ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/01/2020 15:20

Shkodër/ 1 metër ujë në hyrjen e pallateve; e gjitha nga vetëm 60 minuta shi

Shkodër/ 1 metër ujë në hyrjen e pallateve; e gjitha nga vetëm 60 minuta shi
Në Oblik, në komunën Ana-Malit në Shkodër ka mjaftuar 60 minuta shi që pallatet të përfshihen nga 1 metër ujë në hyrje.
Top Channel | 11-Nov-2019 15:05
Në Oblik, në komunën Ana-Malit në Shkodër ka mjaftuar 60 minuta shi që pallatet të përfshihen nga 1 metër ujë në hyrje.

Moti e martë, 12 Nëntor 2019!
Sipas MeteoAlb: Zhvillimi i një qëndre e presionit të ulët atmosferik në pellgun e mesdheut do të diktojë kushtet e motit në vendin tonë. Për pasojë mot i vranët dhe shira të përkohshëm mbizoterojne në të gjithë vendin ...
VizionPlus | 12-Nov-2019 06:47
Sipas MeteoAlb: Zhvillimi i një qëndre e presionit të ulët atmosferik në pellgun e mesdheut do të diktojë kushtet e motit në vendin tonë. Për pasojë mot i vranët dhe shira të përkohshëm mbizoterojne në të gjithë vendin ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi juglindor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 4 deri 12 gradë celcius, ndërsa ...
Telegrafi | 12-Nov-2019 08:08
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi juglindor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 4 deri 12 gradë celcius, ndërsa ...

Parashikimi i motit për sot, 11, Nëntor 2019
Temperaturat do te shenojne nje ulje ne vlerat e tyre minimale dhe ndritje ne vlerat maksimale ne mesdite. Ne zonat malore nga 02ºC deri ne 11ºC Ne zonat e uleta nga 07ºC ne 22 ºC Ne zonat bregdetare nga 10C ne 23ºC. ...
ikub.al | 11-Nov-2019 08:43
Temperaturat do te shenojne nje ulje ne vlerat e tyre minimale dhe ndritje ne vlerat maksimale ne mesdite. Ne zonat malore nga 02ºC deri ne 11ºC Ne zonat e uleta nga 07ºC ne 22 ºC Ne zonat bregdetare nga 10C ne 23ºC. ...

Paradite vranësira dhe diell, pasdite priten reshje shiu
Do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës dhe natës së sotme si dhe nesër do të krijojnë kushte që vende-vende të sjellin reshje lokale shiu. Sa i përket temperaturave, ato mbesin ...
Telegrafi | 12-Nov-2019 07:26
Do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës dhe natës së sotme si dhe nesër do të krijojnë kushte që vende-vende të sjellin reshje lokale shiu. Sa i përket temperaturave, ato mbesin ...

Moti për sot! Pa çadra, por…
Dita e sotme parashikohet të jetë me diel, mot të mirë por me erëra paksa të forta. Sipas IGJEUM, i gjithë territori do të oërfshihet sot nga një mot i kthjellët kështu që nuk do të jetë nevoja që të merrni çadrat me ...
Telegraf | 11-Nov-2019 09:25
Dita e sotme parashikohet të jetë me diel, mot të mirë por me erëra paksa të forta. Sipas IGJEUM, i gjithë territori do të oërfshihet sot nga një mot i kthjellët kështu që nuk do të jetë nevoja që të merrni çadrat me ...

Paradite vranësira dhe diell, pasdite priten reshje shiu
Do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës dhe natës së sotme si dhe nesër do të krijojnë kushte që vende-vende të sjellin reshje lokale shiu. Sa i përket temperaturave, ato mbesin ...
Albportali | 12-Nov-2019 08:50
Do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës dhe natës së sotme si dhe nesër do të krijojnë kushte që vende-vende të sjellin reshje lokale shiu. Sa i përket temperaturave, ato mbesin ...

Parashikimi i motit
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi juglindor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 4 deri 12 gradë Celsius, ndërsa ...
Shenja | 12-Nov-2019 08:40
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi juglindor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 4 deri 12 gradë Celsius, ndërsa ...

Parashikimi i motit, ja çfarë pritet të ndodhë pasdite
Pjesa e parë e ditës do të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare, ku më të dukshme vranësirat do të jenë përgjatë kufirit Lindor. Por duke filluar nga mesdita dhe pasditja parashikohet zhvillim i vranësirave duke ...
Lexo | 12-Nov-2019 08:36
Pjesa e parë e ditës do të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare, ku më të dukshme vranësirat do të jenë përgjatë kufirit Lindor. Por duke filluar nga mesdita dhe pasditja parashikohet zhvillim i vranësirave duke ...

Rikthehet moti diell, njihuni me parashikimin e motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash ku mundësitë për reshje shiu janë të pakta.
Top Channel | 11-Nov-2019 07:31
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash ku mundësitë për reshje shiu janë të pakta.

Moti sot me vranësira i shoqëruar me reshje shiu
Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira të shoqëruar me reshje shiu. Paradite moti do jetë me vranësirë lokale. Nga dreka dhe pasdite do të ketë ndryshim të theksuar të motit që do të vazhdojë gjatë natës si dhe ...
Flaka | 26-Aug-2018 09:18
Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira të shoqëruar me reshje shiu. Paradite moti do jetë me vranësirë lokale. Nga dreka dhe pasdite do të ketë ndryshim të theksuar të motit që do të vazhdojë gjatë natës si dhe ...

Ja zonat ku do të ketë reshje shiu, sot!
Pjesa e parë e ditës së sotme paraqitet me alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare, më të dukshme do të jenë në ekstremin verior, duke gjeneruar shi lokal. Sipas Meteoalb, mesdita sjell zhvillim të vranësirave ...
Dritare | 05-Jun-2019 08:16
Pjesa e parë e ditës së sotme paraqitet me alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare, më të dukshme do të jenë në ekstremin verior, duke gjeneruar shi lokal. Sipas Meteoalb, mesdita sjell zhvillim të vranësirave ...

Parashikimi i motit për sot
Në vendin tonë do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Vranësirat të martën, gjatë natës dhe ditën e mërkurë do të krijojnë kushte që vende-vende të sjellin reshje lokale shiu. Sipas Institutit ...
Klan Kosova | 12-Nov-2019 08:23
Në vendin tonë do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Vranësirat të martën, gjatë natës dhe ditën e mërkurë do të krijojnë kushte që vende-vende të sjellin reshje lokale shiu. Sipas Institutit ...

Mot me vranësira dhe reshje të shiut
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut. Temperatura do të lëvizë prej 11 deri në zero gradë Celsius. Në Shkup do të mbajë mot me vranësira dhe me erë të dobët nga drejtimi ...
Aktuale.MK | 12-Mar-2017 10:37
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut. Temperatura do të lëvizë prej 11 deri në zero gradë Celsius. Në Shkup do të mbajë mot me vranësira dhe me erë të dobët nga drejtimi ...

Mot ‘i çmendur’ ditëve në vazhdim
Mot me reshje e erëra të fuqishme pritet të mbaj dy ditëve të ardhshme në Kosovë. Prishtina Weather njofton se temperatura maksimale do të jetë 17 gradë Celsius, kurse ajo minimale 2 gradë. Moti për dy ditët e ardhshme: ...
Gazeta Observer | 12-Nov-2019 08:13
Mot me reshje e erëra të fuqishme pritet të mbaj dy ditëve të ardhshme në Kosovë. Prishtina Weather njofton se temperatura maksimale do të jetë 17 gradë Celsius, kurse ajo minimale 2 gradë. Moti për dy ditët e ardhshme: ...

Reshje dhe erë e fuqishme: Mot ‘i çmendur’ ditëve në vazhdim
Mot me reshje e erëra të fuqishme pritet të mbaj dy ditëve të ardhshme në Kosovë. Prishtina Weather njofton se temperatura maksimale do të jetë 17 gradë Celsius, kurse ajo minimale 2 gradë. Moti për dy ditët e ardhshme: ...
Zeri | 12-Nov-2019 07:57
Mot me reshje e erëra të fuqishme pritet të mbaj dy ditëve të ardhshme në Kosovë. Prishtina Weather njofton se temperatura maksimale do të jetë 17 gradë Celsius, kurse ajo minimale 2 gradë. Moti për dy ditët e ardhshme: ...

Paradite vranësira dhe diell, pasdite priten reshje shiu
Do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës dhe natës së sotme si dhe nesër do të krijojnë kushte që vende-vende të sjellin reshje lokale shiu. Sa i përket temperaturave, ato mbesin ...
Lajminet | 12-Nov-2019 07:36
Do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës dhe natës së sotme si dhe nesër do të krijojnë kushte që vende-vende të sjellin reshje lokale shiu. Sa i përket temperaturave, ato mbesin ...

Reshje dhe erë e fuqishme
Mot me reshje e erëra të fuqishme pritet të mbaj dy ditëve të ardhshme në Kosovë. Prishtina Weather njofton se temperatura maksimale do të jetë 17 gradë Celsius, kurse ajo minimale 2 gradë. Moti për dy ditët e ardhshme: ...
Medial | 12-Nov-2019 07:26
Mot me reshje e erëra të fuqishme pritet të mbaj dy ditëve të ardhshme në Kosovë. Prishtina Weather njofton se temperatura maksimale do të jetë 17 gradë Celsius, kurse ajo minimale 2 gradë. Moti për dy ditët e ardhshme: ...

Reshje dhe erë e fuqishme
Mot me reshje e erëra të fuqishme pritet të mbaj dy ditëve të ardhshme në Kosovë. Prishtina Weather njofton se temperatura maksimale do të jetë 17 gradë Celsius, kurse ajo minimale 2 gradë. Moti për dy ditët e ardhshme: ...
Arbresh | 12-Nov-2019 07:26
Mot me reshje e erëra të fuqishme pritet të mbaj dy ditëve të ardhshme në Kosovë. Prishtina Weather njofton se temperatura maksimale do të jetë 17 gradë Celsius, kurse ajo minimale 2 gradë. Moti për dy ditët e ardhshme: ...

Moti sot në Kosovë
Do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës dhe natës së sotme si dhe nesër do të krijojnë kushte që vende-vende të sjellin reshje lokale shiu. Sa i përket temperaturave, ato mbesin ...
Indeks Online | 12-Nov-2019 07:21
Do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës dhe natës së sotme si dhe nesër do të krijojnë kushte që vende-vende të sjellin reshje lokale shiu. Sa i përket temperaturave, ato mbesin ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved