ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/12/2019 01:34

11 njerëz që ju shkon jeta vetëm ters…

11 njerëz që ju shkon jeta vetëm ters…
Mund t’i quajme persona te pafat ne keto lloj situatash. Pavaresisht se jane te dhimbshme ato behen dhe shume qesharake kur i shikon. Nese doni te ngrini humorin tuaj per disa minuta, shfletoni galerine per te shikuar ...
ikub.al | 19-Nov-2019 14:14
Mund t’i quajme persona te pafat ne keto lloj situatash. Pavaresisht se jane te dhimbshme ato behen dhe shume qesharake kur i shikon. Nese doni te ngrini humorin tuaj per disa minuta, shfletoni galerine per te shikuar ...

13 pizhamat familjare “matchy-matchy” nga të famshmit për festa
Festat po afrojne dhe per ide kemi shikuar sesi jane veshur te famshmit vitin e kaluar dhe si po i presin ata festat. Ata kane pozuar familjarisht foto me pizhama dhe kane veshur te njejtat modele te kostumeve ...
ikub.al | 19-Nov-2019 12:02
Festat po afrojne dhe per ide kemi shikuar sesi jane veshur te famshmit vitin e kaluar dhe si po i presin ata festat. Ata kane pozuar familjarisht foto me pizhama dhe kane veshur te njejtat modele te kostumeve ...

10 ilustrime që tregojnë se sa shumë ka ndryshuar bota 10 vitet e fundit
Pikniket me familjen jane shnderruar ne festa me selfie, emojit kane zevendesuar fjalet dhe arsimi eshte bere diçka qe vetem te pasurit mund t’a perballojne. Bota me siguri ka ndryshuar shume ne 10 vitet e fundit dhe ne ...
ikub.al | 19-Nov-2019 09:08
Pikniket me familjen jane shnderruar ne festa me selfie, emojit kane zevendesuar fjalet dhe arsimi eshte bere diçka qe vetem te pasurit mund t’a perballojne. Bota me siguri ka ndryshuar shume ne 10 vitet e fundit dhe ne ...

Blerje online? Ja si e pësuan 15 vajza realitetin…
Ndoshta çdo person ka pasur nje pervoje te trishtuar ne blerjet nga interneti. Blerjet online shpesh ju zhgenjejne, perveçse keni shpenzuar, nuk keni marre as veshjen qe kishit menduar. Gjithsesi ky eshte nje mesim per ...
ikub.al | 18-Nov-2019 09:20
Ndoshta çdo person ka pasur nje pervoje te trishtuar ne blerjet nga interneti. Blerjet online shpesh ju zhgenjejne, perveçse keni shpenzuar, nuk keni marre as veshjen qe kishit menduar. Gjithsesi ky eshte nje mesim per ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved