ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 04:05

“Apokalipsi robotik” i punës tashmë ka filluar: Ja cilat janë disa nga efektet

“Apokalipsi robotik” i punës tashmë ka filluar: Ja cilat janë disa nga efektet
Prej shumë vitesh është folur për apokalipsin robotik dhe inteligjencën artificiale të gatshme për të pushtuar 50% të profesioneve, çka na ka shtyrë të mendojmë se spektri i papunësisë masive papritmas do të shfaqet në ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 12:31
Prej shumë vitesh është folur për apokalipsin robotik dhe inteligjencën artificiale të gatshme për të pushtuar 50% të profesioneve, çka na ka shtyrë të mendojmë se spektri i papunësisë masive papritmas do të shfaqet në ...

‘Apokalipsi’ i punës tashmë ka filluar – Ja cilat janë disa nga efektet
Prej shumë vitesh është folur për apokalipsin robotik dhe inteligjencën artificiale të gatshme për të pushtuar 50% të profesioneve, çka na ka shtyrë të mendojmë se spektri i papunësisë masive papritmas do të shfaqet në ...
ScanTv | 19-Nov-2019 12:08
Prej shumë vitesh është folur për apokalipsin robotik dhe inteligjencën artificiale të gatshme për të pushtuar 50% të profesioneve, çka na ka shtyrë të mendojmë se spektri i papunësisë masive papritmas do të shfaqet në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved