ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 15:41

Pritet takimi sqarimit Ronaldo-Sarri, por një si CR7 nuk kërkon kurrë falje

Pritet takimi sqarimit Ronaldo-Sarri, por një si CR7 nuk kërkon kurrë falje
Katër gola në tre ditë dhe dy fitore me Portugalinë. Cristiano Ronaldo ka mbyllur në mënyrën më të mirë nëntorin me kombëtaren luzitane dhe është gati të fokusohet te Juventus. Por situata te skuadra bardhezi, nuk është ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 14:21
Katër gola në tre ditë dhe dy fitore me Portugalinë. Cristiano Ronaldo ka mbyllur në mënyrën më të mirë nëntorin me kombëtaren luzitane dhe është gati të fokusohet te Juventus. Por situata te skuadra bardhezi, nuk është ...

Djali i Rudi i Vatës zgjedh Irlandën: FSHF nuk na kontaktoi
Djali i Rudi Vates ka befasuar me zgjedhjen e tij. Roko, do të luajë për kombëtaren e Irlandës, që është edhe atdheu i mamasë së tij An Frensis, gruaja e Rudi Vatës. Ky I fundit e ka konfirmuar lajmin nëpërmjet një ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 14:26
Djali i Rudi Vates ka befasuar me zgjedhjen e tij. Roko, do të luajë për kombëtaren e Irlandës, që është edhe atdheu i mamasë së tij An Frensis, gruaja e Rudi Vatës. Ky I fundit e ka konfirmuar lajmin nëpërmjet një ...

Rudi Vata: FSHF nuk tregoi profesionalizëm, djali im nuk do luajë kurrë për Shqipërinë
Roko Vata, djali i ish-kapitenit të Kombëtares, Rudi Vata, pritet të bëjë debutimin e tij me 15-vjeçarët e Irlandës, në sfidën kundër Polonisë. Ai është 14-vjeç dhe është pjesë e akademisë së Sëlltikut, teksa ka ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 14:09
Roko Vata, djali i ish-kapitenit të Kombëtares, Rudi Vata, pritet të bëjë debutimin e tij me 15-vjeçarët e Irlandës, në sfidën kundër Polonisë. Ai është 14-vjeç dhe është pjesë e akademisë së Sëlltikut, teksa ka ...

Djali i tij Rocco debuton me Irlandën, Rudi Vata: Në Shqipëri nuk u interesuan
Në të ardhmen nuk i dihet, por për momentin kombëtarja e Shqipërisë e ka humbur shansin për të patur një tjetër Vata. Ndoshta nuk do të ketë të njëjtën karrierë si babai Rudi, por fakti që grumbullohet nga përfaqësuesja ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 14:02
Në të ardhmen nuk i dihet, por për momentin kombëtarja e Shqipërisë e ka humbur shansin për të patur një tjetër Vata. Ndoshta nuk do të ketë të njëjtën karrierë si babai Rudi, por fakti që grumbullohet nga përfaqësuesja ...

Djali i tij Rocco debuton me Irlandën, Rudi Vata: Në Shqipëri nuk u interesuan
Në të ardhmen nuk i dihet, por për momentin kombëtarja e Shqipërisë e ka humbur shansin për të patur një tjetër Vata. Ndoshta nuk do të ketë të njëjtën karrierë si babai Rudi, por fakti që grumbullohet nga përfaqësuesja ...
E Dua Sportin | 19-Nov-2019 16:01
Në të ardhmen nuk i dihet, por për momentin kombëtarja e Shqipërisë e ka humbur shansin për të patur një tjetër Vata. Ndoshta nuk do të ketë të njëjtën karrierë si babai Rudi, por fakti që grumbullohet nga përfaqësuesja ...

Djali i ish kapitenit Vata “tradhëton” Shqipërinë, nis me Irlandën
Roko Vata, djali i ish-kapitenit të Kombëtares së Shqipërisë, Rudi Vata, pritet të bëjë debutimin e tij me 15-vjeçarët e Irlandës në sfidën kundër Polonisë. Ai është 14-vjeç dhe është pjesë e akademisë së Celtic, teksa ...
Klan Kosova | 19-Nov-2019 16:01
Roko Vata, djali i ish-kapitenit të Kombëtares së Shqipërisë, Rudi Vata, pritet të bëjë debutimin e tij me 15-vjeçarët e Irlandës në sfidën kundër Polonisë. Ai është 14-vjeç dhe është pjesë e akademisë së Celtic, teksa ...

Djali i Rudi i Vatës zgjedh Irlandën: FSHF nuk na kontaktoi
Djali i Rudi Vates ka befasuar me zgjedhjen e tij. Roko, do të luajë për kombëtaren e Irlandës, që është edhe atdheu i mamasë së tij An Frensis, gruaja e Rudi Vatës. Ky I fundit e ka konfirmuar lajmin nëpërmjet një ...
Medial | 19-Nov-2019 14:31
Djali i Rudi Vates ka befasuar me zgjedhjen e tij. Roko, do të luajë për kombëtaren e Irlandës, që është edhe atdheu i mamasë së tij An Frensis, gruaja e Rudi Vatës. Ky I fundit e ka konfirmuar lajmin nëpërmjet një ...

I biri do të luajë me Irlandën, Rudi Vata: Besoj që në Shqipëri po më shajnë
Ish-kapiteni i Kombëtares, Rudi Vata, tha se ndihet shumë mirë që djali i tij ka zgjedhur të luajë për përfaqësuesen e Irlandës. Në një intervistë për “Scottish Sun” , Vata thotë se kur u bashkua për herë të parë me ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 13:53
Ish-kapiteni i Kombëtares, Rudi Vata, tha se ndihet shumë mirë që djali i tij ka zgjedhur të luajë për përfaqësuesen e Irlandës. Në një intervistë për “Scottish Sun” , Vata thotë se kur u bashkua për herë të parë me ...

Rudi Vata: Shqipëria as që interesua, treguan zero respekt! Nuk ndikoj te Rocco
Rudi Vata, ish-kapiteni i kombëtares shqiptare, ka vendosur të flasë për djalin e tij, Rocco, i cili është ftuar nga Irlanda U15. Për “Scottish Sun” ai thekson se nga ana e Shqipërisë nuk ka pasur interes dhe më këtë ...
ABCNews | 19-Nov-2019 12:39
Rudi Vata, ish-kapiteni i kombëtares shqiptare, ka vendosur të flasë për djalin e tij, Rocco, i cili është ftuar nga Irlanda U15. Për “Scottish Sun” ai thekson se nga ana e Shqipërisë nuk ka pasur interes dhe më këtë ...

Rudi Vatës i thirrin djalin tek Irlanda: Kurrë nuk do luajë me Shqipërinë!
Rudi Vata ka disa gjëra për të thënë mbi djalin e tij Rocco, i cili është ftuar nga Irlanda U15. Legjenda e futbollit shqiptar ka deklaruar se djali i tij nuk do të luajë kurrë për Shqipërinë, me këtë sjellje nga ...
Politiko | 19-Nov-2019 13:48
Rudi Vata ka disa gjëra për të thënë mbi djalin e tij Rocco, i cili është ftuar nga Irlanda U15. Legjenda e futbollit shqiptar ka deklaruar se djali i tij nuk do të luajë kurrë për Shqipërinë, me këtë sjellje nga ...

Rudi Vata: E di që në vendlindje do më shajnë, por djali im nuk do luajë kurrë me Shqipërinë
Djali i Rudi Vatës, Rocco, e ka vendosur të bëjë debutimin e tij ndërkombëtar me Republikën e Irlandës (prej nga i ka rrënjët nëna e tij). Pra, djali i ish-kapitenit të kombëtares kuqezi do të luajë për Irlandën ...
Zeri | 19-Nov-2019 12:30
Djali i Rudi Vatës, Rocco, e ka vendosur të bëjë debutimin e tij ndërkombëtar me Republikën e Irlandës (prej nga i ka rrënjët nëna e tij). Pra, djali i ish-kapitenit të kombëtares kuqezi do të luajë për Irlandën ...

Rikthehet Platini, këshillon Juve, bën me “zemër” tifozët e “Zonjës së Vjetër”
Michel Platini po bën gjithçka është e mundur për tu rikthyer në botën e sportit. Francezi është një legjendë e gjallë, një ish futbollistë me shumë klas, një nga lojtarët më të mëdhenj të të gjithë kohërave por ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 12:26
Michel Platini po bën gjithçka është e mundur për tu rikthyer në botën e sportit. Francezi është një legjendë e gjallë, një ish futbollistë me shumë klas, një nga lojtarët më të mëdhenj të të gjithë kohërave por ...

12:21 Rudi Vata: E di që në vendlindje do më shajnë, por djali im nuk do luajë kurrë me Shqipërinë Djali i Rudi Vatës, Rocco, e ka vendosur...
Djali i Rudi Vatës, Rocco, e ka vendosur të bëjë debutimin e tij ndërkombëtar me Republikën e Irlandës (prej nga i ka rrënjët nëna e tij). Pra, djali i ish-kapitenit të kombëtares kuqezi do të luajë për Irlandën U-15, ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 12:26
Djali i Rudi Vatës, Rocco, e ka vendosur të bëjë debutimin e tij ndërkombëtar me Republikën e Irlandës (prej nga i ka rrënjët nëna e tij). Pra, djali i ish-kapitenit të kombëtares kuqezi do të luajë për Irlandën U-15, ...

Rudi Vata: E di që në vendlindje do më shajnë, por djali im nuk do luajë kurrë me Shqipërinë
Djali i Rudi Vatës, Rocco, e ka vendosur të bëjë debutimin e tij ndërkombëtar me Republikën e Irlandës (prej nga i ka rrënjët nëna e tij). Pra, djali i ish-kapitenit të kombëtares kuqezi do të luajë për Irlandën U-15, ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 12:20
Djali i Rudi Vatës, Rocco, e ka vendosur të bëjë debutimin e tij ndërkombëtar me Republikën e Irlandës (prej nga i ka rrënjët nëna e tij). Pra, djali i ish-kapitenit të kombëtares kuqezi do të luajë për Irlandën U-15, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved