ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/12/2019 22:51

Taulant Xhaka "djeg" etapat

Taulant Xhaka "djeg" etapat
Pas propozimit publik per martese, miqte e çiftit prisnin qe Taulant Xhaka dhe partnerja e tij, Arbnora, te kurorezonin historine e tyre ne martese. Por ja qe planet kane ndryshuar. Permes nje postimi ne Instagram, ...
ikub.al | 18-Nov-2019 20:12
Pas propozimit publik per martese, miqte e çiftit prisnin qe Taulant Xhaka dhe partnerja e tij, Arbnora, te kurorezonin historine e tyre ne martese. Por ja qe planet kane ndryshuar. Permes nje postimi ne Instagram, ...

Pas vajzës së Granitit, një tjetër bebush në familjen Xhaka (Foto)
Taulant Xhaka do bëhet baba për herë të parë. Futbollisti njoftoi lajmin me anë të një postimi në Instagram. Ai publikoi një foto duke mbajtur barkun e rrumbullakosur të bashkëshortes së tij. Ndërsa Arbnora mban në duar ...
Lexo | 18-Nov-2019 22:44
Taulant Xhaka do bëhet baba për herë të parë. Futbollisti njoftoi lajmin me anë të një postimi në Instagram. Ai publikoi një foto duke mbajtur barkun e rrumbullakosur të bashkëshortes së tij. Ndërsa Arbnora mban në duar ...

Pas Granitit, Taulanti jep lajmin e shumëpritur në familjen Xhaka
Taulant Xhaka do bëhet baba për herë të parë. Futbollisti njoftoi lajmin me anë të një postimi në Instagram. Ai publikoi një foto duke mbajtur barkun e rrumbullakosur të bashkëshortes së tij. Ndërsa Arbnora mban në duar ...
Koha.mk | 18-Nov-2019 19:58
Taulant Xhaka do bëhet baba për herë të parë. Futbollisti njoftoi lajmin me anë të një postimi në Instagram. Ai publikoi një foto duke mbajtur barkun e rrumbullakosur të bashkëshortes së tij. Ndërsa Arbnora mban në duar ...

Pas Granitit, Taulanti jep lajmin e shumëpritur në familjen Xhaka
Taulant Xhaka do bëhet baba për herë të parë. Futbollisti njoftoi lajmin me anë të një postimi në Instagram. Ai publikoi një foto duke mbajtur barkun e rrumbullakosur të bashkëshortes së tij. Ndërsa Arbnora mban në duar ...
Alsat-M | 18-Nov-2019 19:38
Taulant Xhaka do bëhet baba për herë të parë. Futbollisti njoftoi lajmin me anë të një postimi në Instagram. Ai publikoi një foto duke mbajtur barkun e rrumbullakosur të bashkëshortes së tij. Ndërsa Arbnora mban në duar ...

Taulanti jep lajmin se do të bëhet baba
Duket se familja Xhaka e ka nisur mbarë këtë vit, pasi pas Granit Xhakës i cili u bë me vajzë, edhe Taulant Xhaka do të bëhet baba. Lajmin e ka bërë të ditur e fejuara e tij Arbnora, me anë të një fotografire. Bëhet ...
Lapsi | 18-Nov-2019 10:25
Duket se familja Xhaka e ka nisur mbarë këtë vit, pasi pas Granit Xhakës i cili u bë me vajzë, edhe Taulant Xhaka do të bëhet baba. Lajmin e ka bërë të ditur e fejuara e tij Arbnora, me anë të një fotografire. Bëhet ...

Taulant Xhaka po bëhet baba
Taulanti dhe Arbnora në pritje të fëmijës së parë. Futbollisti i mirënjohur shqiptar, Taulant Xhaka dhe partnerja e tij, Arbnora Nuredini janë në pritje të fëmijës së parë. Lajmin e ka bërë të ditur......
Zeri | 17-Nov-2019 21:39
Taulanti dhe Arbnora në pritje të fëmijës së parë. Futbollisti i mirënjohur shqiptar, Taulant Xhaka dhe partnerja e tij, Arbnora Nuredini janë në pritje të fëmijës së parë. Lajmin e ka bërë të ditur......

Taulant Xhaka po bëhet baba
Taulanti dhe Arbnora në pritje të fëmijës së parë. Futbollisti i mirënjohur shqiptar, Taulant Xhaka dhe partnerja e tij, Arbnora Nuredini janë në pritje të fëmijës së parë. Lajmin e ka bërë të ditur çifti. Ata kanë ...
Gazeta Observer | 17-Nov-2019 20:21
Taulanti dhe Arbnora në pritje të fëmijës së parë. Futbollisti i mirënjohur shqiptar, Taulant Xhaka dhe partnerja e tij, Arbnora Nuredini janë në pritje të fëmijës së parë. Lajmin e ka bërë të ditur çifti. Ata kanë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved