ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 22:06

Bahtiri: PAN-i ma ofroi postin e zv.kryeministrit, që të mos garoja për kryetar

Bahtiri: PAN-i ma ofroi postin e zv.kryeministrit, që të mos garoja për kryetar
Kryetari i Mitrovicës së Jugut, njëherësh anëtar i Lëvizjes Vetëvendosje, Agim Bahtiri, ka thënë se kishte marrë ofertë që të mos garonte për postin e të parit të komunës. Bahtiri ka thënë në......
Zeri | 08-Nov-2019 23:54
Kryetari i Mitrovicës së Jugut, njëherësh anëtar i Lëvizjes Vetëvendosje, Agim Bahtiri, ka thënë se kishte marrë ofertë që të mos garonte për postin e të parit të komunës. Bahtiri ka thënë në......

Bahtiri: PAN’i ma ofroi postin e zv.kryeministrit, që të mos garoja për kryetar
Kryetari i Mitrovicës së Jugut, njëherësh anëtar i Lëvizjes Vetëvendosje, Agim Bahtiri, ka thënë se kishte marrë ofertë që të mos garonte për postin e të parit të komunës. Bahtiri ka thënë në emisionin “DPT Te Fidani”, ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 23:44
Kryetari i Mitrovicës së Jugut, njëherësh anëtar i Lëvizjes Vetëvendosje, Agim Bahtiri, ka thënë se kishte marrë ofertë që të mos garonte për postin e të parit të komunës. Bahtiri ka thënë në emisionin “DPT Te Fidani”, ...

LVV-ja s’ia ofron LDK-së asnjë ministri si kundërpeshë për postin e kryeministrit
Nuk do të ketë kundërpeshë për postin e kryeministrit, kanë thënë të enjten në Lëvizjen Vetëvendosje (LVV), subjekt ky që, sipas rezultatit preliminar të publikuar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka siguruar më së ...
EkonomiaOnline | 08-Nov-2019 07:58
Nuk do të ketë kundërpeshë për postin e kryeministrit, kanë thënë të enjten në Lëvizjen Vetëvendosje (LVV), subjekt ky që, sipas rezultatit preliminar të publikuar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka siguruar më së ...

Bahtiri: Isa Mustafa nuk bën të bëhet president, do të përçahej LDK-ja
Kryetari i Mitrovicës dhe anëtari i Vetëvendosjes, Agim Bahtiri, ka thënë se nuk beson që Isa Mustafa do të bëhet president. Bahtiri ka thënë se Isa Mustafa nuk bën të bëhet president pasi përçahet LDK-ja. “Ne nuk ...
TetovaSot | 07-Nov-2019 00:07
Kryetari i Mitrovicës dhe anëtari i Vetëvendosjes, Agim Bahtiri, ka thënë se nuk beson që Isa Mustafa do të bëhet president. Bahtiri ka thënë se Isa Mustafa nuk bën të bëhet president pasi përçahet LDK-ja. “Ne nuk ...

Bahtiri: Isa Mustafa nuk bën të bëhet president
Kryetari i Mitrovicës dhe anëtari i Vetëvendosjes, Agim Bahtiri, ka thënë se nuk beson që Isa Mustafa do të bëhet president. Bahtiri ka thënë se Isa Mustafa nuk bën të bëhet president pasi përçahet LDK-ja. “Ne nuk......
Zeri | 06-Nov-2019 23:57
Kryetari i Mitrovicës dhe anëtari i Vetëvendosjes, Agim Bahtiri, ka thënë se nuk beson që Isa Mustafa do të bëhet president. Bahtiri ka thënë se Isa Mustafa nuk bën të bëhet president pasi përçahet LDK-ja. “Ne nuk......

Bahtiri: Isa Mustafa nuk bën të bëhet president, do të përçahej LDK’ja
Kryetari i Mitrovicës dhe anëtari i Vetëvendosjes, Agim Bahtiri, ka thënë se nuk beson që Isa Mustafa do të bëhet president. Bahtiri ka thënë se Isa Mustafa nuk bën të bëhet president pasi përçahet LDK-ja. “Ne nuk ...
InFokusi | 06-Nov-2019 23:57
Kryetari i Mitrovicës dhe anëtari i Vetëvendosjes, Agim Bahtiri, ka thënë se nuk beson që Isa Mustafa do të bëhet president. Bahtiri ka thënë se Isa Mustafa nuk bën të bëhet president pasi përçahet LDK-ja. “Ne nuk ...

Bahtiri: Isa Mustafa nuk bën të bëhet president, do të përçahej LDK’ja
Kryetari i Mitrovicës dhe anëtari i Vetëvendosjes, Agim Bahtiri, ka thënë se nuk beson që Isa Mustafa do të bëhet president. Bahtiri ka thënë se Isa Mustafa nuk bën të bëhet president pasi përçahet LDK-ja. “Ne nuk ...
Gazeta Express | 06-Nov-2019 23:51
Kryetari i Mitrovicës dhe anëtari i Vetëvendosjes, Agim Bahtiri, ka thënë se nuk beson që Isa Mustafa do të bëhet president. Bahtiri ka thënë se Isa Mustafa nuk bën të bëhet president pasi përçahet LDK-ja. “Ne nuk ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved