ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/01/2020 03:14

Probleme me zemrën, reagon Vuçiç: Të hënën do të jem në zyrë

Probleme me zemrën, reagon Vuçiç: Të hënën do të jem në zyrë
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, është shtruar në spitalin ushtarak të Serbisë, për shkak të problemeve me zemrën. Vuçiç është pranuar në këtë qendër spitalore të premtën dhe siç kanë bërë të ditura burime në ...
ABCNews | 16-Nov-2019 19:55
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, është shtruar në spitalin ushtarak të Serbisë, për shkak të problemeve me zemrën. Vuçiç është pranuar në këtë qendër spitalore të premtën dhe siç kanë bërë të ditura burime në ...

Vuçiq në spital ushtarak, në Beograd protestohet kundër tij
Ndonëse ky i fundit është në spital, për shkak të disa problemeve me zemrën, kjo nuk i ka penguar protestuesit që nën moton “Një në pesë milionë”, të rreshtohen për të 50-tën të shtunë me rradhë në sheshet e Beogradit, ...
Lajminet | 17-Nov-2019 00:28
Ndonëse ky i fundit është në spital, për shkak të disa problemeve me zemrën, kjo nuk i ka penguar protestuesit që nën moton “Një në pesë milionë”, të rreshtohen për të 50-tën të shtunë me rradhë në sheshet e Beogradit, ...

Vuçiç me urgjencë në spital, këshilltarja zbulon si është gjendja e Presidentit
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, është shtruar me urgjencë në Spitalin Ushtarak në Beograd, për shkak të disa problemeve kardiake që ka pasur. Lidhur me lajmin e bujshëm ka reaguar këshilltarja e presidencës ...
BalkanWeb | 16-Nov-2019 11:47
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, është shtruar me urgjencë në Spitalin Ushtarak në Beograd, për shkak të disa problemeve kardiake që ka pasur. Lidhur me lajmin e bujshëm ka reaguar këshilltarja e presidencës ...

Vuçiq në gjendje të keqe shëndetësore, në Beograd protestohet kundër tij
E 50-ta protestë me rradhë është mbajtur sot në Beograd kundër presidentit serb, Aleksander Vuçiq. Ndonëse ky i fundit është në spital, për shkak të disa problemeve me zemrën, kjo nuk i ka penguar protestuesit që nën ...
Arbresh | 16-Nov-2019 23:59
E 50-ta protestë me rradhë është mbajtur sot në Beograd kundër presidentit serb, Aleksander Vuçiq. Ndonëse ky i fundit është në spital, për shkak të disa problemeve me zemrën, kjo nuk i ka penguar protestuesit që nën ...

Vuçiç pas problemeve në zemër: Jam mirë, të hënën nis punë
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç duket se e ka kaluar gjendjen e vështirë, pas shqetësimeve që pati në zemër. Pasi shfaqi probleme, ai u shtrua menjëherë në spitalin ushtarak të Serbisë, ku mori ndihmën e parë. ...
Politiko | 16-Nov-2019 21:15
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç duket se e ka kaluar gjendjen e vështirë, pas shqetësimeve që pati në zemër. Pasi shfaqi probleme, ai u shtrua menjëherë në spitalin ushtarak të Serbisë, ku mori ndihmën e parë. ...

Politikani serb që e njeh pavarësinë e Kosovës ia thotë Vuçiqit disa fjalë pas problemeve me zemrën
Politikani i vetëm serb i cili e njeh pavarësinë e Kosovës, dhe i cili vazhdimisht e mbështet atë, Çedomir Jovanoviq, ka reaguar pas problemeve me zemër që i pati gjatë ditës së sotme presidenti i Serbisë, Aleksandar ...
Medial | 16-Nov-2019 20:42
Politikani i vetëm serb i cili e njeh pavarësinë e Kosovës, dhe i cili vazhdimisht e mbështet atë, Çedomir Jovanoviq, ka reaguar pas problemeve me zemër që i pati gjatë ditës së sotme presidenti i Serbisë, Aleksandar ...

Politikani serb që e njeh pavarësinë e Kosovës ia thotë Vuçiqit disa fjalë pas problemeve me zemrën
Politikani i vetëm serb i cili e njeh pavarësinë e Kosovës, dhe i cili vazhdimisht e mbështet atë, Çedomir Jovanoviq, ka reaguar pas problemeve me zemër që i pati gjatë ditës së sotme presidenti i Serbisë, Aleksandar ...
Arbresh | 16-Nov-2019 20:38
Politikani i vetëm serb i cili e njeh pavarësinë e Kosovës, dhe i cili vazhdimisht e mbështet atë, Çedomir Jovanoviq, ka reaguar pas problemeve me zemër që i pati gjatë ditës së sotme presidenti i Serbisë, Aleksandar ...

Politikani serb që e njeh pavarësinë e Kosovës ia thotë Vuçiqit disa fjalë pas problemeve me zemrën
Politikani i vetëm serb i cili e njeh pavarësinë e Kosovës, dhe i cili vazhdimisht e mbështet atë, Çedomir Jovanoviq, ka reaguar pas problemeve me zemër që i pati gjatë ditës së sotme presidenti i Serbisë, ...
Zeri | 16-Nov-2019 20:17
Politikani i vetëm serb i cili e njeh pavarësinë e Kosovës, dhe i cili vazhdimisht e mbështet atë, Çedomir Jovanoviq, ka reaguar pas problemeve me zemër që i pati gjatë ditës së sotme presidenti i Serbisë, ...

Politikani serb që e njeh Kosovën ka një mesazh për Vuçiqin pas problemeve me zemrën
Ai ka publikuar një fotografi në Facebook, ku shihet afër Vuçiqit, të cilën e ka shoqëruar edhe me disa fjalë, shkruan . Jovanoviq i ka dëshiruar kthim sa më të shpejtë Vuçiqit në detyrën e tij, në mënyrë që, siç është ...
Lajminet | 16-Nov-2019 20:12
Ai ka publikuar një fotografi në Facebook, ku shihet afër Vuçiqit, të cilën e ka shoqëruar edhe me disa fjalë, shkruan . Jovanoviq i ka dëshiruar kthim sa më të shpejtë Vuçiqit në detyrën e tij, në mënyrë që, siç është ...

Politikani serb që e njeh pavarësinë e Kosovës ia thotë Vuçiqit disa fjalë pas problemeve me zemrën
Politikani i vetëm serb i cili e njeh pavarësinë e Kosovës, dhe i cili vazhdimisht e mbështet atë, Çedomir Jovanoviq, ka reaguar pas problemeve me zemër që i pati gjatë ditës së sotme presidenti i Serbisë, Aleksandar ...
Gazeta Express | 16-Nov-2019 20:08
Politikani i vetëm serb i cili e njeh pavarësinë e Kosovës, dhe i cili vazhdimisht e mbështet atë, Çedomir Jovanoviq, ka reaguar pas problemeve me zemër që i pati gjatë ditës së sotme presidenti i Serbisë, Aleksandar ...

Vuçiq flet pas problemeve në zemër
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçic, në orët e vona të së premtes është shtruar në spitalin ushtarak në Beograd pas disa problemeve kardiake, shkruan Gazeta Express, përcjell albinfo.ch. Në mesditën e sotme ka folur ...
AlbInfo | 16-Nov-2019 18:54
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçic, në orët e vona të së premtes është shtruar në spitalin ushtarak në Beograd pas disa problemeve kardiake, shkruan Gazeta Express, përcjell albinfo.ch. Në mesditën e sotme ka folur ...

Vuçiq flet për herë të parë nga spitali, vuan nga kjo sëmundje
Presidenti serb, Aleksander Vuçiq ka folur për herë të parë pas shtrimit në spitalin ushtarak të Beogradit. Vuçiq u shtrua në spital si pasojë e problemeve me zemër, teksa përmes një mesazhi që u publikua në instagram, ...
Medial | 16-Nov-2019 18:40
Presidenti serb, Aleksander Vuçiq ka folur për herë të parë pas shtrimit në spitalin ushtarak të Beogradit. Vuçiq u shtrua në spital si pasojë e problemeve me zemër, teksa përmes një mesazhi që u publikua në instagram, ...

Vuçiq flet për herë të parë nga spitali, vuan nga kjo sëmundje
Presidenti serb, Aleksander Vuçiq ka folur për herë të parë pas shtrimit në spitalin ushtarak të Beogradit. Vuçiq u shtrua në spital si pasojë e problemeve me zemër, teksa përmes një mesazhi që u publikua në instagram, ...
Arbresh | 16-Nov-2019 18:35
Presidenti serb, Aleksander Vuçiq ka folur për herë të parë pas shtrimit në spitalin ushtarak të Beogradit. Vuçiq u shtrua në spital si pasojë e problemeve me zemër, teksa përmes një mesazhi që u publikua në instagram, ...

Probleme me zemrën, shtrohet në spital Presidenti i Serbisë, Vuçiç
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, është shtruar në spital, pas disa problemeve me zemër. Lajmi është bërë i ditur ditën e sotme, përmes një komunikate nga Zyra e Presidentit. Në komunikatë theksohet se Vuçiç është ...
BalkanWeb | 16-Nov-2019 10:43
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, është shtruar në spital, pas disa problemeve me zemër. Lajmi është bërë i ditur ditën e sotme, përmes një komunikate nga Zyra e Presidentit. Në komunikatë theksohet se Vuçiç është ...

Bëhet i gjallë Vuçiq, flet pas problemeve me zemër
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, në orët e vona të së premtes është shtruar në spitalin ushtarak në Beograd pas disa problemeve kardiake. Në mesditën e sotme ka folur këshilltarja e tij, duke treguar që gjendja e ...
InFokusi | 16-Nov-2019 18:20
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, në orët e vona të së premtes është shtruar në spitalin ushtarak në Beograd pas disa problemeve kardiake. Në mesditën e sotme ka folur këshilltarja e tij, duke treguar që gjendja e ...

Bëhet i gjallë Vuçiq nga spitali ushtrak, flet pas problemeve me zemër
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, në orët e vona të së premtes është shtruar në spitalin ushtarak në Beograd pas disa problemeve kardiake, shkruan Gazeta Express. Në mesditën e sotme ka folur këshilltarja e tij, ...
Zeri | 16-Nov-2019 18:13
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, në orët e vona të së premtes është shtruar në spitalin ushtarak në Beograd pas disa problemeve kardiake, shkruan Gazeta Express. Në mesditën e sotme ka folur këshilltarja e tij, ...

Problemet me zemër, Vuçiq flet për herë të parë nga spitali ushtarak
Presidenti serb, Aleksander Vuçiq ka folur për herë të parë pas shtrimit në spitalin ushtarak të Beogradit. Vuçiq u shtrua në spital si pasojë e problemeve me zemër, teksa përmes një mesazhi që u publikua në instagram, ...
Gazeta Observer | 16-Nov-2019 18:10
Presidenti serb, Aleksander Vuçiq ka folur për herë të parë pas shtrimit në spitalin ushtarak të Beogradit. Vuçiq u shtrua në spital si pasojë e problemeve me zemër, teksa përmes një mesazhi që u publikua në instagram, ...

Problemet me zemër, Vuçiq flet për herë të parë nga spitali ushtarak
Vuçiq u shtrua në spital si pasojë e problemeve me zemër, teksa përmes një mesazhi që u publikua në instagram, ai tha se gjendja shëndetësore e tij është më stabile, shkruan . Ai tha se në punë do të dalë që nga dita e ...
Lajminet | 16-Nov-2019 18:07
Vuçiq u shtrua në spital si pasojë e problemeve me zemër, teksa përmes një mesazhi që u publikua në instagram, ai tha se gjendja shëndetësore e tij është më stabile, shkruan . Ai tha se në punë do të dalë që nga dita e ...

Bëhet i gjallë Vuçiq nga spitali ushtrak, flet pas problemeve me zemër
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, në orët e vona të së premtes është shtruar në spitalin ushtarak në Beograd pas disa problemeve kardiake, shkruan Gazeta Express. Në mesditën e sotme ka folur këshilltarja e tij, ...
EkonomiaOnline | 16-Nov-2019 18:01
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, në orët e vona të së premtes është shtruar në spitalin ushtarak në Beograd pas disa problemeve kardiake, shkruan Gazeta Express. Në mesditën e sotme ka folur këshilltarja e tij, ...

Bëhet i gjallë Vuçiq nga spitali ushtrak, flet pas problemeve me zemër
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, në orët e vona të së premtes është shtruar në spitalin ushtarak në Beograd pas disa problemeve kardiake. Në mesditën e sotme ka folur këshilltarja e tij, duke treguar që gjendja e ...
Indeks Online | 16-Nov-2019 18:01
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, në orët e vona të së premtes është shtruar në spitalin ushtarak në Beograd pas disa problemeve kardiake. Në mesditën e sotme ka folur këshilltarja e tij, duke treguar që gjendja e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved