ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/12/2019 05:59

Detajet e ofertës që ka pranuar Edy Reja nga FSHF

Detajet e ofertës që ka pranuar Edy Reja nga FSHF
Drejtues të FSHF-së dhe Edy Reja kanë pasur një takim ditën e martë, ku kanë biseduar në lidhje me kontratën e re, ku nga të dy palët ka pëlqim për të arritur marrëveshje dhe sa i përket termave financiarë nuk ka asnjë ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 18:05
Drejtues të FSHF-së dhe Edy Reja kanë pasur një takim ditën e martë, ku kanë biseduar në lidhje me kontratën e re, ku nga të dy palët ka pëlqim për të arritur marrëveshje dhe sa i përket termave financiarë nuk ka asnjë ...

FSHF i ofron kontratë 4-vjeçare, Reja e do për 2 vite: Jam shumë i vjetër
Drejtues të FSHF-së dhe Edi Reja kanë pasur një takim ditën e sotme ku kanë biseduar në lidhje me kontratën e re, ku nga të dy palët ka pëlqim për të arritur marrëveshje dhe sa i përket termave financiar nuk ka asnjë ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 17:30
Drejtues të FSHF-së dhe Edi Reja kanë pasur një takim ditën e sotme ku kanë biseduar në lidhje me kontratën e re, ku nga të dy palët ka pëlqim për të arritur marrëveshje dhe sa i përket termave financiar nuk ka asnjë ...

FSHF i ofron kontratë 4-vjeçare, përgjigja e Reja befason të gjithë
Drejtues të FSHF-së i kanë ofruar atij kontratë katër vjeçare, por 74-vjeçari ka kërkuar kontratë dy vjeçare duke parë moshën që ai ka. Italiani ka theksuar se një kontratë 4 vjeçare është një risk i madh për t’ia ...
Lajminet | 19-Nov-2019 17:51
Drejtues të FSHF-së i kanë ofruar atij kontratë katër vjeçare, por 74-vjeçari ka kërkuar kontratë dy vjeçare duke parë moshën që ai ka. Italiani ka theksuar se një kontratë 4 vjeçare është një risk i madh për t’ia ...

FSHF i ofron kontratë 4-vjeçare, Reja e do për 2 vite: Jam shumë i vjetër
Drejtues të FSHF-së dhe Edi Reja kanë pasur një takim ditën e sotme ku kanë biseduar në lidhje me kontratën e re, ku nga të dy palët ka pëlqim për të arritur marrëveshje dhe sa i përket termave financiar nuk ka asnjë ...
Kosova Press | 19-Nov-2019 17:28
Drejtues të FSHF-së dhe Edi Reja kanë pasur një takim ditën e sotme ku kanë biseduar në lidhje me kontratën e re, ku nga të dy palët ka pëlqim për të arritur marrëveshje dhe sa i përket termave financiar nuk ka asnjë ...

Flet Ibrahim Dresheviq pasi ia mbylli derën Suedisë, Kosova është e ardhmja e tij
Deri të dielën e kaluar, mbrojtësi Ibrahim Dresheviq ka mundur të zgjedh në mes të tri përfaqësueseve, Kosovës, Malit të Zi apo Suedisë. Kjo pasi trajneri Bernard Challandes nuk e kishte aktivizuar në asnjë ndeshje ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 11:15
Deri të dielën e kaluar, mbrojtësi Ibrahim Dresheviq ka mundur të zgjedh në mes të tri përfaqësueseve, Kosovës, Malit të Zi apo Suedisë. Kjo pasi trajneri Bernard Challandes nuk e kishte aktivizuar në asnjë ndeshje ...

Ja kur i skadon kontrata trajnerit Challandes, a do ta drejtoj Kosovën kundër Maqedonisë?
Më 2 mars 2017, Bernard Challandes ishte prezantuar zyrtarisht trajner i Kosovës nga legjenda e futbollit tonë Fadil Vokrri. Ishte vetë Vokrri ai që vendosi t’ia besonte këtë detyrë trajnerit zviceran pasi kishte ...
Indeks Online | 18-Nov-2019 19:48
Më 2 mars 2017, Bernard Challandes ishte prezantuar zyrtarisht trajner i Kosovës nga legjenda e futbollit tonë Fadil Vokrri. Ishte vetë Vokrri ai që vendosi t’ia besonte këtë detyrë trajnerit zviceran pasi kishte ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved