ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 21:56

Trump thotë se nuk është i shqetësuar nga hetimi ndaj tij

Trump thotë se nuk është i shqetësuar nga hetimi ndaj tij
Presidenti i SHBA Donald Trump tha se ai nuk është i shqetësuar në lidhje me hetimin e Dhomës së Përfaqësuesve, tani që dëshmitë do të bëhen të hapura për publikun. Por ai tha se nuk dëshiron ta mbështesë procesin duke ...
Arbresh | 08-Nov-2019 23:19
Presidenti i SHBA Donald Trump tha se ai nuk është i shqetësuar në lidhje me hetimin e Dhomës së Përfaqësuesve, tani që dëshmitë do të bëhen të hapura për publikun. Por ai tha se nuk dëshiron ta mbështesë procesin duke ...

Trump thotë se nuk është i shqetësuar nga hetimi ndaj tij
Duke folur para gazetarëve në Shtëpinë e Bardhë, Presidenti Trump nuk u kushtoi rëndësi teksteve të zbardhura të dëshmive me dyer të mbyllura nga ana e zyrtarëve të tjerë që tashmë janë bërë publike. Demokratët në ...
Lajminet | 08-Nov-2019 22:28
Duke folur para gazetarëve në Shtëpinë e Bardhë, Presidenti Trump nuk u kushtoi rëndësi teksteve të zbardhura të dëshmive me dyer të mbyllura nga ana e zyrtarëve të tjerë që tashmë janë bërë publike. Demokratët në ...

Trump thotë se nuk është i shqetësuar nga hetimi ndaj tij
Presidenti i SHBA Donald Trump tha se ai nuk është i shqetësuar në lidhje me hetimin e Dhomës së Përfaqësuesve, tani që dëshmitë do të bëhen të hapura për publikun. Por ai tha se nuk dëshiron ta mbështesë procesin duke ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 22:01
Presidenti i SHBA Donald Trump tha se ai nuk është i shqetësuar në lidhje me hetimin e Dhomës së Përfaqësuesve, tani që dëshmitë do të bëhen të hapura për publikun. Por ai tha se nuk dëshiron ta mbështesë procesin duke ...

Trump thotë se nuk është i shqetësuar nga hetimi ndaj tij
Presidenti i SHBA Donald Trump tha se ai nuk është i shqetësuar në lidhje me hetimin e Dhomës së Përfaqësuesve, tani që dëshmitë do të bëhen të hapura për publikun. Por ai tha se nuk dëshiron ta mbështesë procesin duke ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 21:40
Presidenti i SHBA Donald Trump tha se ai nuk është i shqetësuar në lidhje me hetimin e Dhomës së Përfaqësuesve, tani që dëshmitë do të bëhen të hapura për publikun. Por ai tha se nuk dëshiron ta mbështesë procesin duke ...

Si sot 3 vjet më parë, Donald Trump u bë presidenti i Amerikës
Data 8 nëntor shënon përvjetorin e tretë të zgjedhjes së Donald Trumpit si Presidenti i 45-të i Shteteve të Bashkuara në vitin 2016. Zoti Trump mbetet një personazh i fuqishëm në politikën amerikane. Por përvjetori i ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 20:41
Data 8 nëntor shënon përvjetorin e tretë të zgjedhjes së Donald Trumpit si Presidenti i 45-të i Shteteve të Bashkuara në vitin 2016. Zoti Trump mbetet një personazh i fuqishëm në politikën amerikane. Por përvjetori i ...

Tre vjet më parë, Donald Trump u zgjodh President
8 nëntori shënon përvjetorin e tretë të zgjedhjes së Donald Trumpit si Presidenti i 45-të i Shteteve të Bashkuara në vitin 2016. Zoti Trump mbetet një personazh i fuqishëm në politikën amerikane. Por përvjetori i tretë ...
Illyriapress | 08-Nov-2019 20:44
8 nëntori shënon përvjetorin e tretë të zgjedhjes së Donald Trumpit si Presidenti i 45-të i Shteteve të Bashkuara në vitin 2016. Zoti Trump mbetet një personazh i fuqishëm në politikën amerikane. Por përvjetori i tretë ...

Trump: Nuk jam i shqetësuar nga hetimi
Presidenti i SHBA Donald Trump është shprehur se nuk është i shqetësuar në lidhje me hetimin e Dhomës së Përfaqësuesve, tani që dëshmitë do të bëhen të hapura për publikun. Duke folur para gazetarëve në Shtëpinë e ...
VizionPlus | 08-Nov-2019 19:05
Presidenti i SHBA Donald Trump është shprehur se nuk është i shqetësuar në lidhje me hetimin e Dhomës së Përfaqësuesve, tani që dëshmitë do të bëhen të hapura për publikun. Duke folur para gazetarëve në Shtëpinë e ...

Tre vjet nga zgjedhja e Presidentit Trump
8 nëntori shënon përvjetorin e tretë të zgjedhjes së Donald Trumpit si Presidenti i 45-të i Shteteve të Bashkuara në vitin 2016. Zoti Trump mbetet një personazh i fuqishëm në politikën amerikane. Por përvjetori i tretë ...
Arbresh | 08-Nov-2019 19:49
8 nëntori shënon përvjetorin e tretë të zgjedhjes së Donald Trumpit si Presidenti i 45-të i Shteteve të Bashkuara në vitin 2016. Zoti Trump mbetet një personazh i fuqishëm në politikën amerikane. Por përvjetori i tretë ...

Nisma për shkarkimin e presidentit Trump, seancat publike nisin javën e ardhshme
Demokratët që udhëheqin hetimet për shkarkim të presidentit amerikan, Donald Trump në Dhomën e Përfaqësuesve deklaruan se javën e ardhshme do të zhvillojnë dy seanca publike, në të cilat do të dëshmojnë tre zyrtarë të ...
BalkanWeb | 07-Nov-2019 08:19
Demokratët që udhëheqin hetimet për shkarkim të presidentit amerikan, Donald Trump në Dhomën e Përfaqësuesve deklaruan se javën e ardhshme do të zhvillojnë dy seanca publike, në të cilat do të dëshmojnë tre zyrtarë të ...

Tre vjet nga zgjedhja e Presidentit Trump
8 nëntori shënon përvjetorin e tretë të zgjedhjes së Donald Trumpit si Presidenti i 45-të i Shteteve të Bashkuara në vitin 2016. Zoti Trump mbetet një personazh i fuqishëm në politikën amerikane. Por përvjetori i tretë ...
Zeri Amerikes | 08-Nov-2019 19:22
8 nëntori shënon përvjetorin e tretë të zgjedhjes së Donald Trumpit si Presidenti i 45-të i Shteteve të Bashkuara në vitin 2016. Zoti Trump mbetet një personazh i fuqishëm në politikën amerikane. Por përvjetori i tretë ...

Trump: Nuk jam i shqetësuar nga hetimi
Presidenti i SHBA Donald Trump tha se ai nuk është i shqetësuar në lidhje me hetimin e Dhomës së Përfaqësuesve, tani që dëshmitë do të bëhen të hapura për publikun. Por ai tha se nuk dëshiron ta mbështesë procesin duke ...
Zeri Amerikes | 08-Nov-2019 18:16
Presidenti i SHBA Donald Trump tha se ai nuk është i shqetësuar në lidhje me hetimin e Dhomës së Përfaqësuesve, tani që dëshmitë do të bëhen të hapura për publikun. Por ai tha se nuk dëshiron ta mbështesë procesin duke ...

Bolton nuk paraqitet për të dëshmuar në Kongres, kërcënon me padi
Ish-këshilltari për Siguri Shtetërore i presidentit Trump, John Bolton, është kërcënuar me padi, nëse komitetet e Kongresit lëshojnë thirrje zyrtare për ta detyruar të dëshmojë në hetimet e tyre për shkarkimin e të ...
EkonomiaOnline | 08-Nov-2019 08:57
Ish-këshilltari për Siguri Shtetërore i presidentit Trump, John Bolton, është kërcënuar me padi, nëse komitetet e Kongresit lëshojnë thirrje zyrtare për ta detyruar të dëshmojë në hetimet e tyre për shkarkimin e të ...

Vazhdojnë dëshmitë në hetimet mbi Presidentit Trump
Një këshilltare për çështjet e jashtme të nënpresidentit Mike Pence po dëshmon sot pas dyerve të mbyllura në hetimin që ka në shënjestër Presidentin Donald Trump dhe që synon ngritjen e akuzave për shkarkimin e tij. ...
Shenja | 08-Nov-2019 08:19
Një këshilltare për çështjet e jashtme të nënpresidentit Mike Pence po dëshmon sot pas dyerve të mbyllura në hetimin që ka në shënjestër Presidentin Donald Trump dhe që synon ngritjen e akuzave për shkarkimin e tij. ...

Nisma për shkarkimin e Trump, seancat publike nisin javën e ardhshme
Demokratët që udhëheqin hetimet për shkarkim të presidentit amerikan, Donald Trump në Dhomën e Përfaqësuesve deklaruan se javën e ardhshme do të zhvillojnë dy seanca publike, në të cilat do të dëshmojnë tre zyrtarë të ...
Lapsi | 07-Nov-2019 11:50
Demokratët që udhëheqin hetimet për shkarkim të presidentit amerikan, Donald Trump në Dhomën e Përfaqësuesve deklaruan se javën e ardhshme do të zhvillojnë dy seanca publike, në të cilat do të dëshmojnë tre zyrtarë të ...

Vazhdojnë dëshmitë në hetimet mbi Trumpin
Një këshilltare për çështjet e jashtme të nënpresidentit Mike Pence po dëshmon sot pas dyerve të mbyllura në hetimin që ka në shënjestër Presidentin Donald Trump dhe që synon ngritjen e akuzave për shkarkimin e tij. ...
Gazeta Observer | 07-Nov-2019 22:16
Një këshilltare për çështjet e jashtme të nënpresidentit Mike Pence po dëshmon sot pas dyerve të mbyllura në hetimin që ka në shënjestër Presidentin Donald Trump dhe që synon ngritjen e akuzave për shkarkimin e tij. ...

Vazhdojnë dëshmitë në hetimet mbi Trumpin
Një këshilltare për çështjet e jashtme të nënpresidentit Mike Pence po dëshmon sot pas dyerve të mbyllura në hetimin që ka në shënjestër Presidentin Donald Trump dhe që synon ngritjen e akuzave për shkarkimin e tij. ...
TetovaSot | 07-Nov-2019 22:03
Një këshilltare për çështjet e jashtme të nënpresidentit Mike Pence po dëshmon sot pas dyerve të mbyllura në hetimin që ka në shënjestër Presidentin Donald Trump dhe që synon ngritjen e akuzave për shkarkimin e tij. ...

Vazhdojnë dëshmitë në hetimet mbi Trumpin
Një këshilltare për çështjet e jashtme të nënpresidentit Mike Pence po dëshmon sot pas dyerve të mbyllura në hetimin që ka në shënjestër Presidentin Donald Trump dhe që synon ngritjen e akuzave për shkarkimin e tij. ...
Gazeta Express | 07-Nov-2019 22:02
Një këshilltare për çështjet e jashtme të nënpresidentit Mike Pence po dëshmon sot pas dyerve të mbyllura në hetimin që ka në shënjestër Presidentin Donald Trump dhe që synon ngritjen e akuzave për shkarkimin e tij. ...

Vazhdojnë dëshmitë në hetimet mbi Pres. Trump
Një këshilltare për çështjet e jashtme të nënpresidentit Mike Pence po dëshmon sot pas dyerve të mbyllura në hetimin që ka në shënjestër Presidentin Donald Trump dhe që synon ngritjen e akuzave për shkarkimin e tij. ...
Zeri Amerikes | 07-Nov-2019 17:52
Një këshilltare për çështjet e jashtme të nënpresidentit Mike Pence po dëshmon sot pas dyerve të mbyllura në hetimin që ka në shënjestër Presidentin Donald Trump dhe që synon ngritjen e akuzave për shkarkimin e tij. ...

Hetimi ndaj Presidentit/ Trump: Demokratët duan të rrëzojnë demokracinë amerikane
Donald Trump u përplas me demokratët gjatë një tubimi në Luiziana të mërkurën në lidhje me hetimin që kanë nisur demokratët për të. Bill Taylor, diplomati më i lartë amerikan në Ukrainë, dëshmoi se zyrtarët e Trump ...
Dritare | 07-Nov-2019 09:51
Donald Trump u përplas me demokratët gjatë një tubimi në Luiziana të mërkurën në lidhje me hetimin që kanë nisur demokratët për të. Bill Taylor, diplomati më i lartë amerikan në Ukrainë, dëshmoi se zyrtarët e Trump ...

Nisma për shkarkimin e presidentit Trump, nisin javën e ardhshme seancat publike
Demokratët që udhëheqin hetimet për shkarkim të presidentit amerikan, Donald Trump në Dhomën e Përfaqësuesve deklaruan se javën e ardhshme do të zhvillojnë dy seanca publike, në të cilat do të dëshmojnë tre zyrtarë të ...
Lexo | 07-Nov-2019 08:55
Demokratët që udhëheqin hetimet për shkarkim të presidentit amerikan, Donald Trump në Dhomën e Përfaqësuesve deklaruan se javën e ardhshme do të zhvillojnë dy seanca publike, në të cilat do të dëshmojnë tre zyrtarë të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved