ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 02:36

“Air Albania” së shpejti drejt Londrës, Athinës e Brukselit, në pranverë drejt Amsterdamit

“Air Albania” së shpejti drejt Londrës, Athinës e Brukselit, në pranverë drejt Amsterdamit
Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku deklaroi të martën në Komisionin e Veprimtarive Prodhuese se kompania ajrore “Air Albania” po operon kënaqshëm në treg dhe se sfida jonë e së ardhmes është ...
Lexo | 19-Nov-2019 16:26
Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku deklaroi të martën në Komisionin e Veprimtarive Prodhuese se kompania ajrore “Air Albania” po operon kënaqshëm në treg dhe se sfida jonë e së ardhmes është ...

Rrugët, Balluku: Për pak javë hapim procedurat për Thumanë-Rrogozhinë dhe tunelin e Llogorasë
Tre projekte të rëndësishme në infrastrukturë pritet të lançohen nga Ministria përgjegjëse në javët në vijim dhe konkretisht bëhet fjalë për Thumanë-Rrogozhinë, tunelin e Llogorasë dhe aeroportin e Vlorës. Deklaratën e ...
Monitor | 19-Nov-2019 16:25
Tre projekte të rëndësishme në infrastrukturë pritet të lançohen nga Ministria përgjegjëse në javët në vijim dhe konkretisht bëhet fjalë për Thumanë-Rrogozhinë, tunelin e Llogorasë dhe aeroportin e Vlorës. Deklaratën e ...

Aeroporti i Vlorës, Thumanë-Rrogozhinë dhe tuneli i Llogorasë, prioritetet në infrastrukturë për 2020
TIRANË, 19 nëntor/MEDIAL/ Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku prezantoi të martën tre projektet madhore që do të realizohen në vitin 2020, në komisionin për Veprimtarinë Prodhuese. ”3 projektet ...
Medial | 19-Nov-2019 15:21
TIRANË, 19 nëntor/MEDIAL/ Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku prezantoi të martën tre projektet madhore që do të realizohen në vitin 2020, në komisionin për Veprimtarinë Prodhuese. ”3 projektet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved