ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 23:12

Vdes ish-gazetarja e njohur e BBC’së

Vdes ish-gazetarja e njohur e BBC’së
Ish-gazetarja e BBC dhe Channel 4, Tazeen Ahmad, ka ndërruar jetë në moshën 48 vjeçare, pas një beteje me kancerin. Ahmad, e cili punoi si reportere korrespodentë e huaj në Britani dhe SHBA, ndërroi jetë të mërkurën në ...
IliriaNews | 09-Nov-2019 00:36
Ish-gazetarja e BBC dhe Channel 4, Tazeen Ahmad, ka ndërruar jetë në moshën 48 vjeçare, pas një beteje me kancerin. Ahmad, e cili punoi si reportere korrespodentë e huaj në Britani dhe SHBA, ndërroi jetë të mërkurën në ...

Vdes gazetarja e njohur në moshën 48 vjeçare
Ish-gazetarja e BBC dhe Channel 4, Tazeen Ahmad, ka ndërruar jetë në moshën 48 vjeçare, pas një beteje me kancerin. Ahmad, e cili punoi si reportere korrespodentë e huaj në Britani dhe SHBA, ndërroi jetë të mërkurën në ...
Arbresh | 09-Nov-2019 00:19
Ish-gazetarja e BBC dhe Channel 4, Tazeen Ahmad, ka ndërruar jetë në moshën 48 vjeçare, pas një beteje me kancerin. Ahmad, e cili punoi si reportere korrespodentë e huaj në Britani dhe SHBA, ndërroi jetë të mërkurën në ...

Vdes gazetarja e njohur në moshën 48 vjeçare
Ish-gazetarja e BBC dhe Channel 4, Tazeen Ahmad, ka ndërruar jetë në moshën 48 vjeçare, pas një beteje me kancerin. Ahmad, e cila punoi si reportere korrespodente e huaj në Britani dhe SHBA, ndërroi jetë të mërkurën në ...
Klan Kosova | 09-Nov-2019 00:04
Ish-gazetarja e BBC dhe Channel 4, Tazeen Ahmad, ka ndërruar jetë në moshën 48 vjeçare, pas një beteje me kancerin. Ahmad, e cila punoi si reportere korrespodente e huaj në Britani dhe SHBA, ndërroi jetë të mërkurën në ...

Vdes ish-gazetarja e njohur e BBC
Ish-gazetarja e BBC dhe Channel 4, Tazeen Ahmad, ka ndërruar jetë në moshën 48 vjeçare, pas një beteje me kancerin. Ahmad, e cili punoi si reportere korrespodentë e huaj në Britani dhe SHBA, ndërroi jetë të mërkurën në ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 23:30
Ish-gazetarja e BBC dhe Channel 4, Tazeen Ahmad, ka ndërruar jetë në moshën 48 vjeçare, pas një beteje me kancerin. Ahmad, e cili punoi si reportere korrespodentë e huaj në Britani dhe SHBA, ndërroi jetë të mërkurën në ...

Vdes ish-gazetarja e njohur e BBC
Ish-gazetarja e BBC dhe Channel 4, Tazeen Ahmad, ka ndërruar jetë në moshën 48 vjeçare, pas një beteje me kancerin. Ahmad, e cili punoi si reportere korrespodentë e huaj në Britani dhe SHBA, ndërroi jetë të mërkurën në ...
InFokusi | 08-Nov-2019 23:29
Ish-gazetarja e BBC dhe Channel 4, Tazeen Ahmad, ka ndërruar jetë në moshën 48 vjeçare, pas një beteje me kancerin. Ahmad, e cili punoi si reportere korrespodentë e huaj në Britani dhe SHBA, ndërroi jetë të mërkurën në ...

Ndahet nga jeta në moshën 48-vjeçare spikerja e lajmeve
Ish-gazetarja e BBC dhe Channel 4, Tazeen Ahmad është ndarë nga jeta në moshën 48 vjeçare, pas një beteje me kancerin. Ahmad, e cili punoi si reportere korrespodentë e huaj në Britani dhe SHBA, ndërroi jetë të mërkurën ...
Telegraf | 08-Nov-2019 20:26
Ish-gazetarja e BBC dhe Channel 4, Tazeen Ahmad është ndarë nga jeta në moshën 48 vjeçare, pas një beteje me kancerin. Ahmad, e cili punoi si reportere korrespodentë e huaj në Britani dhe SHBA, ndërroi jetë të mërkurën ...

Vdes ish-gazetarja e njohur e BBC
Ish-gazetarja e BBC dhe Channel 4, Tazeen Ahmad, ka ndërruar jetë në moshën 48 vjeçare, pas një beteje me kancerin. Ahmad, e cili punoi si reportere korrespodentë e huaj në Britani dhe SHBA, ndërroi jetë të mërkurën në ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 23:13
Ish-gazetarja e BBC dhe Channel 4, Tazeen Ahmad, ka ndërruar jetë në moshën 48 vjeçare, pas një beteje me kancerin. Ahmad, e cili punoi si reportere korrespodentë e huaj në Britani dhe SHBA, ndërroi jetë të mërkurën në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved