ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/12/2019 22:58

Betonizohet hapësira gjelbëruese në Gjakovë, kthehet në parking veturash

Betonizohet hapësira gjelbëruese në Gjakovë, kthehet në parking veturash
Shumë qytete në vendin tonë kanë humbur imazhin e dikurshëm dhe ka mungesë të hapësira gjelbëruese pikërisht për shkak të ndërtimeve të larta. Madje, në shumë rrugë mungojnë edhe trotuaret e hapësirat që duhet t’u ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 16:53
Shumë qytete në vendin tonë kanë humbur imazhin e dikurshëm dhe ka mungesë të hapësira gjelbëruese pikërisht për shkak të ndërtimeve të larta. Madje, në shumë rrugë mungojnë edhe trotuaret e hapësirat që duhet t’u ...

Ndërtimet e reja në Prishtinë, një nga shkaqet kryesore, që banorët mbesin pa ujë të pijshëm
Reduktimet me ujë në vendin tonë vazhdojnë të jenë shqetësuese. Shpesh edhe kryeqyteti është ballafaquar me këtë problem. Derisa ditëve të fundit mungesë me ujë të pijshëm po ka Llagjia “Mati 1”. E, Kompania Rajonale e ...
Indeks Online | 18-Nov-2019 10:06
Reduktimet me ujë në vendin tonë vazhdojnë të jenë shqetësuese. Shpesh edhe kryeqyteti është ballafaquar me këtë problem. Derisa ditëve të fundit mungesë me ujë të pijshëm po ka Llagjia “Mati 1”. E, Kompania Rajonale e ...

Ndërtimet e reja në Prishtinë, një nga shkaqet kryesore që banorët po mbesin pa ujë të pijshëm
Reduktimet me ujë në vendin tonë vazhdojnë të jenë shqetësuese. Shpesh edhe kryeqyteti është ballafaquar me këtë problem. Derisa ditëve të fundit mungesë me ujë të pijshëm po ka Llagjia “Mati 1”. E, Kompania Rajonale e ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 10:05
Reduktimet me ujë në vendin tonë vazhdojnë të jenë shqetësuese. Shpesh edhe kryeqyteti është ballafaquar me këtë problem. Derisa ditëve të fundit mungesë me ujë të pijshëm po ka Llagjia “Mati 1”. E, Kompania Rajonale e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved