ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/12/2019 23:09

E konfirmon vetë Arilena Ara, së shprejti bashkëpunimi me Flori Mumajesin (Video)

E konfirmon vetë Arilena Ara, së shprejti bashkëpunimi me Flori Mumajesin (Video)
TIRANE Pak ditë më parë në media qarkulloi një lajm se Arilena Ara dhe Flori Mumajesi do të sillnin shumë shpejt bashkëpunimin e dytë së bashku. Dyshimet nisën pas publikimit të fotove të njëjta të tyre. E para ishte ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 18:51
TIRANE Pak ditë më parë në media qarkulloi një lajm se Arilena Ara dhe Flori Mumajesi do të sillnin shumë shpejt bashkëpunimin e dytë së bashku. Dyshimet nisën pas publikimit të fotove të njëjta të tyre. E para ishte ...

Dikur piqte vetëm mish në zgarë, sot pasuria e tij arrin në 1 miliard
Ai u kthye në sensacionin e internetit me videot e tij të gatimit dhe me gjestin e tij ikonik të hedhjes së kripës në gatimet e tij. Por shumë njerez ndoshta nuk e dinë që Nusret Gokçe është në fakt një kuzhinier mjaft ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 12:40
Ai u kthye në sensacionin e internetit me videot e tij të gatimit dhe me gjestin e tij ikonik të hedhjes së kripës në gatimet e tij. Por shumë njerez ndoshta nuk e dinë që Nusret Gokçe është në fakt një kuzhinier mjaft ...

Ava Max ndryshon tërësisht, nga një bionde e thjeshtë në një brune simpatike
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Ava Max, është shumë e pëlqyer për stilin e saj. Ajo ka krijuar tashmë imazhin e një vajze të bukur bionde, e cila di të bëjë çudira me zërin e saj! Megjithatë së fundmi, Ava ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 18:18
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Ava Max, është shumë e pëlqyer për stilin e saj. Ajo ka krijuar tashmë imazhin e një vajze të bukur bionde, e cila di të bëjë çudira me zërin e saj! Megjithatë së fundmi, Ava ...

Atalanta dhe Bologna në kërkim të Ardian Ismajlit
Hajduku i Splitit është duke menduar ta shesë futbollistin shqiptare Ardian Ismajli, i cili kërkohet nga klubet italiane, Atalanta dhe Bologna. Akoma pa u hapur afati kalimtar dimëror, klubi kroat është duke i menduar ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 17:25
Hajduku i Splitit është duke menduar ta shesë futbollistin shqiptare Ardian Ismajli, i cili kërkohet nga klubet italiane, Atalanta dhe Bologna. Akoma pa u hapur afati kalimtar dimëror, klubi kroat është duke i menduar ...

Dafina Zeqiri paralajmëron këngën e re në bashkëpunim me reperin italian, Sfera Ebbasta
Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, tashmë njihet edhe për bashkëpunimet e saj me emra të njohur në botë. Dhe siç shihet, ajo këtë herë ka bashkuar forcat me reperin nga Italia, Sfera Ebbasta, emri i vërtetë i të ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 12:25
Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, tashmë njihet edhe për bashkëpunimet e saj me emra të njohur në botë. Dhe siç shihet, ajo këtë herë ka bashkuar forcat me reperin nga Italia, Sfera Ebbasta, emri i vërtetë i të ...

Dy skuadrat italiane interesohen për Ismajlin
Kështu raportojnë mediet kroate, që sigurojnë se për mbrojtësin kuqezi të Hajdukut të Splitit interesohen dy ekipe të Serisë A, më konkretisht Bologna dhe Atalanta. Klubet në fjalë e kanë ndjekur mbrojtësit në disa ...
Koha.mk | 19-Nov-2019 18:54
Kështu raportojnë mediet kroate, që sigurojnë se për mbrojtësin kuqezi të Hajdukut të Splitit interesohen dy ekipe të Serisë A, më konkretisht Bologna dhe Atalanta. Klubet në fjalë e kanë ndjekur mbrojtësit në disa ...

Pas ndarjes, Anaidi i Big Brother dhe Oriola Marashi kanë marrë këtë vendim
Përmes disa fotove të publikuar ne Intagram Mozzik zbulon trupin e tij me tatuazhe. Rep artisti shqiptarë është mjaftë aktiv ne rrjetin e tij social Instagram duke publikuar foto të ndryshme të tij, shkruan GazetaBlic. ...
GazetaBlic | 19-Nov-2019 18:30
Përmes disa fotove të publikuar ne Intagram Mozzik zbulon trupin e tij me tatuazhe. Rep artisti shqiptarë është mjaftë aktiv ne rrjetin e tij social Instagram duke publikuar foto të ndryshme të tij, shkruan GazetaBlic. ...

Gjira uron veten për ditëlindjen e 30-të: Jeta jo gjithmonë e lehtë, por ia ka vlejtur çdo ditë
Sot (e martë), është një ditë mjaft e rëndësishme për reperen e njohur shqiptare, Gjira Kajtazi. Kjo ngase ajo feston ditëlindjen e 30-të dhe me këtë rast ka zgjedhur që në rrjetet sociale t’ia bëjë vetes një urim mjaft ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 11:31
Sot (e martë), është një ditë mjaft e rëndësishme për reperen e njohur shqiptare, Gjira Kajtazi. Kjo ngase ajo feston ditëlindjen e 30-të dhe me këtë rast ka zgjedhur që në rrjetet sociale t’ia bëjë vetes një urim mjaft ...

Xhensila e fiksuar pas kësaj kënge
Këngëtarja Xhensila Myrtezaj njihet për hitet që sjell në tregun muzikor shqiptar, shkruan . Projektet e saj muzikore janë të pëlqyera te publiku e ajo gjen mbështetje edhe te kolegët këngëtar. Mirëpo edhe vetë Xhensila ...
Lajminet | 19-Nov-2019 18:21
Këngëtarja Xhensila Myrtezaj njihet për hitet që sjell në tregun muzikor shqiptar, shkruan . Projektet e saj muzikore janë të pëlqyera te publiku e ajo gjen mbështetje edhe te kolegët këngëtar. Mirëpo edhe vetë Xhensila ...

Publikohet një pjesë e duetit mes Sinan Vllasaliut dhe Medës
Sinan Vllasaliu dhe Meda ditë më parë kanë paralajmëruar një projekt të ri muzikor, të cilin pritet ta publikojnë shumë shpejt. Përmes postimeve të fundit, Meda ka zbuluar disa sekuenca të këngës së re, të cilës do t’ia ...
Aktuale.MK | 19-Nov-2019 18:03
Sinan Vllasaliu dhe Meda ditë më parë kanë paralajmëruar një projekt të ri muzikor, të cilin pritet ta publikojnë shumë shpejt. Përmes postimeve të fundit, Meda ka zbuluar disa sekuenca të këngës së re, të cilës do t’ia ...

Atalanta dhe Bologna në kërkim të Ardian Ismajlit
Hajduku i Splitit është duke menduar ta shesë futbollistin shqiptare Ardian Ismajli, i cili kërkohet nga klubet italiane, Atalanta dhe Bologna. Akoma pa u hapur afati kalimtar dimëror, klubi kroat është duke i menduar ...
E Dua Sportin | 19-Nov-2019 18:00
Hajduku i Splitit është duke menduar ta shesë futbollistin shqiptare Ardian Ismajli, i cili kërkohet nga klubet italiane, Atalanta dhe Bologna. Akoma pa u hapur afati kalimtar dimëror, klubi kroat është duke i menduar ...

Video/ Arbana Osmani në tur me librin, në Kosovë dhe Shqipëri!
Pas mbylljes së Panairit të Librit në Tiranë, ku u prezantuan shumë libra të rinj, mes tyre edhe ai i Arbana Osmanit, “Receta për 5 minuta”, moderatorja ka vendosur ta shëtisë librin gjithandej. Arbana ka nisur nga dje ...
Dritare | 19-Nov-2019 17:50
Pas mbylljes së Panairit të Librit në Tiranë, ku u prezantuan shumë libra të rinj, mes tyre edhe ai i Arbana Osmanit, “Receta për 5 minuta”, moderatorja ka vendosur ta shëtisë librin gjithandej. Arbana ka nisur nga dje ...

Genta shumë e dashuruar, nuk po i ndahet të dashurit
Genta Ismajli tashmë nuk po i ndahet të dashurit të saj që e ka prezantuar së fundi. Kohët e fundit pasi që u dëgjuan e konfirmuan zërat për lidhjen e Gentës me të dashurin turk e shndërruan këngëtaren në njërin prej ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 17:48
Genta Ismajli tashmë nuk po i ndahet të dashurit të saj që e ka prezantuar së fundi. Kohët e fundit pasi që u dëgjuan e konfirmuan zërat për lidhjen e Gentës me të dashurin turk e shndërruan këngëtaren në njërin prej ...

Stadiumi shqiptar bëhet deti, futbollistët notojnë
Një video nga momentet e stërvitjes së futbollistëve të skuadrës shqiptare Egnatias, ka bërë xhiron në rrjetet sociale. Futbollistët shihet teksa stërviten në një fushë të mbuluar nga uji, ku ata nuk ngurojnë të hidhen ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 17:33
Një video nga momentet e stërvitjes së futbollistëve të skuadrës shqiptare Egnatias, ka bërë xhiron në rrjetet sociale. Futbollistët shihet teksa stërviten në një fushë të mbuluar nga uji, ku ata nuk ngurojnë të hidhen ...

Stadiumi shqiptar bëhet deti, futbollistët ia plasin notit
Një video nga momentet e stërvitjes së futbollistëve të skuadrës shqiptare Egnatias, ka bërë xhiron në rrjetet sociale. Futbollistët shihet teksa stërviten në një fushë të mbuluar nga uji, ku ata nuk ngurojnë të hidhen ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 17:30
Një video nga momentet e stërvitjes së futbollistëve të skuadrës shqiptare Egnatias, ka bërë xhiron në rrjetet sociale. Futbollistët shihet teksa stërviten në një fushë të mbuluar nga uji, ku ata nuk ngurojnë të hidhen ...

Një ‘cowgirl’ seksi si Kejvina
Kejvina Kthella ka bërë një nga paraqitjet më atraktive, ku erdhi më një stil më ndryshe nga ai që jemi mësuar ta shohim zakonisht, shkruan . Ajo publikoi disa fotografi, të cilat i ka shkëputur gjatë paraqitjes në ...
Lajminet | 19-Nov-2019 17:07
Kejvina Kthella ka bërë një nga paraqitjet më atraktive, ku erdhi më një stil më ndryshe nga ai që jemi mësuar ta shohim zakonisht, shkruan . Ajo publikoi disa fotografi, të cilat i ka shkëputur gjatë paraqitjes në ...

Xhensila e fiksuar pas kësaj kënge, e shpreh publikisht
Këngëtarja e njohur shqiptare Xhensila Myrtezaj njihet për këngët e bukura që sjellë për publikun. Ajo së fundmi duket se është fiksuar pas këngës së këngëtares Fifi, me titull ‘Marova’, e cila konkurron në Këngën ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 17:06
Këngëtarja e njohur shqiptare Xhensila Myrtezaj njihet për këngët e bukura që sjellë për publikun. Ajo së fundmi duket se është fiksuar pas këngës së këngëtares Fifi, me titull ‘Marova’, e cila konkurron në Këngën ...

Pas fjalimit të Marios, Emina në përkrahje të komunitetit shqiptar të LGBTI
Në fjalimin e tij në “American Influencer Awards 2019”, Mario Dedivanovic foli për karrierën si dhe orientimin e tij seksual, shkruan . Pas fjalimit të tij, shumë fytyra publike përmes postimeve në rrjete sociale e kanë ...
Lajminet | 19-Nov-2019 16:26
Në fjalimin e tij në “American Influencer Awards 2019”, Mario Dedivanovic foli për karrierën si dhe orientimin e tij seksual, shkruan . Pas fjalimit të tij, shumë fytyra publike përmes postimeve në rrjete sociale e kanë ...

Mozzik zbulon të gjitha tatuazhet që ka në trup
Përmes një poze, reperi Mozzik ka zbuluar trupin e mbuluar në tatuazhe. Rep-artisti i njohur shqiptar, Mozzik, është shumë aktiv në rrjetin social Instagram me publikimin e fotografive të ndryshme nga përditshmëria dhe ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 16:25
Përmes një poze, reperi Mozzik ka zbuluar trupin e mbuluar në tatuazhe. Rep-artisti i njohur shqiptar, Mozzik, është shumë aktiv në rrjetin social Instagram me publikimin e fotografive të ndryshme nga përditshmëria dhe ...

Kim Kardashian ia shpreh dashurinë partnerit në këtë mënyrë
Kim Kardashian dhe Kanye West janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit në botë, shkruan . Ylli televiziv, përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, para 152 milionë ndjekësve ia shpreh dashurinë ...
Lajminet | 19-Nov-2019 16:09
Kim Kardashian dhe Kanye West janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit në botë, shkruan . Ylli televiziv, përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, para 152 milionë ndjekësve ia shpreh dashurinë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved