ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/12/2019 23:42

Deulofeu dëshiron rikthimin në Milan, kjo është aryseja

Deulofeu dëshiron rikthimin në Milan, kjo është aryseja
Mbrojtësi i Watford, Gerard Deulofeu dëshiron të rikthehet në AC Milan gjatë afatit dimëror.
Top Channel | 19-Nov-2019 18:42
Mbrojtësi i Watford, Gerard Deulofeu dëshiron të rikthehet në AC Milan gjatë afatit dimëror.

Deulofeu dëshiron rikthimin në Milan, kjo është arsyeja
Mbrojtësi i Watford, Gerard Deulofeu dëshiron të rikthehet në AC Milan gjatë afatit dimëror.
Kosova Press | 19-Nov-2019 17:23
Mbrojtësi i Watford, Gerard Deulofeu dëshiron të rikthehet në AC Milan gjatë afatit dimëror.

Një rikthim i madh po gatuhet te Milani
Gerard Deulofeu po këmbëngul që të rikthehet te Milani. Gjashtë muajt te kuqezinjtë e rikthyen në skenë spanjollin, i cili në Serie A shënoi 4 gola dhe argëtoi tifozët më paraqitjet e bëra. Barcelona më pas u bind ta ...
Politiko | 19-Nov-2019 10:48
Gerard Deulofeu po këmbëngul që të rikthehet te Milani. Gjashtë muajt te kuqezinjtë e rikthyen në skenë spanjollin, i cili në Serie A shënoi 4 gola dhe argëtoi tifozët më paraqitjet e bëra. Barcelona më pas u bind ta ...

Deulofeu një ëndërr kuqezi, Juventusi do një talent spanjoll
Gerard Deulofeu po këmbëngul që të rikthehet te Milani. Gjashtë muajt te kuqezinjtë e rikthyen në skenë spanjollin, i cili në Serie A shënoi 4 gola dhe argëtoi tifozët më paraqitjet e bëra. Barcelona më pas u bind ta ...
ABCNews | 19-Nov-2019 10:43
Gerard Deulofeu po këmbëngul që të rikthehet te Milani. Gjashtë muajt te kuqezinjtë e rikthyen në skenë spanjollin, i cili në Serie A shënoi 4 gola dhe argëtoi tifozët më paraqitjet e bëra. Barcelona më pas u bind ta ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved