ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 14:39

Cavani konfirmon konfrontimin me Messin pas zërave se uruguaiani e sfidoi argjentinasin për një duel

Cavani konfirmon konfrontimin me Messin pas zërave se uruguaiani e sfidoi argjentinasin për një duel
Sulmuesi i Paris Saint-Germainit, Edinson Cavani ka konfirmuar konfrontimin e tij me Lionel Messin gjatë barazimit 2:2 mes Uruguait dhe Argjentinës në një ndeshje miqësore të hënën, transmeton zeri.info Derisa Uruguai ...
Zeri | 19-Nov-2019 17:15
Sulmuesi i Paris Saint-Germainit, Edinson Cavani ka konfirmuar konfrontimin e tij me Lionel Messin gjatë barazimit 2:2 mes Uruguait dhe Argjentinës në një ndeshje miqësore të hënën, transmeton zeri.info Derisa Uruguai ...

U raportua se i kishte kërkuar 'fer' Messit, Cavani vjen me një reagim të papritur
Sulmuesi i Paris Saint-Germain Edinson Cavani ka konfirmuar se ka pasur një incident verbal me Lionel Messin në barazimin 2:2 mes Uruguait dhe Argjentinës të hënën. Në miqësoren e zhvilluar në Tel Aviv, Uruguai dhe ...
Zeri | 19-Nov-2019 15:39
Sulmuesi i Paris Saint-Germain Edinson Cavani ka konfirmuar se ka pasur një incident verbal me Lionel Messin në barazimin 2:2 mes Uruguait dhe Argjentinës të hënën. Në miqësoren e zhvilluar në Tel Aviv, Uruguai dhe ...

Xhaka me golin e shënuar për Zvicrën thumbon Arsenalin
Ndeshja miqësore mes Argjentinës dhe Uruguait e cila përfundoi 2:2 ka dhuruar skena mjaft interesante. Edinson Cavani dyshohet se pyeti Lionel Messin nëse dëshiron të përleshet gjatë kësaj ndeshje. Sipas gazetës ...
GazetaBlic | 19-Nov-2019 14:50
Ndeshja miqësore mes Argjentinës dhe Uruguait e cila përfundoi 2:2 ka dhuruar skena mjaft interesante. Edinson Cavani dyshohet se pyeti Lionel Messin nëse dëshiron të përleshet gjatë kësaj ndeshje. Sipas gazetës ...

Cavani kërkoi të përleshej me Messin, kjo ishte përgjigja e argjentinasit
Lionel Messi ka pasur një paraqitje të jashtëzakonshme në barazimin 2:2 të Argjentinës në miqësore kundër Uruguait. Ylli i Barcelonës shënoi në mintuëne 90’ nga penalltia për të barazuar në 2:2 rezultatin. Por, para se ...
GazetaBlic | 19-Nov-2019 12:30
Lionel Messi ka pasur një paraqitje të jashtëzakonshme në barazimin 2:2 të Argjentinës në miqësore kundër Uruguait. Ylli i Barcelonës shënoi në mintuëne 90’ nga penalltia për të barazuar në 2:2 rezultatin. Por, para se ...

Driblimet e Messit: Shifra të pabesueshme, shikoni çfarë bëri mbrëmë
Lionel Messi shkëlqeu në miqësoren e Argjentinës me Uruguajin, që përfundoi në barazim 2-2. Kapiteni dribloi shumë kundërshtarë në një nga aksionet më të bukura në historinë e futbollit. Vlejnë apo jo krahasimet me ...
ABCNews | 19-Nov-2019 11:22
Lionel Messi shkëlqeu në miqësoren e Argjentinës me Uruguajin, që përfundoi në barazim 2-2. Kapiteni dribloi shumë kundërshtarë në një nga aksionet më të bukura në historinë e futbollit. Vlejnë apo jo krahasimet me ...

Cavani e konfirmon zënkën me Messin: I kërkova të rrihemi
Sulmuesi i Paris Saint-Germainit, Edinson Cavani, e ka konfirmuar se ai e kishte pasur një shkëmbim të zjarrtë fjalësh me Lionel Messin gjatë barazimit 2:2 në miqësoren mes Uruguait dhe Argjentinës të hënën, pasi u ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 12:21
Sulmuesi i Paris Saint-Germainit, Edinson Cavani, e ka konfirmuar se ai e kishte pasur një shkëmbim të zjarrtë fjalësh me Lionel Messin gjatë barazimit 2:2 në miqësoren mes Uruguait dhe Argjentinës të hënën, pasi u ...

Cavani e konfirmon zënkën me Messin: I kërkova të rrihemi
Sulmuesi i Paris Saint-Germainit, Edinson Cavani, e ka konfirmuar se ai e kishte pasur një shkëmbim të zjarrtë fjalësh me Lionel Messin gjatë barazimit 2:2 në miqësoren mes Uruguait dhe Argjentinës të hënën, pasi u ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 12:15
Sulmuesi i Paris Saint-Germainit, Edinson Cavani, e ka konfirmuar se ai e kishte pasur një shkëmbim të zjarrtë fjalësh me Lionel Messin gjatë barazimit 2:2 në miqësoren mes Uruguait dhe Argjentinës të hënën, pasi u ...

(VIDEO) Përplasja mes Cavanit dhe Messit: E lëmë kur të duash!
Përplasje mes Lionel Messit dhe Edinson Cavanit në miqësoren Argjentintë-Uruguai 2-2, e zhvilluar në Izrael. Mësohet se sulmuesi i PSG e ka ftuar “yllin” e Barcelonës në një duel kokë më kokë, gjatë një sherri gjatë ...
Shenja | 19-Nov-2019 11:56
Përplasje mes Lionel Messit dhe Edinson Cavanit në miqësoren Argjentintë-Uruguai 2-2, e zhvilluar në Izrael. Mësohet se sulmuesi i PSG e ka ftuar “yllin” e Barcelonës në një duel kokë më kokë, gjatë një sherri gjatë ...

Messi, pasi Cavani i kërkon të rrihen: Kurdo që të duash
Për të dytën herë brenda vetëm disa ditëve, Lionel Messi e pati një zënkë në fushën e lojës me një kundërshtar. Por, ylli i Barcelonës ishte shumë afër të rrihej me Edinson Cavanin këtë herë. Të premten, trajneri i ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 11:37
Për të dytën herë brenda vetëm disa ditëve, Lionel Messi e pati një zënkë në fushën e lojës me një kundërshtar. Por, ylli i Barcelonës ishte shumë afër të rrihej me Edinson Cavanin këtë herë. Të premten, trajneri i ...

Shkëndija mes Cavanit dhe Messit: E lëmë kur të duash!
Përplasje mes Lionel Messit dhe Edinson Cavanit në miqësoren Argjentintë-Uruguai 2-2, e zhvilluar në Izrael. Mësohet se sulmuesi i PSG e ka ftuar “yllin” e Barcelonës në një duel kokë më kokë, gjatë një sherri gjatë ...
SuperSport | 19-Nov-2019 11:15
Përplasje mes Lionel Messit dhe Edinson Cavanit në miqësoren Argjentintë-Uruguai 2-2, e zhvilluar në Izrael. Mësohet se sulmuesi i PSG e ka ftuar “yllin” e Barcelonës në një duel kokë më kokë, gjatë një sherri gjatë ...

Cavani tentoi të fillonte një përleshje me Messin – argjentinasi i tha që t’i merrte të gjithë bashkëlojtarët
Edinson Cavani dhe Lionel Messi kishin një përplasje verbale në barazimin 2-2 në mes të Uruguait dhe Argjentinës. Sulmuesi i Paris Saint-Germain duket se nuk i pëlqente driblimet e yllit të Barcelonës he më pas filloi ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 09:24
Edinson Cavani dhe Lionel Messi kishin një përplasje verbale në barazimin 2-2 në mes të Uruguait dhe Argjentinës. Sulmuesi i Paris Saint-Germain duket se nuk i pëlqente driblimet e yllit të Barcelonës he më pas filloi ...

Messi, pasi Cavani i kërkon të rrihen: Kurdo që të duash
Për të dytën herë brenda vetëm disa ditëve, Lionel Messi e pati një zënkë në fushën e lojës me një kundërshtar. Por, ylli i Barcelonës ishte shumë afër të rrihej me Edinson Cavanin këtë herë. Të premten, trajneri i ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 11:15
Për të dytën herë brenda vetëm disa ditëve, Lionel Messi e pati një zënkë në fushën e lojës me një kundërshtar. Por, ylli i Barcelonës ishte shumë afër të rrihej me Edinson Cavanin këtë herë. Të premten, trajneri i ...

Topi i ‘lidhur’ për këmbën e Messit – argjentinasi kaloi gjashtë lojtarë të Uruguait brenda pak sekondash
Lionel Messi ishte bërë i pandalshëm në barazimin 2-2 të Argjentinës në miqësore ndaj Uruguait. Ylli i Barcelonës arriti që të shënonte dhe të asistonte te goli i Sergio Agueros, por që në fund u ndanë në paqe me ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 09:05
Lionel Messi ishte bërë i pandalshëm në barazimin 2-2 të Argjentinës në miqësore ndaj Uruguait. Ylli i Barcelonës arriti që të shënonte dhe të asistonte te goli i Sergio Agueros, por që në fund u ndanë në paqe me ...

Cavani kërkoi të përleshej me Messin, kjo ishte përgjigja e argjentinasit
Edinson Cavani dyshohet se pyeti Lionel Messin nëse dëshiron të përleshet gjatë kësaj ndeshje. Sipas gazetës argjentinase Ole, Cavani ishte parë në kamera duke i kërkuar përleshje Messit gjatë ndeshjes, përcjell . Dhe ...
Lajminet | 19-Nov-2019 10:17
Edinson Cavani dyshohet se pyeti Lionel Messin nëse dëshiron të përleshet gjatë kësaj ndeshje. Sipas gazetës argjentinase Ole, Cavani ishte parë në kamera duke i kërkuar përleshje Messit gjatë ndeshjes, përcjell . Dhe ...

Cavani kërkoi të përleshej me Messin, kjo ishte përgjigja e argjentinasit
Ndeshja miqësore mes Argjentinës dhe Uruguait e cila përfundoi 2:2 ka dhuruar skena mjaft interesante. Edinson Cavani dyshohet se pyeti Lionel Messin nëse dëshiron të përleshet gjatë kësaj ndeshje. Sipas gazetës ...
EkonomiaOnline | 19-Nov-2019 10:16
Ndeshja miqësore mes Argjentinës dhe Uruguait e cila përfundoi 2:2 ka dhuruar skena mjaft interesante. Edinson Cavani dyshohet se pyeti Lionel Messin nëse dëshiron të përleshet gjatë kësaj ndeshje. Sipas gazetës ...

Momenti kur Messi brenda pak sekondave driblon pesë lojtarë të Uruguait
Ylli i Barcelonës shënoi në mintuëne 90’ nga penalltia për të barazuar në 2:2 rezultatin. Por, para se të shënonte nga penalltia, Messi pati edhe disa momente tjera në fushë. Pesë herë fituesi i Topit të Artë arriti që ...
Lajminet | 19-Nov-2019 09:25
Ylli i Barcelonës shënoi në mintuëne 90’ nga penalltia për të barazuar në 2:2 rezultatin. Por, para se të shënonte nga penalltia, Messi pati edhe disa momente tjera në fushë. Pesë herë fituesi i Topit të Artë arriti që ...

Argjentina e Uruguai dhurojnë spektakël, shënojnë “yjet”, por s’ka fitues
Argjentina dhe Uruguai dhuruan spektakël në miqësoren e zhvilluar në “Bloomfield Stadium” të Tel-Avivit, Izrael, sfidë në të cilën luajtën titullarë dhe shënuan emra të tillë si Lionel Messi, Sergio Aguero, Luis Suarez ...
Top Channel | 18-Nov-2019 23:42
Argjentina dhe Uruguai dhuruan spektakël në miqësoren e zhvilluar në “Bloomfield Stadium” të Tel-Avivit, Izrael, sfidë në të cilën luajtën titullarë dhe shënuan emra të tillë si Lionel Messi, Sergio Aguero, Luis Suarez ...

Katër gola të shënuara dhe shumë spektakël në mes Argjentinës dhe Uruguait që përfundoi pa fitues
Argjentina dhe Uruguai dhuruan spektakël në miqësoren e zhvilluar në “Bloomfield Stadium” të Tel-Avivit, Izrael, sfidë në të cilën luajtën titullarë dhe shënuan emra të tillë si Lionel Messi, Sergio Aguero, Luis Suarez ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 23:59
Argjentina dhe Uruguai dhuruan spektakël në miqësoren e zhvilluar në “Bloomfield Stadium” të Tel-Avivit, Izrael, sfidë në të cilën luajtën titullarë dhe shënuan emra të tillë si Lionel Messi, Sergio Aguero, Luis Suarez ...

Messi e shpëtoi Argjentinën nga humbja me një gol në çastet e fundit, por shikojeni incidentin e tij me Cavanin
Uruguai dhe Argjentina barazuan 2:2 në një ndeshje miqësore në Tel Aviv të Izraelit. Dy yjet uruguaiane Edinson Cavani dhe Luis Suarez ishin fenomenal mbrëmë, por edhe Lionel Messi tregoi formën e tij për ta shpëtuar ...
Zeri | 19-Nov-2019 08:29
Uruguai dhe Argjentina barazuan 2:2 në një ndeshje miqësore në Tel Aviv të Izraelit. Dy yjet uruguaiane Edinson Cavani dhe Luis Suarez ishin fenomenal mbrëmë, por edhe Lionel Messi tregoi formën e tij për ta shpëtuar ...

Messi shënon në minutën e 90’, e shpëton Argjentinën nga humbja
Edinson Cavani në minutën e 34’ i dha epërsinë Kombëtares së Uruguait. Në minutën e 63’, Sergio Aguro barazoi në 1:1, shkruan . Në minutën e 69’, Luis Suarez rikthej epërsinë e Uruguait, kur shënoi në 1:2. Ishte Lionel ...
Lajminet | 19-Nov-2019 08:16
Edinson Cavani në minutën e 34’ i dha epërsinë Kombëtares së Uruguait. Në minutën e 63’, Sergio Aguro barazoi në 1:1, shkruan . Në minutën e 69’, Luis Suarez rikthej epërsinë e Uruguait, kur shënoi në 1:2. Ishte Lionel ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved