ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 17:21

A nuk duken si binjake Iggy Azalea dhe Alice Chater?

A nuk duken si binjake Iggy Azalea dhe Alice Chater?
Iggy Azalea ka bashkepunuar me yllin e muzikes Alice Chater ne kengen me te re Lola - dhe te dyja vajzat dukeshin si binjake. Gjate gjithe videoklipit ato jane veshur njelloj, ngjyren e flokeve dhe performancen njelloj ...
ikub.al | 08-Nov-2019 13:40
Iggy Azalea ka bashkepunuar me yllin e muzikes Alice Chater ne kengen me te re Lola - dhe te dyja vajzat dukeshin si binjake. Gjate gjithe videoklipit ato jane veshur njelloj, ngjyren e flokeve dhe performancen njelloj ...

Enca: Edhe tri ditë dhe ju bombardoj me puthje
Enca Haxhia ka provokuar keq me fotografinë e fundit. Enca Haxhia ka kohë që ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, e pritjes së fansave të saj duket se u ka ardhë fundi. Këngëtarja, përmes një postimi që e bëri së ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 23:44
Enca Haxhia ka provokuar keq me fotografinë e fundit. Enca Haxhia ka kohë që ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, e pritjes së fansave të saj duket se u ka ardhë fundi. Këngëtarja, përmes një postimi që e bëri së ...

“Princesha e vëllaut tonë” nga Shyhretja dhe Engji, ‘tending’ në këtë shtet
Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha Salihu dy ditë më parë publikuan këngën “Princesha e vëllaut tonë”, shkruan . Kënga e tyre ka marrë mbi gjysmë milioni klikime në kanalin YouTube, ndërsa është në listën e këngëve ...
Lajminet | 08-Nov-2019 18:50
Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha Salihu dy ditë më parë publikuan këngën “Princesha e vëllaut tonë”, shkruan . Kënga e tyre ka marrë mbi gjysmë milioni klikime në kanalin YouTube, ndërsa është në listën e këngëve ...

Publikohet në YouTube kënga “Leshkobar” nga Lyrical Son
Lyrical Son ka publikuar në YouTube këngën me titull “Leshkobar”, nga albumi i ri i PINT, shkruan . Për tekstin e kësaj kënge u kujdes vetë reperi, mix/masterin e bëri Pressplay, ndërsa kënga u publikua vetëm në ...
Lajminet | 08-Nov-2019 18:04
Lyrical Son ka publikuar në YouTube këngën me titull “Leshkobar”, nga albumi i ri i PINT, shkruan . Për tekstin e kësaj kënge u kujdes vetë reperi, mix/masterin e bëri Pressplay, ndërsa kënga u publikua vetëm në ...

“Amaneti i babës”, kënga më e re nga Rovena Stefa
Rovena Stefa sapo ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Amaneti i babës”, shkruan . Kësaj kënge, me një temë prekëse, këngëtarja ia ka shoqëruar edhe një video, në të cilën erdhi e veshur me një fustan elegant. ...
Lajminet | 08-Nov-2019 16:34
Rovena Stefa sapo ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Amaneti i babës”, shkruan . Kësaj kënge, me një temë prekëse, këngëtarja ia ka shoqëruar edhe një video, në të cilën erdhi e veshur me një fustan elegant. ...

Iggy Azalea publikon këngën e re, video me skena provokative
Këngëtarja e njohur, Iggy Azalea, sot ka publikuar këngën më të re. Kënga me titull ‘Lola’ në bashkëpunim me Alice Chater është e shoqëruar edhe me videoklip të bukur, por të çmendur. Klipi fillon me tre gra të moshuara ...
Arbresh | 08-Nov-2019 14:15
Këngëtarja e njohur, Iggy Azalea, sot ka publikuar këngën më të re. Kënga me titull ‘Lola’ në bashkëpunim me Alice Chater është e shoqëruar edhe me videoklip të bukur, por të çmendur. Klipi fillon me tre gra të moshuara ...

Iggy Azalea sjell këngën “Lola” me një videoklip të “çmendur”
Këngëtarja e njohur, Iggy Azalea, sot ka publikuar këngën më të re. Kënga me titull ‘ Lola ’ në bashkëpunim me Alice Chater është e shoqëruar edhe me videoklip të bukur, por të çmendur, shkruan Indeksonline. Klipi ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 14:08
Këngëtarja e njohur, Iggy Azalea, sot ka publikuar këngën më të re. Kënga me titull ‘ Lola ’ në bashkëpunim me Alice Chater është e shoqëruar edhe me videoklip të bukur, por të çmendur, shkruan Indeksonline. Klipi ...

Këngë e re nga Iggy Azalea
Iggy Azalea ka qëndruar mjaft aktive në muzikë për kundër se vetëm muaj më parë kishte lansuar albumin e saj të fundit, shkruan . Këngtarja me prejardhje nga Australia gjatë mesnatës ka ndarë me fansat e saj këngën e re ...
Lajminet | 08-Nov-2019 11:25
Iggy Azalea ka qëndruar mjaft aktive në muzikë për kundër se vetëm muaj më parë kishte lansuar albumin e saj të fundit, shkruan . Këngtarja me prejardhje nga Australia gjatë mesnatës ka ndarë me fansat e saj këngën e re ...

“Tabu”, kënga më e re nga Ava Max dhe Palbo Alboran
Ava Max ka publikuar këngën e saj të re, kësaj radhe në bashkëpunim me një artist, shkruan . Këngëtarja shqiptare bashkëpunoi me artistin spanjoll, Pablo Alboran dhe ia shoqëruan edhe videoklipin. Kënga me titull “Tabu” ...
Lajminet | 07-Nov-2019 20:20
Ava Max ka publikuar këngën e saj të re, kësaj radhe në bashkëpunim me një artist, shkruan . Këngëtarja shqiptare bashkëpunoi me artistin spanjoll, Pablo Alboran dhe ia shoqëruan edhe videoklipin. Kënga me titull “Tabu” ...

Me gjoks të ekspozuar dhe mjaft sensuale, Enca publikon disa detaje nga klipi i i ri
Enca është gati të hedhë në treg këngën e saj më të re dhe nga dita në ditë zbulon detaje që lidhen me të. Ajo ka treguar se projekti mban titullin “Mwah” dhe do të jetë shumë ritmike. Aktualisht ajo është duke u marrë ...
Lapsi | 07-Nov-2019 18:39
Enca është gati të hedhë në treg këngën e saj më të re dhe nga dita në ditë zbulon detaje që lidhen me të. Ajo ka treguar se projekti mban titullin “Mwah” dhe do të jetë shumë ritmike. Aktualisht ajo është duke u marrë ...

Me foto nga kuzhina, Adelina Berisha njofton fansat për këngën e re
Adelina Berisha, përmes një postimi në Instagram, ka paralajmëruar këngën e re, shkruan . Këngëtarja u fotografua në një kënd të kuzhinës, ndërsa bëri të ditur që së shpejti publikohet projekti i tij i ri. E veshur me ...
Lajminet | 07-Nov-2019 18:28
Adelina Berisha, përmes një postimi në Instagram, ka paralajmëruar këngën e re, shkruan . Këngëtarja u fotografua në një kënd të kuzhinës, ndërsa bëri të ditur që së shpejti publikohet projekti i tij i ri. E veshur me ...

Ava Max vjen me bashkëpunim, sjellë këngën e re ‘Tabu’
Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Ava Max po ecë me sukses drejt rrugës së suksesit në skenën muzikore ndërkombëtare, shkruan Indeksonline. Ajo me projektet e saj muzikore ka treguar se është një këngëtare shumë ...
Gazeta Observer | 06-Nov-2019 23:34
Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Ava Max po ecë me sukses drejt rrugës së suksesit në skenën muzikore ndërkombëtare, shkruan Indeksonline. Ajo me projektet e saj muzikore ka treguar se është një këngëtare shumë ...

Ava Max vjen me bashkëpunim, sjellë këngën e re ‘Tabu’
Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Ava Max po ecë me sukses drejt rrugës së suksesit në skenën muzikore ndërkombëtare, shkruan Indeksonline. Ajo me projektet e saj muzikore ka treguar se është një këngëtare shumë ...
Indeks Online | 06-Nov-2019 23:29
Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Ava Max po ecë me sukses drejt rrugës së suksesit në skenën muzikore ndërkombëtare, shkruan Indeksonline. Ajo me projektet e saj muzikore ka treguar se është një këngëtare shumë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved