ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 17:20

SHBA dhe NATO premtojnë unitet në trajtimin e sfidave

SHBA dhe NATO premtojnë unitet në trajtimin e sfidave
Shtetet e Bashkuara dhe NATO-ja premtuan unitet në trajtimin e sfidave, përfshirë luftën kundër terrorizmit, kërcënimet në internet dhe forcimin e sigurisë së energjisë, shtatë dekada pas vendosjes së partneritetit ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 16:47
Shtetet e Bashkuara dhe NATO-ja premtuan unitet në trajtimin e sfidave, përfshirë luftën kundër terrorizmit, kërcënimet në internet dhe forcimin e sigurisë së energjisë, shtatë dekada pas vendosjes së partneritetit ...

SHBA e NATO premtojnë unitet në trajtimin e sfidave
Shtetet e Bashkuara dhe NATO-ja premtuan unitet në trajtimin e sfidave, përfshirë luftën kundër terrorizmit, kërcënimet në internet dhe forcimin e sigurisë së energjisë, shtatë dekada pas vendosjes së partneritetit ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 17:06
Shtetet e Bashkuara dhe NATO-ja premtuan unitet në trajtimin e sfidave, përfshirë luftën kundër terrorizmit, kërcënimet në internet dhe forcimin e sigurisë së energjisë, shtatë dekada pas vendosjes së partneritetit ...

Dimirtrov në Bruksel për përgatitjet e Samitit të NATO-s
Me ftesë të Sekretarit të Përgjithshëm të NATO-s, Jens Stoltenberg, Ministri i Jashtëm, Nikolla Dimitrov do të marrë pjesë në një takim të ministrave të jashtëm të vendeve anëtare të Aleancës nesër në Bruksel, që janë ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 18:05
Me ftesë të Sekretarit të Përgjithshëm të NATO-s, Jens Stoltenberg, Ministri i Jashtëm, Nikolla Dimitrov do të marrë pjesë në një takim të ministrave të jashtëm të vendeve anëtare të Aleancës nesër në Bruksel, që janë ...

SHBA dhe NATO premtojnë unitet në trajtimin e sfidave
Shtetet e Bashkuara dhe NATO-ja premtuan unitet në trajtimin e sfidave, përfshirë luftën kundër terrorizmit, kërcënimet në internet dhe forcimin e sigurisë së energjisë, shtatë dekada pas vendosjes së partneritetit ...
Lexo | 19-Nov-2019 17:02
Shtetet e Bashkuara dhe NATO-ja premtuan unitet në trajtimin e sfidave, përfshirë luftën kundër terrorizmit, kërcënimet në internet dhe forcimin e sigurisë së energjisë, shtatë dekada pas vendosjes së partneritetit ...

Stoltenberg: Në fillim të vitit do të ratifikohet protokolli për anëtarësimin e Maqedonisë në NATO
Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, sot në konferencën në Bruksel tha se nuk pret që të gjithë aleatët ta mbarojnë deri në fund të dhjetorit procesin e ratifikimit për anëtarësimin e Maqedonisë së ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 13:16
Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, sot në konferencën në Bruksel tha se nuk pret që të gjithë aleatët ta mbarojnë deri në fund të dhjetorit procesin e ratifikimit për anëtarësimin e Maqedonisë së ...

SHBA dhe NATO premtojnë unitet në trajtimin e sfidave
Shtetet e Bashkuara dhe NATO-ja premtuan unitet në trajtimin e sfidave, përfshirë luftën kundër terrorizmit, kërcënimet në internet dhe forcimin e sigurisë së energjisë, shtatë dekada pas vendosjes së partneritetit ...
Zeri Amerikes | 19-Nov-2019 15:13
Shtetet e Bashkuara dhe NATO-ja premtuan unitet në trajtimin e sfidave, përfshirë luftën kundër terrorizmit, kërcënimet në internet dhe forcimin e sigurisë së energjisë, shtatë dekada pas vendosjes së partneritetit ...

Stoltenberg: Në fillim të vitit do të ratifikohet protokolli për anëtarësimin e Maqedonisë në NATO
Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, sot në konferencën në Bruksel tha se nuk pret që të gjithë aleatët ta mbarojnë deri në fund të dhjetorit procesin e ratifikimit për anëtarësimin e Maqedonisë së ...
Albportali | 19-Nov-2019 13:48
Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, sot në konferencën në Bruksel tha se nuk pret që të gjithë aleatët ta mbarojnë deri në fund të dhjetorit procesin e ratifikimit për anëtarësimin e Maqedonisë së ...

Stoltenberg: Në fillim të vitit do të ratifikohet protokolli për anëtarësimin e Maqedonisë në NATO
Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, sot në konferencën në Bruksel tha se nuk pret që të gjithë aleatët ta mbarojnë deri në fund të dhjetorit procesin e ratifikimit për anëtarësimin e Maqedonisë së ...
Arbresh | 19-Nov-2019 13:27
Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, sot në konferencën në Bruksel tha se nuk pret që të gjithë aleatët ta mbarojnë deri në fund të dhjetorit procesin e ratifikimit për anëtarësimin e Maqedonisë së ...

Stoltenberg: Në fillim të vitit do të ratifikohet protokollit për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO
Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, sot në konferencën në Bruksel tha se nuk pret që procesin e ratifikimit të anëtarësimit të Maqedonisë së Veriut në Aleancë të gjithë aleatët ta mbarojnë deri në fund ...
Shenja | 19-Nov-2019 12:50
Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, sot në konferencën në Bruksel tha se nuk pret që procesin e ratifikimit të anëtarësimit të Maqedonisë së Veriut në Aleancë të gjithë aleatët ta mbarojnë deri në fund ...

Dimitrov në Bruksel në takim përgatitor për Samitin e dhjetorit të NATO-s
Shkup, 19 nëntor 2019 (MEDIAL) – Në ftesë të sekretarit të përgjithshëm të NATO-s. Jens Stoltenberg, ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov nesër në Bruksel do të marrë pjesë në takimin e shefave të diplomacive ...
Medial | 19-Nov-2019 12:02
Shkup, 19 nëntor 2019 (MEDIAL) – Në ftesë të sekretarit të përgjithshëm të NATO-s. Jens Stoltenberg, ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov nesër në Bruksel do të marrë pjesë në takimin e shefave të diplomacive ...

SHBA dhe Franca, në mbështetje të Maqedonisë së Veriut
Sekretari amerikan i Shtetit, Majk Pompeo dhe ministri francez i Punëve të Jashtme, Zhan-Iv Le Drian, në margjinat e takimit ministror të koalicionit global për disfatën e Shtetit Islamik shprehën mbështetje për ...
AlbInfo | 18-Nov-2019 18:21
Sekretari amerikan i Shtetit, Majk Pompeo dhe ministri francez i Punëve të Jashtme, Zhan-Iv Le Drian, në margjinat e takimit ministror të koalicionit global për disfatën e Shtetit Islamik shprehën mbështetje për ...

Kuvendi francez këtë javë duhet ta ratifikojë protokollin për anëtarësim në NATO
Asambleja kombëtare e Francës të enjten do të debatojë për Propozim-ligjin për ratifikimin e Protokollit për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO. Dhoma e ulët e Parlamentit francez pritet pas debatit ta ...
Arbresh | 18-Nov-2019 10:35
Asambleja kombëtare e Francës të enjten do të debatojë për Propozim-ligjin për ratifikimin e Protokollit për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO. Dhoma e ulët e Parlamentit francez pritet pas debatit ta ...

SHBA-ja dhe Franca me mbështetje për inkuadrimin e Maqedonisë në BE
Sekretari amerikan i shtetit, Majk Pompeo dhe ministri francez i Punëve të Jashtme, Zhan-Iv Le Drian, në margjinat e takimit ministror të Koalicionit global për disfatën e Shtetit Islamik, shprehën mbështetje për ...
Shenja | 18-Nov-2019 10:14
Sekretari amerikan i shtetit, Majk Pompeo dhe ministri francez i Punëve të Jashtme, Zhan-Iv Le Drian, në margjinat e takimit ministror të Koalicionit global për disfatën e Shtetit Islamik, shprehën mbështetje për ...

Kuvendi francez këtë javë duhet ta ratifikojë protokollin për anëtarësim në NATO
Asambleja kombëtare e Francës të enjten do të debatojë për Propozim-ligjin për ratifikimin e Protokollit për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO. Dhoma e ulët e Parlamentit francez pritet pas debatit ta ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 10:00
Asambleja kombëtare e Francës të enjten do të debatojë për Propozim-ligjin për ratifikimin e Protokollit për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO. Dhoma e ulët e Parlamentit francez pritet pas debatit ta ...

Kuvendi francez këtë javë duhet ta ratifikojë protokollin për anëtarësim në NATO
Asambleja kombëtare e Francës të enjten do të debatojë për Propozim-ligjin për ratifikimin e Protokollit për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO. Dhoma e ulët e Parlamentit francez pritet pas debatit ta ...
Shenja | 18-Nov-2019 10:14
Asambleja kombëtare e Francës të enjten do të debatojë për Propozim-ligjin për ratifikimin e Protokollit për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO. Dhoma e ulët e Parlamentit francez pritet pas debatit ta ...

SHBA dhe Franca në mbështetje të Maqedonisë së Veriut
Sekretari amerikan i shtetit, Majk Pompeo dhe ministri francez i Punëve të Jashtme, Zhan-Iv Le Drian, në margjinat e takimit ministror të Koalicionit global për disfatën e Shtetit Islamik, shprehën mbështetje për ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 09:54
Sekretari amerikan i shtetit, Majk Pompeo dhe ministri francez i Punëve të Jashtme, Zhan-Iv Le Drian, në margjinat e takimit ministror të Koalicionit global për disfatën e Shtetit Islamik, shprehën mbështetje për ...

(FOTO) KUVENDI FRANCEZ këtë javë duhet të ratifikojë PROTOKOLLIN për NATO
Asambleja kombëtare e Francës të enjten do të debatojë për Propozim-ligjin për ratifikimin e Protokollit për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO. Dhoma e ulët e Parlamentit francez pritet pas debatit ta ...
Medial | 18-Nov-2019 09:49
Asambleja kombëtare e Francës të enjten do të debatojë për Propozim-ligjin për ratifikimin e Protokollit për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO. Dhoma e ulët e Parlamentit francez pritet pas debatit ta ...

SHBA-ja dhe Franca me mbështetje për inkuadrimin e Maqedonisë në BE
Sekretari amerikan i shtetit, Majk Pompeo dhe ministri francez i Punëve të Jashtme, Zhan-Iv Le Drian, në margjinat e takimit ministror të Koalicionit global për disfatën e Shtetit Islamik, shprehën mbështetje për ...
Aktuale.MK | 18-Nov-2019 09:49
Sekretari amerikan i shtetit, Majk Pompeo dhe ministri francez i Punëve të Jashtme, Zhan-Iv Le Drian, në margjinat e takimit ministror të Koalicionit global për disfatën e Shtetit Islamik, shprehën mbështetje për ...

SHBA-ja dhe Franca me mbështetje për inkuadrimin e Maqedonisë në BE
Uashington, 17 nëntor – Sekretari amerikan i shtetit, Majk Pompeo dhe ministri francez i Punëve të Jashtme, Zhan-Iv Le Drian, në margjinat e takimit ministror të Koalicionit global për disfatën e Shtetit Islamik, ...
Koha.mk | 18-Nov-2019 08:51
Uashington, 17 nëntor – Sekretari amerikan i shtetit, Majk Pompeo dhe ministri francez i Punëve të Jashtme, Zhan-Iv Le Drian, në margjinat e takimit ministror të Koalicionit global për disfatën e Shtetit Islamik, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved