ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 21:56

Mjeshtrit e UEFA Champions League

Mjeshtrit e UEFA Champions League
UEFA ka publikuar pesë mesfushorët më të mirë deri më tani në Champions League. Verrati, Kroos, Gundogan, Kimmich dhe Pjanic janë të paarritshëm. Pas ndeshjeve të mesjavës në Champions League, UEFA ka publikuar ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 23:49
UEFA ka publikuar pesë mesfushorët më të mirë deri më tani në Champions League. Verrati, Kroos, Gundogan, Kimmich dhe Pjanic janë të paarritshëm. Pas ndeshjeve të mesjavës në Champions League, UEFA ka publikuar ...

Mediat britanike zbulojnë të ardhmen e Guardiolas
Barazimi 1-1 ndaj Manchester City i dha pikën e parë Atalantas në grupeve të UEFA Champions League për sezonin 2019-2020. Por, pika e Bergamaskëve, ku aktivizohet edhe lojtari i kombëtares shqiptare, Berat Djimsiti nuk ...
Zeri | 08-Nov-2019 20:54
Barazimi 1-1 ndaj Manchester City i dha pikën e parë Atalantas në grupeve të UEFA Champions League për sezonin 2019-2020. Por, pika e Bergamaskëve, ku aktivizohet edhe lojtari i kombëtares shqiptare, Berat Djimsiti nuk ...

Mediat italiane e ngritin në qiell Gjimshitin pas paraqitjes ndaj Cityt
Atalanta ka arritur ta ndalë në barazim 1-1 kampionin në fuqi të Anglisë, Manchester City. Skuadra italiane zhvilloi një ndeshje të madhe duke dominuar në pjesën e dytë ndaj Cityt. E njëri nga më të mirët në këtë takim ...
Flaka | 07-Nov-2019 20:15
Atalanta ka arritur ta ndalë në barazim 1-1 kampionin në fuqi të Anglisë, Manchester City. Skuadra italiane zhvilloi një ndeshje të madhe duke dominuar në pjesën e dytë ndaj Cityt. E njëri nga më të mirët në këtë takim ...

Mediat italiane e ngritin në qiell Gjimshitin pas paraqitjes ndaj Cityt: Mbret i zonës së 16-shit
Atalanta ka arritur ta ndalë në barazim 1-1 kampionin në fuqi të Anglisë, Manchester City. Skuadra italiane zhvilloi një ndeshje të madhe duke dominuar në pjesën e dytë ndaj Cityt. E njëri nga më të mirët në këtë takim ...
E Dua Sportin | 07-Nov-2019 19:02
Atalanta ka arritur ta ndalë në barazim 1-1 kampionin në fuqi të Anglisë, Manchester City. Skuadra italiane zhvilloi një ndeshje të madhe duke dominuar në pjesën e dytë ndaj Cityt. E njëri nga më të mirët në këtë takim ...

Mediat italiane e ngritin në qiell Gjimshitin pas paraqitjes ndaj Cityt: Mbret i zonës së 16-shit
Atalanta ka arritur ta ndalë në barazim 1-1 kampionin në fuqi të Anglisë, Manchester City. Skuadra italiane zhvilloi një ndeshje të madhe duke dominuar në pjesën e dytë ndaj Cityt. E njëri nga më të mirët në këtë takim ...
Telegrafi | 07-Nov-2019 18:44
Atalanta ka arritur ta ndalë në barazim 1-1 kampionin në fuqi të Anglisë, Manchester City. Skuadra italiane zhvilloi një ndeshje të madhe duke dominuar në pjesën e dytë ndaj Cityt. E njëri nga më të mirët në këtë takim ...

VIDEO/ “Shtrihu, shtrihu”, mbrojtësi i Sitit merr leksione portieri dhe tërbon Atalantën me gjestet e tij
Mançester Siti nuk arriti të merrte më shumë se një barazim 1-1 kundër Atalantës mbrëmjen e djeshme e madje, gjërat mund të shkonin më keq për “qytetarët”. Në pjesën e dytë, Ederson u dëmtua dhe vendin e tij e zuri ...
GazetaTema | 07-Nov-2019 12:25
Mançester Siti nuk arriti të merrte më shumë se një barazim 1-1 kundër Atalantës mbrëmjen e djeshme e madje, gjërat mund të shkonin më keq për “qytetarët”. Në pjesën e dytë, Ederson u dëmtua dhe vendin e tij e zuri ...

VIDEO/ Man.City nuk thyhet edhe pa portier por Atalanta tremb Guardiolën, vlerësim fantastik për Gjimshitin
Atalanta siguroi një pikë luksi përballë një superfuqie si Man.City, pika e parë në Champions League, një pikë që i mban në garë për të siguruar një biletë për në fazën me eliminim të drejtë për drejtë. Barazimi 1-1 ...
BalkanWeb | 07-Nov-2019 10:32
Atalanta siguroi një pikë luksi përballë një superfuqie si Man.City, pika e parë në Champions League, një pikë që i mban në garë për të siguruar një biletë për në fazën me eliminim të drejtë për drejtë. Barazimi 1-1 ...

Atalanta ndal Manchester City-n, Leverkusen mposht Atleticon e Madrid-it
Atalanta mori pikën e parë në grup, në Champions League, pasi ndali Manchester Cityn në barazim 1-1, teksa golit të Sterling në pjesën e parë, iu përgjigj Pasalic në 45-minutëshin e dytë.
Top Channel | 07-Nov-2019 00:22
Atalanta mori pikën e parë në grup, në Champions League, pasi ndali Manchester Cityn në barazim 1-1, teksa golit të Sterling në pjesën e parë, iu përgjigj Pasalic në 45-minutëshin e dytë.

Gjimshti karikon Atalantën: Shkëlqyem kundër City-t, të fitojmë dy ndeshjet e fundit
Atalanta zhvilloi një ndeshje të madhe kundër Manchester City dhe mori pikën e parë në histori në Champions League. 1-1 u mbyll dueli i zhvilluar në “San Siro”, rezultat që mban ende në lojë ekipin bergamask. Tani ...
ABCNews | 07-Nov-2019 16:43
Atalanta zhvilloi një ndeshje të madhe kundër Manchester City dhe mori pikën e parë në histori në Champions League. 1-1 u mbyll dueli i zhvilluar në “San Siro”, rezultat që mban ende në lojë ekipin bergamask. Tani ...

Siti me Ualkerin merr një pikë, shënon Arian Ademi
Atalanta dhe Mançester Siti janë ndarë me një barazim 1-1 në Bergamo pas një ndeshjeje të çmendur. Siti kaloi i pari në avantazh me golin e Sterling në minutën e 7’. Hesus ka shpërdoruar penalltinë pak minuta përpara ...
Alsat-M | 06-Nov-2019 23:34
Atalanta dhe Mançester Siti janë ndarë me një barazim 1-1 në Bergamo pas një ndeshjeje të çmendur. Siti kaloi i pari në avantazh me golin e Sterling në minutën e 7’. Hesus ka shpërdoruar penalltinë pak minuta përpara ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved