ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/12/2019 19:53

Burri rrahu gruan me grushte në mes të Tiranës(VIDEO)

Burri rrahu gruan me grushte në mes të Tiranës(VIDEO)
E teksa presim që shoqëria shqiptare të emancipohet, ka ende nga ata burra të cilët e shohin bashkëshorten si një objekt. Në këto pamje, një burrë dhunon në mes të Tiranës një grua . Sipas qytetarit mësohet se ata janë ...
PortaliOnline | 19-Nov-2019 17:57
E teksa presim që shoqëria shqiptare të emancipohet, ka ende nga ata burra të cilët e shohin bashkëshorten si një objekt. Në këto pamje, një burrë dhunon në mes të Tiranës një grua . Sipas qytetarit mësohet se ata janë ...

E turpshme - Shqiptari e grushton gruan në mes të Tiranës
Një burrë është filmuar duke ushtruar dhunë ndaj gruas në mes të Tiranës. Sipas qytetareve, ata janë çift bashkëshortësh, të cilët po debatonin në fillim me fjalë, por më pas situata ka eskaluar në......
Zeri | 19-Nov-2019 11:36
Një burrë është filmuar duke ushtruar dhunë ndaj gruas në mes të Tiranës. Sipas qytetareve, ata janë çift bashkëshortësh, të cilët po debatonin në fillim me fjalë, por më pas situata ka eskaluar në......

Burri dhunon bashkëshorten në mes të Tiranës
Një rast i tillë dhune është denoncuar nga një qytetar ditën e sotme ku një burrë dhunon në mes të Tiranës një grua. Sipas qytetarit, ata janë çift bashkëshortësh, të cilët po debatonin në fillim me fjalë, por më pas ...
Telegraf | 19-Nov-2019 10:48
Një rast i tillë dhune është denoncuar nga një qytetar ditën e sotme ku një burrë dhunon në mes të Tiranës një grua. Sipas qytetarit, ata janë çift bashkëshortësh, të cilët po debatonin në fillim me fjalë, por më pas ...

Burri rreh bashkëshorten në mes të rrugës (Video)
Një rast i tillë dhune është denoncuar nga një qytetar ditën e sotme tek JOQ, ku një burrë dhunon në mes të Tiranës një grua. Sipas qytetarit, ata janë çift bashkëshortësh, të cilët po debatonin në fillim me......
Zeri | 19-Nov-2019 11:36
Një rast i tillë dhune është denoncuar nga një qytetar ditën e sotme tek JOQ, ku një burrë dhunon në mes të Tiranës një grua. Sipas qytetarit, ata janë çift bashkëshortësh, të cilët po debatonin në fillim me......

Burri dhunon bashkëshorten në mes të Tiranës
Një rast i tillë dhune është denoncuar nga një qytetar ditën e sotme tek JOQ, ku një burrë dhunon në mes të Tiranës një grua. Sipas qytetarit, ata janë çift bashkëshortësh, të cilët po debatonin në fillim me fjalë, por ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 10:40
Një rast i tillë dhune është denoncuar nga një qytetar ditën e sotme tek JOQ, ku një burrë dhunon në mes të Tiranës një grua. Sipas qytetarit, ata janë çift bashkëshortësh, të cilët po debatonin në fillim me fjalë, por ...

“Ik se do hash dru”, në qendër të Tiranës burri qëllon gruan “sa t’i hajë krahu” (Video)
Dhuna në familje është një nga plagët ende aktuale të shoqërisë shqiptare, Shumë nëna, vajza, apo dhe gra bien pre e dhunës së “burrave” të shtëpisë. E një rast i tillë dhune është denoncuar nga një qytetar ditën e ...
Gazeta Dita | 19-Nov-2019 10:31
Dhuna në familje është një nga plagët ende aktuale të shoqërisë shqiptare, Shumë nëna, vajza, apo dhe gra bien pre e dhunës së “burrave” të shtëpisë. E një rast i tillë dhune është denoncuar nga një qytetar ditën e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved