ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/12/2019 21:57

Arrijnë fotot e para të X-Trail të ri

Arrijnë fotot e para të X-Trail të ri
Kohë më parë në publik është parë gjenerata e re e Nissan X-Trail dhe tani kanë mbërritur fotot e para të SUV-it japonez.
Top Channel | 19-Nov-2019 13:53
Kohë më parë në publik është parë gjenerata e re e Nissan X-Trail dhe tani kanë mbërritur fotot e para të SUV-it japonez.

Arrijnë fotot e para të X-Trail të ri
Kohë më parë në publik është parë gjenerata e re e Nissan X-Trail dhe tani kanë mbërritur fotot e para të SUV-it japonez.
Kosova Press | 19-Nov-2019 12:44
Kohë më parë në publik është parë gjenerata e re e Nissan X-Trail dhe tani kanë mbërritur fotot e para të SUV-it japonez.

Shumë ndryshe nga ekrani, prapaskenat se si realizohen filmat e njohur
Kur shikojmë filma të ndryshëm në ekran fillojmë e mendojmë sesi arrijnë të realizojnë skena të cilat mund të jene të paimagjinueshme. Por falë teknologjisë së zhvilluar dhe efekteve speciale, shumë produksione filmike ...
Alsat-M | 18-Nov-2019 12:19
Kur shikojmë filma të ndryshëm në ekran fillojmë e mendojmë sesi arrijnë të realizojnë skena të cilat mund të jene të paimagjinueshme. Por falë teknologjisë së zhvilluar dhe efekteve speciale, shumë produksione filmike ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved