ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/05/2020 03:07

Rashiq: Në Nish grumbullohen votat e serbëve, dhe mbushen fletëvotime false

Rashiq: Në Nish grumbullohen votat e serbëve, dhe mbushen fletëvotime false
Nenad Rashiq, ish-kandidati për kryeministër të Kosovës nga radhët e koalicionit mes disa partive të serbëve të Kosovës, “Sloboda”, ka akuzuar Beogradin zyrtar për manipulimin e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të ...
Medial | 08-Nov-2019 23:39
Nenad Rashiq, ish-kandidati për kryeministër të Kosovës nga radhët e koalicionit mes disa partive të serbëve të Kosovës, “Sloboda”, ka akuzuar Beogradin zyrtar për manipulimin e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të ...

Rashiq: Qeveria e Serbisë ka detyruar serbët ta votojnë Listën Serbe
Nenad Rashiq, ish-kandidati për kryeministër të Kosovës nga radhët e koalicionit mes disa partive të serbëve të Kosovës, “Sloboda”, ka thënë se qeveria e Serbisë i ka detyruar serbët e Kosovës të votonin për Listën ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 22:49
Nenad Rashiq, ish-kandidati për kryeministër të Kosovës nga radhët e koalicionit mes disa partive të serbëve të Kosovës, “Sloboda”, ka thënë se qeveria e Serbisë i ka detyruar serbët e Kosovës të votonin për Listën ...

Rashiq: Në Nish grumbullohen votat e serbëve, dhe mbushen fletëvotime false
Nenad Rashiq, ish-kandidati për kryeministër të Kosovës nga radhët e koalicionit mes disa partive të serbëve të Kosovës, “Sloboda”, ka akuzuar Beogradin zyrtar për manipulimin e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të ...
Arbresh | 08-Nov-2019 23:37
Nenad Rashiq, ish-kandidati për kryeministër të Kosovës nga radhët e koalicionit mes disa partive të serbëve të Kosovës, “Sloboda”, ka akuzuar Beogradin zyrtar për manipulimin e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të ...

Rashiq: Në Beograd po thonë se unë e Trajkoviq jemi bërë shqiptarë
Nenad Rashiq, ish-kandidati për kryeministër të Kosovës nga radhët e koalicionit mes disa partive të serbëve të Kosovës, “Sloboda”, ka folur për sulmet nga Beogradi ndaj tij dhe bashkëpunëtorëve të tij. Rashiq ka thënë ...
Gazeta Monitor | 08-Nov-2019 22:56
Nenad Rashiq, ish-kandidati për kryeministër të Kosovës nga radhët e koalicionit mes disa partive të serbëve të Kosovës, “Sloboda”, ka folur për sulmet nga Beogradi ndaj tij dhe bashkëpunëtorëve të tij. Rashiq ka thënë ...

Rashiq: Në Nish grumbullohen votat e serbëve dhe mbushen fletëvotime false
Rashiq ka thënë në T7, se në Serbi janë grumbulluar votat e serbëve, vetëm për Listën Serbe, të cilën qeveria e Serbisë e dirigjon. Ai ka thënë se në një qendër në Nish janë mbushur fletëvotime, para se të dërgoheshin ...
Lajminet | 08-Nov-2019 22:50
Rashiq ka thënë në T7, se në Serbi janë grumbulluar votat e serbëve, vetëm për Listën Serbe, të cilën qeveria e Serbisë e dirigjon. Ai ka thënë se në një qendër në Nish janë mbushur fletëvotime, para se të dërgoheshin ...

Rashiq: Beogradi po thotë se unë e Trajkoviq jemi bërë shqiptarë
Nenad Rashiq, ish-kandidati për kryeministër të Kosovës nga radhët e koalicionit mes disa partive të serbëve të Kosovës, “Sloboda”, ka folur për sulmet nga Beogradi ndaj tij dhe bashkëpunëtorëve të tij. Rashiq ka thënë ...
Albportali | 08-Nov-2019 22:49
Nenad Rashiq, ish-kandidati për kryeministër të Kosovës nga radhët e koalicionit mes disa partive të serbëve të Kosovës, “Sloboda”, ka folur për sulmet nga Beogradi ndaj tij dhe bashkëpunëtorëve të tij. Rashiq ka thënë ...

Kosovë/ Kandidati serb për kryeministër: Ju tregoj përse Vuçiç e ka frikë Kurtin
Ish kandidati për kryeministër në Kosovë nga koalicioni “Sloboda”, Nenad Rashiç deklaroi se presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç e ka frikë Albin Kurtin sepse nuk do ta ketë të lehtë me të, siç e kishte me presidentin ...
Politiko | 08-Nov-2019 22:49
Ish kandidati për kryeministër në Kosovë nga koalicioni “Sloboda”, Nenad Rashiç deklaroi se presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç e ka frikë Albin Kurtin sepse nuk do ta ketë të lehtë me të, siç e kishte me presidentin ...

Rashiq: Në Nish grumbullohen votat e serbëve, dhe mbushen fletëvotime false
Nenad Rashiq, ish-kandidati për kryeministër të Kosovës nga radhët e koalicionit mes disa partive të serbëve të Kosovës, “Sloboda”, ka akuzuar Beogradin zyrtar për manipulimin e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 22:34
Nenad Rashiq, ish-kandidati për kryeministër të Kosovës nga radhët e koalicionit mes disa partive të serbëve të Kosovës, “Sloboda”, ka akuzuar Beogradin zyrtar për manipulimin e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të ...

Rashiq: Në Nish grumbullohen votat e serbëve, dhe mbushen fletëvotime false
Nenad Rashiq, ish-kandidati për kryeministër të Kosovës nga radhët e koalicionit mes disa partive të serbëve të Kosovës, “Sloboda”, ka akuzuar Beogradin zyrtar për manipulimin e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të ...
Zeri | 08-Nov-2019 22:27
Nenad Rashiq, ish-kandidati për kryeministër të Kosovës nga radhët e koalicionit mes disa partive të serbëve të Kosovës, “Sloboda”, ka akuzuar Beogradin zyrtar për manipulimin e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të ...

Rashiq: Vuçiq e ka frikë Kurtin, pasi nuk do ta ketë të lehtë me të si e kishte me Thaçin e Haradinajn
Ish-kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit “Sloboda”, Nenad Rashiq ka thënë se Vuçiq e ka frikë Albin Kurtin, sepse nuk do ta ketë të lehtë me të, siç e kishte me presidentin Thaçi dhe ish-kryeministrin ...
Kosova Press | 08-Nov-2019 22:19
Ish-kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit “Sloboda”, Nenad Rashiq ka thënë se Vuçiq e ka frikë Albin Kurtin, sepse nuk do ta ketë të lehtë me të, siç e kishte me presidentin Thaçi dhe ish-kryeministrin ...

Rashiq: Vuçiqit nuk do t’i shkojë mirë me Kurtin, sikur me Thaçin e Haradinajn
Ish-kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit “Sloboda”, Nenad Rashiq, ka thënë se Vuçiq e ka frikë Albin Kurtin sepse nuk do ta ketë të lehtë me të, siç e kishte me presidentin Thaçi dhe ish-kryeministrin ...
Arbresh | 08-Nov-2019 22:19
Ish-kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit “Sloboda”, Nenad Rashiq, ka thënë se Vuçiq e ka frikë Albin Kurtin sepse nuk do ta ketë të lehtë me të, siç e kishte me presidentin Thaçi dhe ish-kryeministrin ...

Rashiq: Vuçiqit nuk do t’i shkojë mirë me Kurtin, sikur me Thaçin e Haradinajn
Ish-kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit “Sloboda”, Nenad Rashiq, i ftuar në emisionin “Pressing”, ka thënë se Vuçiq e ka frikë Albin Kurtin sepse nuk do ta ketë të lehtë me të, siç e kishte me......
Zeri | 08-Nov-2019 22:11
Ish-kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit “Sloboda”, Nenad Rashiq, i ftuar në emisionin “Pressing”, ka thënë se Vuçiq e ka frikë Albin Kurtin sepse nuk do ta ketë të lehtë me të, siç e kishte me......

Rashiq: Vuçiqit nuk do t’i shkojë mirë me Kurtin, sikur me Thaçin e Haradinajn
Ish-kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit “Sloboda”, Nenad Rashiq, i ftuar në emisionin “Pressing”, ka thënë se Vuçiq e ka frikë Albin Kurtin sepse nuk do ta ketë të lehtë me të, siç e kishte me ...
Gazeta Observer | 08-Nov-2019 22:11
Ish-kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit “Sloboda”, Nenad Rashiq, i ftuar në emisionin “Pressing”, ka thënë se Vuçiq e ka frikë Albin Kurtin sepse nuk do ta ketë të lehtë me të, siç e kishte me ...

Rashiq: Vuçiqit nuk do t’i shkojë mirë me Kurtin, sikur me Thaçin e Haradinajn
Ish-kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit “Sloboda”, Nenad Rashiq, në “T7” ka thënë se Vuçiq e ka frikë Albin Kurtin sepse nuk do ta ketë të lehtë me të, siç e kishte me presidentin Thaçi dhe ...
InFokusi | 08-Nov-2019 22:11
Ish-kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit “Sloboda”, Nenad Rashiq, në “T7” ka thënë se Vuçiq e ka frikë Albin Kurtin sepse nuk do ta ketë të lehtë me të, siç e kishte me presidentin Thaçi dhe ...

Rashiq: Në Nish grumbullohen votat e serbëve, dhe mbushen fletëvotime false
Nenad Rashiq, ish-kandidati për kryeministër të Kosovës nga radhët e koalicionit mes disa partive të serbëve të Kosovës, “Sloboda”, ka akuzuar Beogradin zyrtar për manipulimin e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 22:03
Nenad Rashiq, ish-kandidati për kryeministër të Kosovës nga radhët e koalicionit mes disa partive të serbëve të Kosovës, “Sloboda”, ka akuzuar Beogradin zyrtar për manipulimin e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të ...

Rashiq: Beogradi kërcënoi se secili që nuk voton Srpskan, e humb rrogën, pensionin
Nenad Rashiq, ish-kandidati për kryeministër të Kosovës nga radhët e koalicionit mes disa partive të serbëve të Kosovës, “Sloboda”, ka thënë se qeveria e Serbisë i ka detyruar serbët e Kosovës të votonin për Listën ...
Medial | 08-Nov-2019 21:55
Nenad Rashiq, ish-kandidati për kryeministër të Kosovës nga radhët e koalicionit mes disa partive të serbëve të Kosovës, “Sloboda”, ka thënë se qeveria e Serbisë i ka detyruar serbët e Kosovës të votonin për Listën ...

Rashiq: Vuçiqit nuk do t’i shkojë mirë me Kurtin, sikur me Thaçin e Haradinajn
Ish-kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit “Sloboda”, Nenad Rashiq, i ftuar në emisionin “Pressing”, ka thënë se Vuçiq e ka frikë Albin Kurtin sepse nuk do ta ketë të lehtë me të, siç e kishte me ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 21:52
Ish-kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit “Sloboda”, Nenad Rashiq, i ftuar në emisionin “Pressing”, ka thënë se Vuçiq e ka frikë Albin Kurtin sepse nuk do ta ketë të lehtë me të, siç e kishte me ...

Rashiq: Beogradi po thotë se unë e Trajkoviq ndryshuam fenë, se tash jemi shqiptarë
Nenad Rashiq, ish-kandidati për kryeministër të Kosovës nga radhët e koalicionit mes disa partive të serbëve të Kosovës, “Sloboda”, ka folur për sulmet nga Beogradi ndaj tij dhe bashkëpunëtorëve të tij. Rashiq ka thënë ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 21:52
Nenad Rashiq, ish-kandidati për kryeministër të Kosovës nga radhët e koalicionit mes disa partive të serbëve të Kosovës, “Sloboda”, ka folur për sulmet nga Beogradi ndaj tij dhe bashkëpunëtorëve të tij. Rashiq ka thënë ...

Rashiq: Beogradi kërcënoi se secili që nuk voton Srpskan, e humb rrogën, pensionin
Nenad Rashiq, ish-kandidati për kryeministër të Kosovës nga radhët e koalicionit mes disa partive të serbëve të Kosovës, “Sloboda”, ka thënë se qeveria e Serbisë i ka detyruar serbët e Kosovës të votonin për Listën ...
Arbresh | 08-Nov-2019 21:52
Nenad Rashiq, ish-kandidati për kryeministër të Kosovës nga radhët e koalicionit mes disa partive të serbëve të Kosovës, “Sloboda”, ka thënë se qeveria e Serbisë i ka detyruar serbët e Kosovës të votonin për Listën ...

Rashiq: Beogradi po thotë se unë e Trajkoviq jemi bërë shqiptarë
Rashiq ka thënë në T7, se mediat e kontrolluara nga presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, po i akuzojnë për tradhti atë dhe politikanë tjerë, si Rada Trajkoviq. “Po thonë ‘ata s’janë serbë, e kanë ndërruar fenë, ata tash ...
Lajminet | 08-Nov-2019 21:41
Rashiq ka thënë në T7, se mediat e kontrolluara nga presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, po i akuzojnë për tradhti atë dhe politikanë tjerë, si Rada Trajkoviq. “Po thonë ‘ata s’janë serbë, e kanë ndërruar fenë, ata tash ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved