ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 14:29

Deklarata e Dukës bën bujë në Itali: Nga Napoli nuk largohet Hysaj, por Ancelotti

Deklarata e Dukës bën bujë në Itali: Nga Napoli nuk largohet Hysaj, por Ancelotti
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, në një intervistë për Corriere dello Sport , ka folur veç të tjerash, edhe për të ardhmen e mbrojtësit kuqezi, Elseid Hysaj. Sipas kreut të FSHF-së, futbollisti shkodran ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 17:55
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, në një intervistë për Corriere dello Sport , ka folur veç të tjerash, edhe për të ardhmen e mbrojtësit kuqezi, Elseid Hysaj. Sipas kreut të FSHF-së, futbollisti shkodran ...

Ekskluzive/ Reja-Duka, detaje nga takimi final por “La Gazzetta” ka një tjetër version të bujshëm
Zyrtarisht Edi Reja është një trajner i lirë, italianit i ka përfunduar kontrata me Federatën Shqiptare të Futbollit menjëherë pas përfundimit të kualifikueseve “Euro2020”. Të dy palët, si Reja ashtu dhe Armand Duka, ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 13:53
Zyrtarisht Edi Reja është një trajner i lirë, italianit i ka përfunduar kontrata me Federatën Shqiptare të Futbollit menjëherë pas përfundimit të kualifikueseve “Euro2020”. Të dy palët, si Reja ashtu dhe Armand Duka, ...

“Edy Reja nuk do të qëndrojë tek Shqipëria”
Ndonëse në ambjentin sportiv shqiptar dhe pranë FSHF-së ka optimizëm, në mediat italiane shkruajnë se Edy Reja nuk do të rinovojë kontratën me kuqezinjte. Gazeta e madhe italiane “La Gazzetta dello Sport”, në versionin ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 14:01
Ndonëse në ambjentin sportiv shqiptar dhe pranë FSHF-së ka optimizëm, në mediat italiane shkruajnë se Edy Reja nuk do të rinovojë kontratën me kuqezinjte. Gazeta e madhe italiane “La Gazzetta dello Sport”, në versionin ...

E bujshme nga “Gazzetta dello Sport”: Mirupafshim Edi Reja, divorci i pashmangshëm
Kur në Shqipëri po flitet gjithnjë e më shumë për një rinovim të kontratës së trajnerit Edi Reja, nga Italia vjen një laj i bujshëm. Prestigjiozja italiane, “Gazzetta dello Sport” raporton se kontrata e trajnerit Edi ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 13:28
Kur në Shqipëri po flitet gjithnjë e më shumë për një rinovim të kontratës së trajnerit Edi Reja, nga Italia vjen një laj i bujshëm. Prestigjiozja italiane, “Gazzetta dello Sport” raporton se kontrata e trajnerit Edi ...

Deklarata e Dukës bën bujë në Itali: Nga Napoli nuk largohet Hysaj, por Ancelotti
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, në një intervistë për Corriere dello Sport, ka folur veç të tjerash, edhe për të ardhmen e mbrojtësit kuqezi, Elseid Hysaj. Sipas kreut të FSHF-së, futbollisti shkodran nuk ...
E Dua Sportin | 19-Nov-2019 18:00
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, në një intervistë për Corriere dello Sport, ka folur veç të tjerash, edhe për të ardhmen e mbrojtësit kuqezi, Elseid Hysaj. Sipas kreut të FSHF-së, futbollisti shkodran nuk ...

E BUJSHME: “Ciao Reja”, tekniku e mbyll me Shqipërinë
Një lajm i bujshëm ka ardhur nga Italia, aty ku Gazzetta dello Sport shkruan se Edy Reja nuk ka të ardhme në krye të Shqipërisë. Italianët sqarojnë se trajnerit i ka skaduar kontrata dhe nuk ka ende një kërkesë për ...
Politiko | 19-Nov-2019 15:39
Një lajm i bujshëm ka ardhur nga Italia, aty ku Gazzetta dello Sport shkruan se Edy Reja nuk ka të ardhme në krye të Shqipërisë. Italianët sqarojnë se trajnerit i ka skaduar kontrata dhe nuk ka ende një kërkesë për ...

“Hysaj do të qëndrojë në Napoli, Ancelotti do të largohet”
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit (FSHF), Armand Duka, dha një intervistë për gazetën “Corriere dello Sport”. Aty, ai foli edhe për tema që lidhen me Napolin, ku luan mbrojtësi kuqezi, Elseid Hysaj. Këtu ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 15:03
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit (FSHF), Armand Duka, dha një intervistë për gazetën “Corriere dello Sport”. Aty, ai foli edhe për tema që lidhen me Napolin, ku luan mbrojtësi kuqezi, Elseid Hysaj. Këtu ...

Zyrtare/ Edy Reja nuk do te jete me pjese e Kombetares Shqiptare
Ndonëse në ambjentin sportiv shqiptar dhe pranë FSHF-së ka optimizëm, në mediat italiane shkruajnë se Edy Reja nuk do të rinovojë kontratën me kuqezinjte. Gazeta e madhe italiane “La Gazzetta dello Sport”, në versionin ...
Lajmi i Fundit | 19-Nov-2019 14:20
Ndonëse në ambjentin sportiv shqiptar dhe pranë FSHF-së ka optimizëm, në mediat italiane shkruajnë se Edy Reja nuk do të rinovojë kontratën me kuqezinjte. Gazeta e madhe italiane “La Gazzetta dello Sport”, në versionin ...

Në Itali hedhin 'bombën', zbulohet e ardhmja e Edi Rejës te Shqipëria
Trajneri Edi Reja nuk është më i Shqipërisë, të paktën nëse shohim letrat, pasi kontrata e tij ka përfunduar me Kombëtaren. Presidenti i FSHF-së është shprehur se do t’i ofrohet një rinovim, pavarësisht zhgënjimit......
Zeri | 19-Nov-2019 14:06
Trajneri Edi Reja nuk është më i Shqipërisë, të paktën nëse shohim letrat, pasi kontrata e tij ka përfunduar me Kombëtaren. Presidenti i FSHF-së është shprehur se do t’i ofrohet një rinovim, pavarësisht zhgënjimit......

Ekskluzive/ Reja-Duka, detaje nga takimi final por “La Gazzetta” ka një tjetër version të bujshëm
Zyrtarisht Edi Reja është një trajner i lirë, italianit i ka përfunduar kontrata me Federatën Shqiptare të Futbollit menjëherë pas përfundimit të kualifikueseve “Euro2020”. Të dy palët, si Reja ashtu dhe Armand Duka, ...
E Dua Sportin | 19-Nov-2019 14:01
Zyrtarisht Edi Reja është një trajner i lirë, italianit i ka përfunduar kontrata me Federatën Shqiptare të Futbollit menjëherë pas përfundimit të kualifikueseve “Euro2020”. Të dy palët, si Reja ashtu dhe Armand Duka, ...

Duka për “Corriere dello Sport”, flet për të ardhmen e Rejas, Hysajt dhe “shkarkon” C.Ancelottin!
Edi Reja-FSHF ishte një marrëdhënie e cila ishte e destinuar të zgjatej kohë më parë, askush nuk kishte asnjë dyshim për këtë por gjërat ndryshuan pak në dy ndeshjet e fundit. Më shumë se sa humbja përballë Francës, ajo ...
E Dua Sportin | 19-Nov-2019 14:01
Edi Reja-FSHF ishte një marrëdhënie e cila ishte e destinuar të zgjatej kohë më parë, askush nuk kishte asnjë dyshim për këtë por gjërat ndryshuan pak në dy ndeshjet e fundit. Më shumë se sa humbja përballë Francës, ajo ...

E bujshme nga “Gazzetta dello Sport”: Mirupafshim Edi Reja, divorci i pashmangshëm
Kur në Shqipëri po flitet gjithnjë e më shumë për një rinovim të kontratës së trajnerit Edi Reja, nga Italia vjen një laj i bujshëm. Prestigjiozja italiane, “Gazzetta dello Sport” raporton se kontrata e trajnerit Edi ...
Lexo | 19-Nov-2019 13:49
Kur në Shqipëri po flitet gjithnjë e më shumë për një rinovim të kontratës së trajnerit Edi Reja, nga Italia vjen një laj i bujshëm. Prestigjiozja italiane, “Gazzetta dello Sport” raporton se kontrata e trajnerit Edi ...

Çfarë do të ndodhë me postin e Rejës si trajner i Shqipërisë
Shqipëri-Francë shënoi përfundimin e kontratës së Edoardo Reja në stolin e kombëtares kuqezi. “Kontrata ime mbaroi sot, tani do të ulem të bisedoj me presidentin”. Pak fjalë, shumë kuptim! Trajneri kuqezi ka mbetur ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 13:12
Shqipëri-Francë shënoi përfundimin e kontratës së Edoardo Reja në stolin e kombëtares kuqezi. “Kontrata ime mbaroi sot, tani do të ulem të bisedoj me presidentin”. Pak fjalë, shumë kuptim! Trajneri kuqezi ka mbetur ...

Çfarë do të ndodhë me postin e Rejës si trajner i Shqipërisë
Shqipëri-Francë shënoi përfundimin e kontratës së Edoardo Reja në stolin e kombëtares kuqezi. “Kontrata ime mbaroi sot, tani do të ulem të bisedoj me presidentin”. Pak fjalë, shumë kuptim! Trajneri kuqezi ka mbetur ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 13:07
Shqipëri-Francë shënoi përfundimin e kontratës së Edoardo Reja në stolin e kombëtares kuqezi. “Kontrata ime mbaroi sot, tani do të ulem të bisedoj me presidentin”. Pak fjalë, shumë kuptim! Trajneri kuqezi ka mbetur ...

Prapaskenat: A e “tradhtuan” lojtarët Edi Rejan me urdhër të Armand Dukës, për t’i ulur pagesën?
Shqipëri-Francë shënoi përfundimin e kontratës së Edoardo Reja në stolin e kombëtares kuqezi. “Kontrata ime mbaroi sot, tani do të ulem të bisedoj me presidentin”. Pak fjalë, shumë kuptim! Trajneri kuqezi ka mbetur ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 12:13
Shqipëri-Francë shënoi përfundimin e kontratës së Edoardo Reja në stolin e kombëtares kuqezi. “Kontrata ime mbaroi sot, tani do të ulem të bisedoj me presidentin”. Pak fjalë, shumë kuptim! Trajneri kuqezi ka mbetur ...

“Hysaj do të qëndrojë në Napoli, Ancelotti do të largohet” Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit (FSHF), Armand Duka, dha një intervistë për gazetën “Corriere dello Sport”. Aty, ai foli edhe për tema që lidhen me Napolin, ku luan mbrojtësi.
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit (FSHF), Armand Duka, dha një intervistë për gazetën “Corriere dello Sport”. Aty, ai foli edhe për tema që lidhen me Napolin, ku luan mbrojtësi kuqezi, Elseid Hysaj. Këtu ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 13:02
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit (FSHF), Armand Duka, dha një intervistë për gazetën “Corriere dello Sport”. Aty, ai foli edhe për tema që lidhen me Napolin, ku luan mbrojtësi kuqezi, Elseid Hysaj. Këtu ...

“Hysaj do të qëndrojë në Napoli, Ancelotti do të largohet”
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit (FSHF), Armand Duka, dha një intervistë për gazetën “Corriere dello Sport”. Aty, ai foli edhe për tema që lidhen me Napolin, ku luan mbrojtësi kuqezi, Elseid Hysaj. Këtu ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 12:58
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit (FSHF), Armand Duka, dha një intervistë për gazetën “Corriere dello Sport”. Aty, ai foli edhe për tema që lidhen me Napolin, ku luan mbrojtësi kuqezi, Elseid Hysaj. Këtu ...

Duka nxjerr blof mediat italiane: Largohet Ancelotti, jo Hysaj
Kur shumica e mediave italiane shkruan se Elseid Hysaj në janar do të largohet nga Napoli, presidenti Armand Duka ka thënë krejt të kundërtën në një intervistë për gazetën “Corriere dello Sport”. Numri 1 i FSHF-së ka ...
Politiko | 19-Nov-2019 12:30
Kur shumica e mediave italiane shkruan se Elseid Hysaj në janar do të largohet nga Napoli, presidenti Armand Duka ka thënë krejt të kundërtën në një intervistë për gazetën “Corriere dello Sport”. Numri 1 i FSHF-së ka ...

“Në janar nuk largohet Hysaj, por Ançeloti”, deklarata e Dukës bën “lëmsh” Napolin
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, së fundmi ka përfunduar në vëmendjen e mediave italiane, duke dhënë një prononcim për “Corriere dello Sport”. Veç të tjerave, kreu i FSHF foli edhe për të ...
Lexo | 19-Nov-2019 12:21
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, së fundmi ka përfunduar në vëmendjen e mediave italiane, duke dhënë një prononcim për “Corriere dello Sport”. Veç të tjerave, kreu i FSHF foli edhe për të ...

Duka për “Corriere dello Sport”, flet për të ardhmen e Rejas, Hysajt dhe “shkarkon” C.Ancelottin!
Edi Reja-FSHF ishte një marrëdhënie e cila ishte e destinuar të zgjatej kohë më parë, askush nuk kishte asnjë dyshim për këtë por gjërat ndryshuan pak në dy ndeshjet e fundit. Më shumë se sa humbja përballë Francës, ajo ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 11:47
Edi Reja-FSHF ishte një marrëdhënie e cila ishte e destinuar të zgjatej kohë më parë, askush nuk kishte asnjë dyshim për këtë por gjërat ndryshuan pak në dy ndeshjet e fundit. Më shumë se sa humbja përballë Francës, ajo ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved