ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 00:12

Irfan Buçi nga Tetova: ”Bashkë jemi më të fortë”

Irfan Buçi nga Tetova: ”Bashkë jemi më të fortë”
Zv/drejtori i doganava Buçi bashkë me kolegët e tij doganier ka pasur takim në selinë e BDI-së në Tetovë me me sekretarin Artan Grubi, kryetarin e sapozgjedhur të degës së Tetovës, Florim Besimi, Ministrin Hisen ...
TetovaSot | 09-Nov-2019 00:04
Zv/drejtori i doganava Buçi bashkë me kolegët e tij doganier ka pasur takim në selinë e BDI-së në Tetovë me me sekretarin Artan Grubi, kryetarin e sapozgjedhur të degës së Tetovës, Florim Besimi, Ministrin Hisen ...

Grubi: Bashkë jemi më të fortë
Artan Grubi Sot hapëm dyert e selisë për kolegët doganier nga Tetova në takim të përbashkët me sekretarin, kryetarin e sapozgjedhur të degës së Tetovës, Florim Besimi, Ministrin Hisen Xhemaili dhe autoritetet tjera të ...
Ina-Online | 08-Nov-2019 23:49
Artan Grubi Sot hapëm dyert e selisë për kolegët doganier nga Tetova në takim të përbashkët me sekretarin, kryetarin e sapozgjedhur të degës së Tetovës, Florim Besimi, Ministrin Hisen Xhemaili dhe autoritetet tjera të ...

Irfan Buçi: ”Bashkë jemi më të fortë”
Sot hapëm dyert e selisë për kolegët doganier nga Tetova në takim të përbashkët me sekretarin, kryetarin e sapozgjedhur të degës së Tetovës, Florim Besimi, Ministrin Hisen Xhemaili dhe autoritetet tjera të Tetovës. ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 23:40
Sot hapëm dyert e selisë për kolegët doganier nga Tetova në takim të përbashkët me sekretarin, kryetarin e sapozgjedhur të degës së Tetovës, Florim Besimi, Ministrin Hisen Xhemaili dhe autoritetet tjera të Tetovës. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved