ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/12/2019 02:14

“Skenar filmi”! Gazetarja zbulon ngjarjen e rëndë në Tiranë: Ç’ndodhi brenda natës në shtëpinë e gjyqtarit

“Skenar filmi”! Gazetarja zbulon ngjarjen e rëndë në Tiranë: Ç’ndodhi brenda natës në shtëpinë e gjyqtarit
Gazetarja Klodiana Lala zbulon, përmes një postimi në “Facebook”, një ngjarje të rëndë, që prek një prej njerëzve të sistemit të drejtësisë. Gazetarja shkruan se një gjyqtari të Shkallës së Parë i kishin vjedhur ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 11:16
Gazetarja Klodiana Lala zbulon, përmes një postimi në “Facebook”, një ngjarje të rëndë, që prek një prej njerëzve të sistemit të drejtësisë. Gazetarja shkruan se një gjyqtari të Shkallës së Parë i kishin vjedhur ...

Thriller në Tiranë: Hajdutët i vjedhin makinën gjyqtarit, e përdorin në një krim pastaj ia kthejnë sërish në parkim
Një ngjarje e pabesueshme ka ndodhur pak ditë më parë në Tiranë, në të cilën është përfshirë makina e një gjyqtari si edhe një grup hajdutësh. Gazetarja Glidona Daci bën me dije për abcneës.al se një grup hajdutësh kanë ...
ABCNews | 19-Nov-2019 12:44
Një ngjarje e pabesueshme ka ndodhur pak ditë më parë në Tiranë, në të cilën është përfshirë makina e një gjyqtari si edhe një grup hajdutësh. Gazetarja Glidona Daci bën me dije për abcneës.al se një grup hajdutësh kanë ...

“Faktet ushtrojnë forcë te njerëzit”, Samir Mane tek Luarasi: Turizmi, industria e vetme që mund të çojë para Shqipërinë
“Ideja është se faktet ushtrojnë forcë te njerëzit. Ato janë aty që t’i bindin ata se bota është më e mirë nga se ata e pandehin!”. Këto janë disa nga rreshtat motivuese të parathënies së shkruar nga sipërmarrësi i ...
BalkanWeb | 18-Nov-2019 20:31
“Ideja është se faktet ushtrojnë forcë te njerëzit. Ato janë aty që t’i bindin ata se bota është më e mirë nga se ata e pandehin!”. Këto janë disa nga rreshtat motivuese të parathënies së shkruar nga sipërmarrësi i ...

Cila është lëvizja e radhës që po planifikon Meta? Pret në takim ish-presidentin Mejdani
Postuar: 19/11/2019 - 18:49 Presidenti Ilir Meta me anë të një postimi në “Facebook” ka njoftuar se ka pritur në Presidencë ish-kreun e shtetit shqiptar Rexhep Meidani. Meta zbuloi se ka zhvilluar një bisedë me ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 18:51
Postuar: 19/11/2019 - 18:49 Presidenti Ilir Meta me anë të një postimi në “Facebook” ka njoftuar se ka pritur në Presidencë ish-kreun e shtetit shqiptar Rexhep Meidani. Meta zbuloi se ka zhvilluar një bisedë me ...

Këtë fakt nuk e dinim! 6 vite pas vdekjes së Sokol Olldashit, dalin pamjet emocionuese (Video-ja e rrallë)
Postuar: 19/11/2019 - 18:39 Ish-deputeti i ndjerë i Partisë Demokratike, Sokol Olldashi nesër bën 6 vite që është ndarë nga jeta pas një aksidenti tragjik. Ndërkohë, miku i tij Çim Rexha ka publikuar një video të rrallë ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 18:42
Postuar: 19/11/2019 - 18:39 Ish-deputeti i ndjerë i Partisë Demokratike, Sokol Olldashi nesër bën 6 vite që është ndarë nga jeta pas një aksidenti tragjik. Ndërkohë, miku i tij Çim Rexha ka publikuar një video të rrallë ...

Pas 'furtunës' në Kadastrën e Durrësit, caktohet drejtori i ri (Emri)
Postuar: 19/11/2019 - 17:52 Pasi drejtuesi i mëparshëm, Liridon Pula u arrestua për shpërdorim detyre dhe u la në burg nga Gjykata e Shkallës së parë, drejtori i ri i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës në Durrës do të ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 17:53
Postuar: 19/11/2019 - 17:52 Pasi drejtuesi i mëparshëm, Liridon Pula u arrestua për shpërdorim detyre dhe u la në burg nga Gjykata e Shkallës së parë, drejtori i ri i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës në Durrës do të ...

Kontrata i përfundon nesër/ FSHF i ofron kontratë 4-vjeçare, Reja ka një kërkesë të veçantë
Postuar: 19/11/2019 - 17:35 FSHF-ja dhe Edi Reja kanë pasur një takim ditën e sotme ku kanë biseduar në lidhje me kontratën e re, ku nga të dy palët ka pëlqim për të arritur marrëveshje dhe sa i përket termave financiar ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 17:38
Postuar: 19/11/2019 - 17:35 FSHF-ja dhe Edi Reja kanë pasur një takim ditën e sotme ku kanë biseduar në lidhje me kontratën e re, ku nga të dy palët ka pëlqim për të arritur marrëveshje dhe sa i përket termave financiar ...

Zgjedhjet e parakohshme një mundësi për të tejkaluar ngërçin? Përgjigjet PS-ja për herë të parë pas takimit mes Metës dhe opozitës
Postuar: 19/11/2019 - 17:20 Mazhoranca shprehet se zgjedhjet e parakohshme nuk janë rruga për të tejkaluar ngërçin politik. Deputetja e PS, Elona Gjebrea tha se qeveria dhe parlamenti janë duke vazhduar punën.Edhe pse ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 17:23
Postuar: 19/11/2019 - 17:20 Mazhoranca shprehet se zgjedhjet e parakohshme nuk janë rruga për të tejkaluar ngërçin politik. Deputetja e PS, Elona Gjebrea tha se qeveria dhe parlamenti janë duke vazhduar punën.Edhe pse ...

Shqipëria formulë e re për integrimin në BE? Ministrja e Jashtme e Suedisë zbërthen propozimin e presidentit Marcon në Tiranë
Postuar: 19/11/2019 - 15:37 Ministrja e Jashtme e Suedisë gjatë vizitës së saj zyrtare sot në Tiranës tha se propozimi francez për një formulë të re për integrimin e Ballkanit Perëndimor brenda Bashkimit Europian do të ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 15:39
Postuar: 19/11/2019 - 15:37 Ministrja e Jashtme e Suedisë gjatë vizitës së saj zyrtare sot në Tiranës tha se propozimi francez për një formulë të re për integrimin e Ballkanit Perëndimor brenda Bashkimit Europian do të ...

E denjë për skenë filmi: Gjyqtarit në Tiranë i vjedhin makinën për pak orë, ia përdorin në krim, dhe ja kthejnë sërish
Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Tiranë, ku një gjyqtari të shkallës së parë, emri i të cilit nuk bëhet i ditur, i është vjedhur makina brenda natës, dhe është përdorur në një ngjarje kriminale.Ajo që vlen për tu ...
Shenja | 19-Nov-2019 13:54
Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Tiranë, ku një gjyqtari të shkallës së parë, emri i të cilit nuk bëhet i ditur, i është vjedhur makina brenda natës, dhe është përdorur në një ngjarje kriminale.Ajo që vlen për tu ...

“Kush ka bërë seks me një socialiste, do shpallet Non Grata”, Spahiu nuk i ndahet Presidentit, bën deklaratën tjetër të bujshme: Fundi i botës do të vijë kur Ilir Meta t'u nxjerrë video...
Postuar: 19/11/2019 - 13:47 Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu nuk iu ndahet deklaratave ironizuese ndaj Presidentit Ilir Meta, pas thashethemeve se video-ja kërcënuese që pritet të publikohet përmban një ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 13:48
Postuar: 19/11/2019 - 13:47 Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu nuk iu ndahet deklaratave ironizuese ndaj Presidentit Ilir Meta, pas thashethemeve se video-ja kërcënuese që pritet të publikohet përmban një ...

“Më ra kuleta në rrugën kryesore”, tifozit i ndodh e papritura në kryeqytet, por gjesti i të riut shqiptar e lë pa fjalë
Postuar: 19/11/2019 - 13:31 Një tifoz anglez ka mbetur i mrekulluar nga gjesti i një djali nga Kosova pasi i kishte humbur portofoli në rrugën kryesore të Prishtinës. Ai ka shkruar në rrjetet sociale se brenda ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 13:33
Postuar: 19/11/2019 - 13:31 Një tifoz anglez ka mbetur i mrekulluar nga gjesti i një djali nga Kosova pasi i kishte humbur portofoli në rrugën kryesore të Prishtinës. Ai ka shkruar në rrjetet sociale se brenda ...

40 minuta takim ‘kokë më kokë’ me Bashën, ambasadori i BE largohet nga selia blu (Çfarë ndodhi mes tyre?)
Postuar: 19/11/2019 - 13:03 Pas takimit me Presidentin Meta, në zyrën e kreut të PD, Lulzim Bashës shkoi ambasadori i BE, Luigi Soreca. Pas një takimi që ka zgjatur rreth 40 minuta, ambasadori Soreca ka dalë nga selia ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 13:06
Postuar: 19/11/2019 - 13:03 Pas takimit me Presidentin Meta, në zyrën e kreut të PD, Lulzim Bashës shkoi ambasadori i BE, Luigi Soreca. Pas një takimi që ka zgjatur rreth 40 minuta, ambasadori Soreca ka dalë nga selia ...

Balla: Presidenti ka vepruar në mënyrë antikushtetuese, tentativë për të penguar reformën në drejtësi
Kreu i Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla i ftuar në rubrikën “Opinion” në “News 24” tha se presidenti i Republikës po vepron në mënyrë antikushtetuese në lidhje me Gjykatën Kushtetuese. “Duket si drita e diellit se ...
BalkanWeb | 18-Nov-2019 17:49
Kreu i Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla i ftuar në rubrikën “Opinion” në “News 24” tha se presidenti i Republikës po vepron në mënyrë antikushtetuese në lidhje me Gjykatën Kushtetuese. “Duket si drita e diellit se ...

“Basha, Berisha, Monika, Meta...”, Manjani reagon i irrituar dhe i jep ‘shuplakën’ e fortë mediave: Asnjë fjalë për tenderat sekretë!
Postuar: 19/11/2019 - 12:32 Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani duket se është i revoltuar me diskutimet e ditëve të fundit ku në qendër të vëmendjes mediatike kanë qenë Meta, Rama, Basha, Dvorani, Gjykata ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 12:33
Postuar: 19/11/2019 - 12:32 Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani duket se është i revoltuar me diskutimet e ditëve të fundit ku në qendër të vëmendjes mediatike kanë qenë Meta, Rama, Basha, Dvorani, Gjykata ...

“Gjyqtarit shqiptar i grabisin makinën, e përdorin për një ngjarje kriminale dhe ia kthejnë sërish”
Përmes një postimi në rrjetet sociale gazetarja Klodiana Lala zbulon një ngjarje të rëndë që prek një prej njerëzve të sistemit të drejtësisë. Ajo shkruan se një gjyqtari të Shkallës së Parë i kishin vjedhur makinën, ja ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 12:13
Përmes një postimi në rrjetet sociale gazetarja Klodiana Lala zbulon një ngjarje të rëndë që prek një prej njerëzve të sistemit të drejtësisë. Ajo shkruan se një gjyqtari të Shkallës së Parë i kishin vjedhur makinën, ja ...

“Jemi në kushtet e një grushti kushtetues”, Basha tregon çfarë u bisedua në takimin 90 minutësh me Presidentin: Meta na njohu me provat tronditëse të …
Postuar: 19/11/2019 - 12:05 Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një deklaratë për mediat tregoi se çfarë kishte diskutuar së bashku me aleatët opozitarë në takimin prej 90 minutesh te zhvilluar menegjesin e ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 12:08
Postuar: 19/11/2019 - 12:05 Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një deklaratë për mediat tregoi se çfarë kishte diskutuar së bashku me aleatët opozitarë në takimin prej 90 minutesh te zhvilluar menegjesin e ...

Vjen lëvizja e papritur/ Deklaratat e rënda për zgjedhje të parakohshme pas takimit Meta-Basha, ambasadori i BE shkon me urgjencë ne selinë blu (Çfarë po ndodh?)
Postuar: 19/11/2019 - 12:03 Pas takimit të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe aleatëve të tij me Presidentin e Republikës, Ilir Meta, pritet që në selinë e PD-së të shkojë pas pak minutash për një takim ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 12:05
Postuar: 19/11/2019 - 12:03 Pas takimit të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe aleatëve të tij me Presidentin e Republikës, Ilir Meta, pritet që në selinë e PD-së të shkojë pas pak minutash për një takim ...

“Zgjedhje të parakohshme të menjëhershme”, zbardhet vendimi i bujshëm i Ilir Metës në takimin me Bashën
Postuar: 19/11/2019 - 11:58 Zbardhen detaje të reja nga takimi rreth 90 minuta i Presidentit Ilir Meta me përfaqësuesit e partive të opozitës jashtëparlametare. Presidenti Ilir Meta zbulon për mediat se ka pranuar ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 12:02
Postuar: 19/11/2019 - 11:58 Zbardhen detaje të reja nga takimi rreth 90 minuta i Presidentit Ilir Meta me përfaqësuesit e partive të opozitës jashtëparlametare. Presidenti Ilir Meta zbulon për mediat se ka pranuar ...

Ia mori trupin në valixhe dhe e groposi në një zonë malore/ Zbardhet misteri që tronditi botën, faktet e forta të ekspertizës: Vdiq gjatë seksit, kishte marrë leksione...
Postuar: 19/11/2019 - 11:45 Zhdukja e një turisteje të re britanike më 1 dhjetor të vitit të shkuar tërhoqi vëmendjen e opinionit publik në mbarë botën. Teksa ngjarja nisi të merrte mbulim mediatik nga çdo cep i ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 11:46
Postuar: 19/11/2019 - 11:45 Zhdukja e një turisteje të re britanike më 1 dhjetor të vitit të shkuar tërhoqi vëmendjen e opinionit publik në mbarë botën. Teksa ngjarja nisi të merrte mbulim mediatik nga çdo cep i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved