ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 22:00

Warford merr fitoren e parë pas 12 javëve në Premier League

Warford merr fitoren e parë pas 12 javëve në Premier League
Watford priti 12 javë për të marrë fitoren e parë në Premier League, sukses që e largoi nga vendi i fundit skuadrën e Quique Sanchez Flores dhe zbriti në shkallën më të ulët të renditjes pikërisht të sapongjiture ...
Top Channel | 09-Nov-2019 00:14
Watford priti 12 javë për të marrë fitoren e parë në Premier League, sukses që e largoi nga vendi i fundit skuadrën e Quique Sanchez Flores dhe zbriti në shkallën më të ulët të renditjes pikërisht të sapongjiture ...

Watford merr fitoren e parë i largohet fundit, Sociedad ngjitet në krye, Hoffenheim me 5 “yje”
Watford priti 12 javë për të marrë fitoren e parë në Premier League, sukses që e largoi nga vendi i fundit skuadrën e Quique Sanchez Flores dhe zbriti në shkallën më të ulët të renditjes pikërisht të sapongjiture ...
SuperSport | 08-Nov-2019 23:07
Watford priti 12 javë për të marrë fitoren e parë në Premier League, sukses që e largoi nga vendi i fundit skuadrën e Quique Sanchez Flores dhe zbriti në shkallën më të ulët të renditjes pikërisht të sapongjiture ...

VIDEO | Improvizim perfekt, gol fantastik në Premier League
Sfida mes Norwich dhe Watford na ka dhuruar një tjetër supergol, sërish nga Watford. Pas golit të shkëlqyer nga Deulofeu, tashmë ishte Andre Gray që gjeti rrjetën, duke shënuar nga një pozicion thuajse i pamundur. ...
ABCNews | 08-Nov-2019 22:27
Sfida mes Norwich dhe Watford na ka dhuruar një tjetër supergol, sërish nga Watford. Pas golit të shkëlqyer nga Deulofeu, tashmë ishte Andre Gray që gjeti rrjetën, duke shënuar nga një pozicion thuajse i pamundur. ...

VIDEO | Watford e ka “heroin”, shikoni supergolin e Deulofeut!
Watford është në krizë. Skuadra e drejtuar nga spanjolli Flores është në vend të fundit në Premier League dhe pas 11 javësh, ka vetëm 5 pikë. Megjithatë, në takimin e sotëm kundër Norwich, kanë arritur të kalojnë shumë ...
ABCNews | 08-Nov-2019 21:12
Watford është në krizë. Skuadra e drejtuar nga spanjolli Flores është në vend të fundit në Premier League dhe pas 11 javësh, ka vetëm 5 pikë. Megjithatë, në takimin e sotëm kundër Norwich, kanë arritur të kalojnë shumë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved