ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/12/2019 22:14

E dashura e Redjan Rrajës/ Kejvina Kthjellës i kthehet vetëm telefoni, prokuroria mban në sekuestro makinën

E dashura e Redjan Rrajës/ Kejvina Kthjellës i kthehet vetëm telefoni, prokuroria mban në sekuestro makinën
Gjykata e Krimeve të Rënda shqyrtoi sot kërkesën e Kejvina Kthjellës e cila kërkoi kthimin e sendeve të sekuestruara, të cilat ja ka bllokuar prokuroria në vijim të hetimeve për atentatin e datës një nëntor kundër tre ...
Top Channel | 19-Nov-2019 12:39
Gjykata e Krimeve të Rënda shqyrtoi sot kërkesën e Kejvina Kthjellës e cila kërkoi kthimin e sendeve të sekuestruara, të cilat ja ka bllokuar prokuroria në vijim të hetimeve për atentatin e datës një nëntor kundër tre ...

Atentati ndaj Arjan Ndojit/ Prokuroria i kthen celularin Kejvina Kthellës, por i mban makinën
Vetëm një ditë pas kërkesës së Kejvina Kthellës në Gjykatë e Krimeve të Rënda, gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se Prokuroria ka vendosur t’i kthejë modeles celularin. Gazetarja Lala raporton se prokurorët ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 10:17
Vetëm një ditë pas kërkesës së Kejvina Kthellës në Gjykatë e Krimeve të Rënda, gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se Prokuroria ka vendosur t’i kthejë modeles celularin. Gazetarja Lala raporton se prokurorët ...

Krimet e Rënda i kthejnë telefonin Kejvina Kthellës
Gjykata për Krime të Rënda, ka shqyrtuar në një seancë të veçantë kërkesën e Kejvina Kthjellës, të cilës i është kthyer vetëm celulari. Gjykata nuk ka pranuar të heq sekuestron e automjetit dhe llogarisë së saj bankare. ...
Telegraf | 19-Nov-2019 10:26
Gjykata për Krime të Rënda, ka shqyrtuar në një seancë të veçantë kërkesën e Kejvina Kthjellës, të cilës i është kthyer vetëm celulari. Gjykata nuk ka pranuar të heq sekuestron e automjetit dhe llogarisë së saj bankare. ...

Atentati ndaj Arjan Ndojës – Prokuroria i kthen celularin Kejvina Kthellës, por i mban makinën
Vetëm një ditë pas kërkesës së Kejvina Kthellës në Gjykatën e Krimeve të Rënda, gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se Prokuroria ka vendosur t’i kthejë modeles celularin. Gazetarja Lala raporton se ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 11:03
Vetëm një ditë pas kërkesës së Kejvina Kthellës në Gjykatën e Krimeve të Rënda, gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se Prokuroria ka vendosur t’i kthejë modeles celularin. Gazetarja Lala raporton se ...

Ja sa do të rriten taksat për ata që kanë dy punë
mapo.al Drejtoresha e tatimeve, Delina Ibrahimaj ka shpjeguar sot në një dalje për mediat, arsyen se pse u vendos që individët që kanë më shumë sesa një pagë, në fillim të vitit pasardhës do të duhet të deklarojnë të ...
Mapo | 19-Nov-2019 08:37
mapo.al Drejtoresha e tatimeve, Delina Ibrahimaj ka shpjeguar sot në një dalje për mediat, arsyen se pse u vendos që individët që kanë më shumë sesa një pagë, në fillim të vitit pasardhës do të duhet të deklarojnë të ...

Atentati ndaj Arjan Ndojit/ Prokuroria i kthen celularin Kejvina Kthellës, por i mban makinën
Një ditë pas kërkesës së Kejvina Kthellës në Gjykatë e Krimeve të Rënda, Prokuroria ka vendosur t’i kthejë modeles celularin. Gazetarja Lala raporton se prokurorët kanë këqyrur telefonin e saj dhe kanë arritur në ...
Lapsi | 19-Nov-2019 10:43
Një ditë pas kërkesës së Kejvina Kthellës në Gjykatë e Krimeve të Rënda, Prokuroria ka vendosur t’i kthejë modeles celularin. Gazetarja Lala raporton se prokurorët kanë këqyrur telefonin e saj dhe kanë arritur në ...

Atentati/ Pas “Rrumit”, edhe prokurori Arjan Ndoj del nga spitali
Kur kanë kaluar 18 ditë nga atentati me armë zjarri që i bënë te mbikalimi i Shkozetit, prokurori i Durrësit Arjan Ndoj ka lënë këtë të martë ambjentet e spitalit të Durrësit ku mori trajtim mjekësor. Në spitalin e ...
Telegraf | 19-Nov-2019 10:09
Kur kanë kaluar 18 ditë nga atentati me armë zjarri që i bënë te mbikalimi i Shkozetit, prokurori i Durrësit Arjan Ndoj ka lënë këtë të martë ambjentet e spitalit të Durrësit ku mori trajtim mjekësor. Në spitalin e ...

Del nga spitali prokurori Ndoja që u plagos në atentat
Prokurori i Durrësit, Arjan Ndoja ka lënë ambientet e spitalit këtë të martë. Ndoja ra pre e një atentati tek mbikalimi I Shkozetit 18 ditë më parë ku si pasojë mbetën të plagosur edhe Landi Muharremi dhe shoferi i tij ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 09:59
Prokurori i Durrësit, Arjan Ndoja ka lënë ambientet e spitalit këtë të martë. Ndoja ra pre e një atentati tek mbikalimi I Shkozetit 18 ditë më parë ku si pasojë mbetën të plagosur edhe Landi Muharremi dhe shoferi i tij ...

Prokuroria i kthen celularin Kejvina Kthelles, por i mban makinen
Vetëm një ditë pas kërkesës së Kejvina Kthellës në Gjykatë e Krimeve të Rënda, Prokuroria ka vendosur t’i kthejë modeles celularin. Prokurorët kanë këqyrur telefonin e saj dhe kanë arritur në përfundimin se nuk......
Zeri | 19-Nov-2019 12:02
Vetëm një ditë pas kërkesës së Kejvina Kthellës në Gjykatë e Krimeve të Rënda, Prokuroria ka vendosur t’i kthejë modeles celularin. Prokurorët kanë këqyrur telefonin e saj dhe kanë arritur në përfundimin se nuk......

Prokuroria vendos për Kejvinën
Vetëm një ditë pas kërkesës së Kejvina Kthellës në Gjykatë e Krimeve të Rënda, gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se Prokuroria ka vendosur t’i kthejë modeles celularin. Raportohet se prokurorët kanë këqyrur ...
Lajminet | 19-Nov-2019 11:37
Vetëm një ditë pas kërkesës së Kejvina Kthellës në Gjykatë e Krimeve të Rënda, gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se Prokuroria ka vendosur t’i kthejë modeles celularin. Raportohet se prokurorët kanë këqyrur ...

18 ditë pas atentatit del nga spitali prokurori Arjan Ndoja
Pas 18 ditësh, prokurori Arjan Ndoja ka lënë ambientet e spitalit dhe ndodhet në shtëpi në gjendje të mirë shëndetësore. Një ditë më herët la spitalin edhe i forti i Sukthit, Aleksandër Laho (Pëllumb Ymeri) ose ndryshe ...
Gazeta Dita | 19-Nov-2019 11:36
Pas 18 ditësh, prokurori Arjan Ndoja ka lënë ambientet e spitalit dhe ndodhet në shtëpi në gjendje të mirë shëndetësore. Një ditë më herët la spitalin edhe i forti i Sukthit, Aleksandër Laho (Pëllumb Ymeri) ose ndryshe ...

Aktori i famshëm do ta luajë Bill Clintonin në filmin për skandalin seksual që parapriu intervenimin në Kosovë
Vetëm një ditë pas kërkesës së Kejvina Kthellës në Gjykatë e Krimeve të Rënda, Prokuroria ka vendosur t’i kthejë modeles celularin. Prokurorët kanë këqyrur telefonin e saj dhe kanë arritur në përfundimin se nuk ka ...
GazetaBlic | 19-Nov-2019 11:22
Vetëm një ditë pas kërkesës së Kejvina Kthellës në Gjykatë e Krimeve të Rënda, Prokuroria ka vendosur t’i kthejë modeles celularin. Prokurorët kanë këqyrur telefonin e saj dhe kanë arritur në përfundimin se nuk ka ...

“Siguria s’mund të shitet”, ambasada e SHBA reagon për rrjetin 5G
mapo.al Përmes një postimi në faqen zyrtare në ‘Facebook’, Ambasada Amerikane në Tiranë, ka publikuar një tjetër reagim për rrjetin 5G. E ngarkuara me punë e ambasadës amerikane në Tiranë, Leyla Moses-Ones thotë se ...
Mapo | 18-Nov-2019 18:57
mapo.al Përmes një postimi në faqen zyrtare në ‘Facebook’, Ambasada Amerikane në Tiranë, ka publikuar një tjetër reagim për rrjetin 5G. E ngarkuara me punë e ambasadës amerikane në Tiranë, Leyla Moses-Ones thotë se ...

Kërkesa e Kejvina Kthellës/ Ja vendimi i gjykatës për modelen
Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur t’i kthejë celularin e sekuestruar velinës Kejvina Kthella. Kjo e fundit është marrë në pyetje në kuadër të hetimeve për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja. Modelja kishte ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 10:41
Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur t’i kthejë celularin e sekuestruar velinës Kejvina Kthella. Kjo e fundit është marrë në pyetje në kuadër të hetimeve për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja. Modelja kishte ...

Atentati ndaj prokurorit Ndoj, Kejvina Kthellës i kthehet celulari, por jo makina dhe llogaria bankare
Paraditen e sotme gjykata e Krimeve të Rënda pranoi kërkesën e modeles Kejvina Kthella për t’i kthyer celularin. Por gjykata do të vijojë të mbajë nën sekuestro makinën e saj dhe llogarinë bankare. Sekuestrimi është ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 10:34
Paraditen e sotme gjykata e Krimeve të Rënda pranoi kërkesën e modeles Kejvina Kthella për t’i kthyer celularin. Por gjykata do të vijojë të mbajë nën sekuestro makinën e saj dhe llogarinë bankare. Sekuestrimi është ...

U plagos bashkë me prokurorin Arjan Ndoj në atentat, ‘Rrumi’ del nga spitali. Shoqërohet drejt banesës me….
18 ditë pas atentatit, Aleksandër Laho, i njohur ndryshe si ‘Rrumi’, i cili mbeti i plagosur në atentatin që iu bë makinës ku udhëtonte prokurori Arjan Ndoj ka lënë sot spitalin. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për ...
BalkanWeb | 18-Nov-2019 18:44
18 ditë pas atentatit, Aleksandër Laho, i njohur ndryshe si ‘Rrumi’, i cili mbeti i plagosur në atentatin që iu bë makinës ku udhëtonte prokurori Arjan Ndoj ka lënë sot spitalin. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për ...

Gjykata vendos për Kejvina Kthjellën: Kërkoi zhbllokimin e telefonit, makinës dhe llogarive bankare
Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur që t’i kthejë telefonin Kejvina Kthjellës, i cili ishte bllokuar bashkë me makinën dhe llogaritë bankare për shkak të hetimit për atentatin ndaj proikurorit Arjan Ndoj dhe ...
ABCNews | 19-Nov-2019 10:16
Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur që t’i kthejë telefonin Kejvina Kthjellës, i cili ishte bllokuar bashkë me makinën dhe llogaritë bankare për shkak të hetimit për atentatin ndaj proikurorit Arjan Ndoj dhe ...

Atentati ndaj prokurorit, gjykata i kthen celularin Kejvina Kthellës por mbeten të bllokuara makina dhe…
Gjykata e Krimeve të Rënda ka pranuar vetëm një pjesë të kërkesës së modeles Kejvina Kthjella duke i kthyer celularin, por jo makinën, ndërsa edhe llogaritë bankare do të vijojnë që të jenë të bllokuara. Vendimi është ...
Lexo | 19-Nov-2019 10:32
Gjykata e Krimeve të Rënda ka pranuar vetëm një pjesë të kërkesës së modeles Kejvina Kthjella duke i kthyer celularin, por jo makinën, ndërsa edhe llogaritë bankare do të vijojnë që të jenë të bllokuara. Vendimi është ...

I sekuestruan telefonin, makinën dhe llogaritë bankare pasi zbuluan lidhjen intime me Rrajën dhe sponsorizimin për jetën luksoze, Krimet e Rënda marrin vendimin e rëndësishëm për Kejvina Kthellën
Postuar: 19/11/2019 - 10:16 Modelja Kejvina Kthjella kërkoi rikthimin e telefonit që iu sekuestrua nga prokuroria në kuadër të hetimeve që po zhvillohen për zbulimin e autorëve të atentatit kundër prokurorit Arjan ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 10:31
Postuar: 19/11/2019 - 10:16 Modelja Kejvina Kthjella kërkoi rikthimin e telefonit që iu sekuestrua nga prokuroria në kuadër të hetimeve që po zhvillohen për zbulimin e autorëve të atentatit kundër prokurorit Arjan ...

Kush i shoqëronte prokurorin dhe “Rrumin” pas daljes nga spitali. Ja çfarë thanë kur u pyetën për Redjan Rrajën. Zbardhet ç’kanë arritur në konkluzion grupi hetimor
Postuar: 19/11/2019 - 10:20 Prokurori Arian Ndoja dhe Aleksandër Laho kanë lënë dje dyert e Spitalit të Durrësit, 18 ditë pas atentatit në zonën Shkozetit në Durrës, ku gjeti vdekjen 24-vjeçari Andi Maloku. I shoqëruar ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 10:26
Postuar: 19/11/2019 - 10:20 Prokurori Arian Ndoja dhe Aleksandër Laho kanë lënë dje dyert e Spitalit të Durrësit, 18 ditë pas atentatit në zonën Shkozetit në Durrës, ku gjeti vdekjen 24-vjeçari Andi Maloku. I shoqëruar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved