ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 17:56

Kosnett shpreh ngushëllime për vdekjen e regjisores Kraja

Kosnett shpreh ngushëllime për vdekjen e regjisores Kraja
Dje (e mërkurë), në Prishtinë ka vdekur regjisorja e njohur kosovare, Arzana Kraja. Në mesin e shumë personazheve publike, ngushëllime për regjisoren Kraja ka shprehur edhe Ambasadori i SHBA-së në Prishtinë, Philip ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 11:04
Dje (e mërkurë), në Prishtinë ka vdekur regjisorja e njohur kosovare, Arzana Kraja. Në mesin e shumë personazheve publike, ngushëllime për regjisoren Kraja ka shprehur edhe Ambasadori i SHBA-së në Prishtinë, Philip ...

Fjalimi prekës i Teuta Krasniqit në varrimin e mikes së saj, Arzanës
Është varrosur regjisorja Arzana Kraja e cila dje u gjet e vdekur në banesën e saj. Në varrimin e saj morën pjesë shumë miq, kolegë, familjarë e personalitete tjera të kulturës, artit dhe politikës. Por, një fjalim ...
Zeri | 14-Nov-2019 16:19
Është varrosur regjisorja Arzana Kraja e cila dje u gjet e vdekur në banesën e saj. Në varrimin e saj morën pjesë shumë miq, kolegë, familjarë e personalitete tjera të kulturës, artit dhe politikës. Por, një fjalim ...

Fjalimi prekës i Teuta Krasniqit në varrimin e mikes së saj, Arzanës
Është varrosur regjisorja Arzana Kraja e cila dje u gjet e vdekur në banesën e saj. Në varrimin e saj morën pjesë shumë miq, kolegë, familjarë e personalitete tjera të kulturës, artit dhe politikës. Por, një fjalim ...
Gazeta Observer | 14-Nov-2019 16:01
Është varrosur regjisorja Arzana Kraja e cila dje u gjet e vdekur në banesën e saj. Në varrimin e saj morën pjesë shumë miq, kolegë, familjarë e personalitete tjera të kulturës, artit dhe politikës. Por, një fjalim ...

Varroset regjisorja Arzana Kraja
Regjisorja e njohur, Arzana Kraja, është varrosur sot në varrezat e Prishtinës, transmeton Klan Kosova. Kraja është gjetur e vdekur dje në banesën e saj në lagjen Emshir të Prishtinës. Kraja njihet me filmat e ...
Klan Kosova | 14-Nov-2019 15:56
Regjisorja e njohur, Arzana Kraja, është varrosur sot në varrezat e Prishtinës, transmeton Klan Kosova. Kraja është gjetur e vdekur dje në banesën e saj në lagjen Emshir të Prishtinës. Kraja njihet me filmat e ...

Fjalimi prekës i Teuta Krasniqit në varrimin e mikes së saj, Arzanës
Është varrosur regjisorja Arzana Kraja e cila dje u gjet e vdekur në banesën e saj. Në varrimin e saj morën pjesë shumë miq, kolegë, familjarë e personalitete tjera të kulturës, artit dhe politikës. Por, një fjalim ...
Gazeta Express | 14-Nov-2019 15:56
Është varrosur regjisorja Arzana Kraja e cila dje u gjet e vdekur në banesën e saj. Në varrimin e saj morën pjesë shumë miq, kolegë, familjarë e personalitete tjera të kulturës, artit dhe politikës. Por, një fjalim ...

QKUK tregon për gjendjen e dy të lënduarve në vendin e punës
Dy persona janë lënduar sot në vendin e tyre të punës në Podujevë. Rastin për gazetën inFokus e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi, i cili tha se dy punëtorët janë dërguar në QKUK për trajtim ...
InFokusi | 14-Nov-2019 15:33
Dy persona janë lënduar sot në vendin e tyre të punës në Podujevë. Rastin për gazetën inFokus e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi, i cili tha se dy punëtorët janë dërguar në QKUK për trajtim ...

Fjalimi emocionues i Teuta Krasniqit në varrimin e regjisores Arzana Kraja
Arta Nitaj është pothuajse e pandashme nga Instagrami, poston imaze dhe video të shumta nga përditshmëria e saj. Sot, ka publikuar një video nga makina, e cila nuk mund të mos komentohet, shkruan GazetaBlic . E veshur ...
GazetaBlic | 14-Nov-2019 15:33
Arta Nitaj është pothuajse e pandashme nga Instagrami, poston imaze dhe video të shumta nga përditshmëria e saj. Sot, ka publikuar një video nga makina, e cila nuk mund të mos komentohet, shkruan GazetaBlic . E veshur ...

Flet fqinji që takoi mbrëmë Arzana Krajën: Na ka befasuar vdekja e saj
Ka vdekur regjisorja Arzana Kraja në banesën e saj në lagjen Kalabria në Prishtinë e varrimi i saj do të bëhet të enjten në varrezat e Dragodanit në orën 14:00. Kështu ka bërë të ditur në një shkrim në Facebook motra e ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 18:00
Ka vdekur regjisorja Arzana Kraja në banesën e saj në lagjen Kalabria në Prishtinë e varrimi i saj do të bëhet të enjten në varrezat e Dragodanit në orën 14:00. Kështu ka bërë të ditur në një shkrim në Facebook motra e ...

Varroset regjisorja Arzana Kraja
Sot i është dhënë lamtumira e fundit regjisores së njohur, Arzana Kraja, e cila u gjet e vdekur dje në banesën e saj në Prishtinë. Varrimi i saj u bë para qindra të pranishmëve në varrezat e lagjes “Dragodan” në ...
Indeks Online | 14-Nov-2019 15:29
Sot i është dhënë lamtumira e fundit regjisores së njohur, Arzana Kraja, e cila u gjet e vdekur dje në banesën e saj në Prishtinë. Varrimi i saj u bë para qindra të pranishmëve në varrezat e lagjes “Dragodan” në ...

I jepet lamtumira e fundit Arzana Krajës
Qindra qytetarë u mblodhën për t’i dhënë lamtumirën e fundit regjisores së njohur. Në disa fotografi shihen familjarët, miqtë dhe kolegët e Arzana Krajës duke qarë dhe vendosur lule pranë varrit të saj. Familjarët kanë ...
Lajminet | 14-Nov-2019 15:24
Qindra qytetarë u mblodhën për t’i dhënë lamtumirën e fundit regjisores së njohur. Në disa fotografi shihen familjarët, miqtë dhe kolegët e Arzana Krajës duke qarë dhe vendosur lule pranë varrit të saj. Familjarët kanë ...

I jepet lamtumira e fundit Arzana Krajës
Sot në orën 14:00 në varrezat e kryeqytetit u bë varrimi i regjisores Arzana Kraja. Qindra qytetarë u mblodhën për t’i dhënë lamtumirën e fundit regjisores së njohur. Në disa fotografi shihen familjarët, miqtë dhe ...
Zeri | 14-Nov-2019 15:18
Sot në orën 14:00 në varrezat e kryeqytetit u bë varrimi i regjisores Arzana Kraja. Qindra qytetarë u mblodhën për t’i dhënë lamtumirën e fundit regjisores së njohur. Në disa fotografi shihen familjarët, miqtë dhe ...

I jepet lamtumira e fundit Arzana Krajës
Sot në orën 14:00 në varrezat e kryeqytetit u bë varrimi i regjisores Arzana Kraja. Qindra qytetarë u mblodhën për t’i dhënë lamtumirën e fundit regjisores së njohur. Në disa fotografi shihen familjarët, miqtë dhe ...
Gazeta Express | 14-Nov-2019 15:13
Sot në orën 14:00 në varrezat e kryeqytetit u bë varrimi i regjisores Arzana Kraja. Qindra qytetarë u mblodhën për t’i dhënë lamtumirën e fundit regjisores së njohur. Në disa fotografi shihen familjarët, miqtë dhe ...

I jepet lamtumira e fundit regjisores, Arzana Kraja
Varrimi i të ndjerës, regjisores, Arzana Kraja është bërë sot në ora 14:00, në varrezat e qytetit në Dragodan. Në emër të artistëve foli Teuta Krasniq. “Sot është dit pikëllimi për miqtë e për artin. Ike shpejt na le, ...
Arbresh | 14-Nov-2019 15:08
Varrimi i të ndjerës, regjisores, Arzana Kraja është bërë sot në ora 14:00, në varrezat e qytetit në Dragodan. Në emër të artistëve foli Teuta Krasniq. “Sot është dit pikëllimi për miqtë e për artin. Ike shpejt na le, ...

Varroset regjisorja Arzana Kraja
Regjisorja Arzana Kraja e cila humbi jetën paraditën e së mërkurës është varrosur të enjten në varrezat e Dragodanit në Prishtinë. Regjisorja ishte vajza e Mehmet Krajës drejtor i Akademisë së Shkencave dhe Arteve. ...
InFokusi | 14-Nov-2019 14:42
Regjisorja Arzana Kraja e cila humbi jetën paraditën e së mërkurës është varrosur të enjten në varrezat e Dragodanit në Prishtinë. Regjisorja ishte vajza e Mehmet Krajës drejtor i Akademisë së Shkencave dhe Arteve. ...

Lëndohen dy persona në vendin e punës në Podujevë
Dy persona janë lënduar në vendin e punës në Podujevë. Rastin për gazetën inFokus e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi. Ai tha se policia është informuar për rastin rreth orës 9 së mëngjesit ...
InFokusi | 14-Nov-2019 14:18
Dy persona janë lënduar në vendin e punës në Podujevë. Rastin për gazetën inFokus e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi. Ai tha se policia është informuar për rastin rreth orës 9 së mëngjesit ...

Podujevë: Lëndohen dy persona në vendin e punës
Mëngjesin e sotëm, dy persona janë lënduar në vendin e tyre të punës në Podujevë Rastin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi. “Policia sot rreth orës 09:00 ka pranuar informacion ...
Gazeta Monitor | 14-Nov-2019 14:18
Mëngjesin e sotëm, dy persona janë lënduar në vendin e tyre të punës në Podujevë Rastin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi. “Policia sot rreth orës 09:00 ka pranuar informacion ...

Podujevë: Lëndohen dy persona në vendin e punës
Mëngjesin e sotëm, dy persona janë lënduar në vendin e tyre të punës në Podujevë Rastin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi. “Policia sot rreth orës 09:00 ka pranuar informacion ...
Gazeta Express | 14-Nov-2019 14:00
Mëngjesin e sotëm, dy persona janë lënduar në vendin e tyre të punës në Podujevë Rastin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi. “Policia sot rreth orës 09:00 ka pranuar informacion ...

Sot i jepet lamtumira e fundit regjisores Arzana Kraja
Sot do t’i jepet lamtumira e fundit regjisores Arzana Kraja, që ndërroi jetë dje. Motra e të ndjerës, Gresa Kraja ka bërë të ditur se varrimi i regjisores do të bëhet në ora 14:00, në varrezat e Dragodanit në Prishtinë. ...
TetovaSot | 14-Nov-2019 11:09
Sot do t’i jepet lamtumira e fundit regjisores Arzana Kraja, që ndërroi jetë dje. Motra e të ndjerës, Gresa Kraja ka bërë të ditur se varrimi i regjisores do të bëhet në ora 14:00, në varrezat e Dragodanit në Prishtinë. ...

Kosnett shpreh ngushëllimet për ndarjen nga jeta të Arzana Krajes
Ambasadori Amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të regjisores Arzana Kraja. Kosnett tha se një talente e madhe na la shumë herët. “Një talente e madhe na la shumë herët. I ...
InFokusi | 14-Nov-2019 11:09
Ambasadori Amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të regjisores Arzana Kraja. Kosnett tha se një talente e madhe na la shumë herët. “Një talente e madhe na la shumë herët. I ...

Disa orë para ndeshjes, Vedat Muriqi mbështet fort Kombëtaren e Kosovës
Sot do t’i jepet lamtumira e fundit regjisores Arzana Kraja, shkruan GazetaBlic. Këtë e bëri të ditur motra e të ndjerës, Gresa Kraja, në një postim në Facebook ku njoftoi se varrimi i regjisores do të bëhet në ora ...
GazetaBlic | 14-Nov-2019 11:09
Sot do t’i jepet lamtumira e fundit regjisores Arzana Kraja, shkruan GazetaBlic. Këtë e bëri të ditur motra e të ndjerës, Gresa Kraja, në një postim në Facebook ku njoftoi se varrimi i regjisores do të bëhet në ora ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved