ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2019 03:39

Barcelona hidhet në sulm për mbrojtësin serb të Fiorentinës

Barcelona hidhet në sulm për mbrojtësin serb të Fiorentinës
Barcelona është vënë në kërkim të një mbrojtësi, pas problemeve të vazhdueshme fizike të Samuel Umtiti apo dhe pasigurisë së të riut, Todibo. Për këtë arsye, drejtuesit blaugrana kanë hedhur sytë nga Seria A, aty ku ...
Telegraf | 19-Nov-2019 16:47
Barcelona është vënë në kërkim të një mbrojtësi, pas problemeve të vazhdueshme fizike të Samuel Umtiti apo dhe pasigurisë së të riut, Todibo. Për këtë arsye, drejtuesit blaugrana kanë hedhur sytë nga Seria A, aty ku ...

Juve, gati oferta e “çmendur” për Pogba
Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri dëshiron me patjetër ta rikthejë në klub mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba.
Top Channel | 19-Nov-2019 11:55
Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri dëshiron me patjetër ta rikthejë në klub mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba.

Dy gjigantët evropianë vazhdojnë garën për Mandzukic
Mandzukic është duke u munduar të largohet nga Torino në afatin dimëror. Sipas mediave angleze Manchester United është klub që po shfaq më së shumti interesim për kroatin. Mirëpo edhe Dortmund janë duke shfaqur ...
Lajminet | 19-Nov-2019 16:48
Mandzukic është duke u munduar të largohet nga Torino në afatin dimëror. Sipas mediave angleze Manchester United është klub që po shfaq më së shumti interesim për kroatin. Mirëpo edhe Dortmund janë duke shfaqur ...

Dortmund - United, vazhdon gara për Mandzukic
Manchester United dhe Borussia Dortmund janë duke garuar për sulmuesin e Juventusit, Mario Mandzukic.
Kosova Press | 19-Nov-2019 15:25
Manchester United dhe Borussia Dortmund janë duke garuar për sulmuesin e Juventusit, Mario Mandzukic.

Ronaldo largohet në fund të sezonit nga Juventus
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo, mund të largohet nga Torino në fund të sezonit. Sipas mediave italiane, portugezi pritet të largohet nëse klubi dështon ta fitojë Ligën e Kampionëve këtë sezon. Ronaldo nuk është në ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 14:56
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo, mund të largohet nga Torino në fund të sezonit. Sipas mediave italiane, portugezi pritet të largohet nëse klubi dështon ta fitojë Ligën e Kampionëve këtë sezon. Ronaldo nuk është në ...

Pogba dëshiron transferimin te kjo skuadër më sesa te Real Madrid
Tema e rikthimit të Paul Pogba te Juventus do të ngritet në takimin që këto dy skuadra do të kenë për Mario Mandzukic. Sipas gazetës italiane TuttoSport, Pogba do të preferonte të kthehej te Juventus, në vend që t’i ...
Lajminet | 19-Nov-2019 13:59
Tema e rikthimit të Paul Pogba te Juventus do të ngritet në takimin që këto dy skuadra do të kenë për Mario Mandzukic. Sipas gazetës italiane TuttoSport, Pogba do të preferonte të kthehej te Juventus, në vend që t’i ...

Ronaldo mund të largohet në fund të sezonit nga Juventusi, kjo është arsyeja
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo mund të largohet nga Torino në fund të sezonit. Sipas mediave italiane, portugezi pritet të largohet nëse klubi dështon ta fitojë Ligën e Kampionëve këtë sezon. Ronaldo nuk është në ...
InFokusi | 19-Nov-2019 13:53
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo mund të largohet nga Torino në fund të sezonit. Sipas mediave italiane, portugezi pritet të largohet nëse klubi dështon ta fitojë Ligën e Kampionëve këtë sezon. Ronaldo nuk është në ...

13:34 Pogba preferon Juventusin, jo Real Madridin Ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba, do ta...
Ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba, do ta preferonte një transferim në Juventus më shumë sesa një kalim në Real Madrid. Paul Pogba raportohet se e ka vendosur hapin e radhës në karrierën e tij, pasi që edhe gjatë ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 13:39
Ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba, do ta preferonte një transferim në Juventus më shumë sesa një kalim në Real Madrid. Paul Pogba raportohet se e ka vendosur hapin e radhës në karrierën e tij, pasi që edhe gjatë ...

Pogba preferon Juventusin, jo Real Madridin
Ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba, do ta preferonte një transferim në Juventus më shumë sesa një kalim në Real Madrid. Paul Pogba raportohet se e ka vendosur hapin e radhës në karrierën e tij, pasi që edhe gjatë ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 13:30
Ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba, do ta preferonte një transferim në Juventus më shumë sesa një kalim në Real Madrid. Paul Pogba raportohet se e ka vendosur hapin e radhës në karrierën e tij, pasi që edhe gjatë ...

Juve, gati oferta e “çmendur” për Pogba
Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri dëshiron me patjetër ta rikthejë në klub mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba. Sipas disa raportimeve, “zonja e vjetër” do të garojë deri në fund me Real Madridin për të ...
InFokusi | 19-Nov-2019 12:20
Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri dëshiron me patjetër ta rikthejë në klub mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba. Sipas disa raportimeve, “zonja e vjetër” do të garojë deri në fund me Real Madridin për të ...

Pogba thuhet se e preferon rikthimin te Juventusi para transferimit te Real Madridi
Paul Pogba thuhet se e dëshiron rikthimin te Juventusi, para transferimit te Real Madridi. Mesfushori francez tashmë ka bërë të ditur se dëshiron të largohet nga Manchester United dhe vera e vitit 2020 do të jetë ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 10:21
Paul Pogba thuhet se e dëshiron rikthimin te Juventusi, para transferimit te Real Madridi. Mesfushori francez tashmë ka bërë të ditur se dëshiron të largohet nga Manchester United dhe vera e vitit 2020 do të jetë ...

Pogba thuhet se e preferon rikthimin te Juventusi para transferimit te Real Madridi
Paul Pogba thuhet se e dëshiron rikthimin te Juventusi, para transferimit te Real Madridi. Mesfushori francez tashmë ka bërë të ditur se dëshiron të largohet nga Manchester United dhe vera e vitit 2020 do të jetë ...
E Dua Sportin | 19-Nov-2019 11:00
Paul Pogba thuhet se e dëshiron rikthimin te Juventusi, para transferimit te Real Madridi. Mesfushori francez tashmë ka bërë të ditur se dëshiron të largohet nga Manchester United dhe vera e vitit 2020 do të jetë ...

Man Utd dhe Arsenal nisin betejën për 19 vjeçarin nga Serie A
19 vjeçari ka regjistruar paraqitje të mira këtë sezon në Serie A te Parma, duke u paraqitur në 12 ndeshje. ‘The Sun’ shkruan se Manchester United dhe Arsenal janë të interesuar për Kulusevskin, përcjell . Kulusevski ...
Lajminet | 19-Nov-2019 10:55
19 vjeçari ka regjistruar paraqitje të mira këtë sezon në Serie A te Parma, duke u paraqitur në 12 ndeshje. ‘The Sun’ shkruan se Manchester United dhe Arsenal janë të interesuar për Kulusevskin, përcjell . Kulusevski ...

Juventusi me ofertë të majme për Pogban
Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri dëshiron me patjetër ta rikthejë në klub mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba. Sipas disa raportimeve, “zonja e vjetër” do të garojë deri në fund me Real Madridin për të ...
Koha.net | 19-Nov-2019 10:21
Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri dëshiron me patjetër ta rikthejë në klub mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba. Sipas disa raportimeve, “zonja e vjetër” do të garojë deri në fund me Real Madridin për të ...

United shumë afër Haaland, babai i lojtarit viziton stërvitjen
Manchester United janë shumë afër për ta transferuar sulmuesin e RB Salzburg, Erling Haaland. Haaland ka impresionuar të gjithë gjigantët evropian pasi në 18 ndeshje të zhvilluara ka shënuar 26 gola duke përfshirë pesë ...
InFokusi | 19-Nov-2019 10:21
Manchester United janë shumë afër për ta transferuar sulmuesin e RB Salzburg, Erling Haaland. Haaland ka impresionuar të gjithë gjigantët evropian pasi në 18 ndeshje të zhvilluara ka shënuar 26 gola duke përfshirë pesë ...

Juve, gati oferta e “çmendur” për Pogba
Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri dëshiron me patjetër ta rikthejë në klub mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba.
Kosova Press | 19-Nov-2019 10:16
Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri dëshiron me patjetër ta rikthejë në klub mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba.

Unitedi shumë afër Haalandit, babai i lojtarit viziton stërvitjen
Manchester United janë shumë afër për ta transferuar sulmuesin e RB Salzburg, Erling Haaland. Haalandi ka impresionuar të gjithë gjigantët evropian pasi në 18 ndeshje të zhvilluara ka shënuar 26 gola duke përfshirë pesë ...
Koha.net | 19-Nov-2019 10:16
Manchester United janë shumë afër për ta transferuar sulmuesin e RB Salzburg, Erling Haaland. Haalandi ka impresionuar të gjithë gjigantët evropian pasi në 18 ndeshje të zhvilluara ka shënuar 26 gola duke përfshirë pesë ...

United shumë afër Haaland, babai i lojtarit viziton stërvitjen
Manchester United janë shumë afër për ta transferuar sulmuesin e RB Salzburg, Erling Haaland.
Kosova Press | 19-Nov-2019 10:09
Manchester United janë shumë afër për ta transferuar sulmuesin e RB Salzburg, Erling Haaland.

Barcelona – skuadra që ka fituar më së shumti para në vitin 2019
Skuadra katalane ka luajtur një sezon të mirë në fushën e blertë, por një gjë të tillë e ka bërë edhe jashtë fushave. Barcelona është skuadra me të ardhurat më të larta në vitin 2019, duke lënë mbrapa Real Madridin, ...
Lajminet | 18-Nov-2019 20:54
Skuadra katalane ka luajtur një sezon të mirë në fushën e blertë, por një gjë të tillë e ka bërë edhe jashtë fushave. Barcelona është skuadra me të ardhurat më të larta në vitin 2019, duke lënë mbrapa Real Madridin, ...

160 milionë euro për Sancho dhe Haaland, çmendet klubi anglez!
Erling Haaland dhe Jadon Sancho janë padiskutim dy prej lojtarëve më të talentuar në Europë dhe jo më kot, shumë skuadra kërkojnë shërbimet e tyre. Si Sancho, ashtu dhe Haaland, po shkëlqejnë me skuadrat e tyre, çka ka ...
ABCNews | 18-Nov-2019 19:28
Erling Haaland dhe Jadon Sancho janë padiskutim dy prej lojtarëve më të talentuar në Europë dhe jo më kot, shumë skuadra kërkojnë shërbimet e tyre. Si Sancho, ashtu dhe Haaland, po shkëlqejnë me skuadrat e tyre, çka ka ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved