pikët e grumbulluara nga tre kandidatët që garuan për postin e kryeprokurorit. Gazetarja Klodiana Lala është shprehur se ...

Drejt kuvendit lista me kanditët për kryeprokuror! Marku e Memçaj nuk ankimojnë renditjen
Kryeprokurorja e Përkohshme në detyrë Arta Marku dhe prokurorja Fatjona Memçaj nuk e kanë ankimuar rezultatin e KLP-së. Kjo listë tashmë kryesohet nga prokurori Olsian Çela. Lista me kandidatët për kryeprokuror do të ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 17:51
Kryeprokurorja e Përkohshme në detyrë Arta Marku dhe prokurorja Fatjona Memçaj nuk e kanë ankimuar rezultatin e KLP-së. Kjo listë tashmë kryesohet nga prokurori Olsian Çela. Lista me kandidatët për kryeprokuror do të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved