ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 02:57

Debati për «kombin kosovar» është ikje nga një temë thelbësore: Pse po lëkundët besimi në shtetin e Kosovës?

Debati për «kombin kosovar» është ikje nga një temë thelbësore: Pse po lëkundët besimi në shtetin e Kosovës?
Nga Enver Robelli Që nga shpallja e pavarësisë, për dhjetë vjet me radhë, shoqëria e Kosovës ka lejuar e toleruar që një kastë politike e përbërë nga vjedhësit ta mbysë besimin e shumë njerëzve që Kosova mund të jetë ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 16:01
Nga Enver Robelli Që nga shpallja e pavarësisë, për dhjetë vjet me radhë, shoqëria e Kosovës ka lejuar e toleruar që një kastë politike e përbërë nga vjedhësit ta mbysë besimin e shumë njerëzve që Kosova mund të jetë ...

Politika që zhurmon aty ku nuk duhet…
Abdulla Mehmeti Për mendimin tim, politikanët shqiptarë që e fituan besimin e qytetarëve në zgjedhjet e fundit parlamentare të 6 tetorit në Kosovë, nga radhët e Vetëvendosjes dhe LDK-së, në periudhën pas zgjedhjeve më ...
TetovaSot | 18-Nov-2019 16:03
Abdulla Mehmeti Për mendimin tim, politikanët shqiptarë që e fituan besimin e qytetarëve në zgjedhjet e fundit parlamentare të 6 tetorit në Kosovë, nga radhët e Vetëvendosjes dhe LDK-së, në periudhën pas zgjedhjeve më ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved