ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 06:40

Avokati: Trump po e vë informatorin në “rrezik fizik”

Avokati: Trump po e vë informatorin në “rrezik fizik”
Një avokat i informatorit, që nxiti procedurat për shkarkimin e presidentit amerikan, Donald Trump, i dërgoi letër Shtëpisë së Bardhë me, siç u tha, kërkesën për të ndalur presionin. Në letër, Andrew Bakaj, shkroi se ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 21:07
Një avokat i informatorit, që nxiti procedurat për shkarkimin e presidentit amerikan, Donald Trump, i dërgoi letër Shtëpisë së Bardhë me, siç u tha, kërkesën për të ndalur presionin. Në letër, Andrew Bakaj, shkroi se ...

Avokati: Trump po e vë informatorin në rrezik fizik
Një avokat i informatorit, që nxiti procedurat për shkarkimin e presidentit amerikan, Donald Trump, i dërgoi letër Shtëpisë së Bardhë me, siç u tha, kërkesën për të ndalur presionin. Në letër, Andrew Bakaj, shkroi se ...
InFokusi | 08-Nov-2019 23:19
Një avokat i informatorit, që nxiti procedurat për shkarkimin e presidentit amerikan, Donald Trump, i dërgoi letër Shtëpisë së Bardhë me, siç u tha, kërkesën për të ndalur presionin. Në letër, Andrew Bakaj, shkroi se ...

Avokati: Trump po e vë informatorin në rrezik fizik
Një avokat i informatorit, që nxiti procedurat për shkarkimin e presidentit amerikan, Donald Trump, i dërgoi letër Shtëpisë së Bardhë me, siç u tha, kërkesën për të ndalur presionin. Në letër, Andrew Bakaj, shkroi se ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 23:13
Një avokat i informatorit, që nxiti procedurat për shkarkimin e presidentit amerikan, Donald Trump, i dërgoi letër Shtëpisë së Bardhë me, siç u tha, kërkesën për të ndalur presionin. Në letër, Andrew Bakaj, shkroi se ...

Avokati: Trump po e vë informatorin në rrezik fizik
Një avokat i informatorit, që nxiti procedurat për shkarkimin e presidentit amerikan, Donald Trump, i dërgoi letër Shtëpisë së Bardhë me, siç u tha, kërkesën për të ndalur presionin. Në letër, Andrew Bakaj, shkroi se ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 22:56
Një avokat i informatorit, që nxiti procedurat për shkarkimin e presidentit amerikan, Donald Trump, i dërgoi letër Shtëpisë së Bardhë me, siç u tha, kërkesën për të ndalur presionin. Në letër, Andrew Bakaj, shkroi se ...

Avokati: Trump po e vë informatorin në “rrezik fizik”
Një avokat i informatorit, që nxiti procedurat për shkarkimin e presidentit amerikan, Donald Trump, i dërgoi letër Shtëpisë së Bardhë me, siç u tha, kërkesën për të ndalur presionin, njofton REL. Në letër, Andrew Bakaj, ...
Portalb | 08-Nov-2019 21:53
Një avokat i informatorit, që nxiti procedurat për shkarkimin e presidentit amerikan, Donald Trump, i dërgoi letër Shtëpisë së Bardhë me, siç u tha, kërkesën për të ndalur presionin, njofton REL. Në letër, Andrew Bakaj, ...

Avokati: Trump po e vë informatorin në “rrezik fizik”
Në letër, Andrew Bakaj, shkroi se “retorika dhe aktiviteti” i Trumpit e vendosin klientin dhe familjen e tij “në rrezik fizik”. Identiteti i informatorit deri më tash është ruajtur nga rivalët e Trumpit – demokratët. ...
Lajminet | 08-Nov-2019 20:05
Në letër, Andrew Bakaj, shkroi se “retorika dhe aktiviteti” i Trumpit e vendosin klientin dhe familjen e tij “në rrezik fizik”. Identiteti i informatorit deri më tash është ruajtur nga rivalët e Trumpit – demokratët. ...

Avokati: Trump po e vë informatorin në "rrezik fizik"
Një avokat i informatorit, që nxiti procedurat për shkarkimin e presidentit amerikan, Donald Trump, i dërgoi letër Shtëpisë së Bardhë me, siç u tha, kërkesën për të ndalur presionin. Në letër, Andrew Bakaj, shkroi se ...
Radio Evropa e Lire | 08-Nov-2019 20:04
Një avokat i informatorit, që nxiti procedurat për shkarkimin e presidentit amerikan, Donald Trump, i dërgoi letër Shtëpisë së Bardhë me, siç u tha, kërkesën për të ndalur presionin. Në letër, Andrew Bakaj, shkroi se ...

Ndiheni të trishtuar në ditët me shi? Shkenca tregon shkakun pse ndodh kjo
Trupi juaj mund të reagojë ndaj motit në mënyra të ndryshme, në varësi të personit dhe personalitetit tuaj. Skenë: Keni takime të rëndësishme gjatë gjithë ditës dhe duhet të lëvizni sa në një vend në tjetrin. Jashtë bie ...
Lexo | 08-Nov-2019 18:16
Trupi juaj mund të reagojë ndaj motit në mënyra të ndryshme, në varësi të personit dhe personalitetit tuaj. Skenë: Keni takime të rëndësishme gjatë gjithë ditës dhe duhet të lëvizni sa në një vend në tjetrin. Jashtë bie ...

Shkenca tregon pse jeni të trishtuar në ditët me shi
Trupi juaj mund të reagojë ndaj motit në mënyra të ndryshme, në varësi të personit dhe personalitetit të tij Skenë : Keni takime të rëndësishme gjatë gjithë ditës dhe duhet të lëvizni sa në një vend në tjetrin. Jashtë ...
Gazeta Monitor | 08-Nov-2019 00:44
Trupi juaj mund të reagojë ndaj motit në mënyra të ndryshme, në varësi të personit dhe personalitetit të tij Skenë : Keni takime të rëndësishme gjatë gjithë ditës dhe duhet të lëvizni sa në një vend në tjetrin. Jashtë ...

Jeni të trishtuar në ditët me shi? Shkenca e tregon pse
Skenë: Keni takime të rëndësishme gjatë gjithë ditës dhe duhet të lëvizni sa në një vend në tjetrin. Jashtë bie shi dhe bën ftohtë dhe do të jepje çdo gjë të qëndroje edhe 5 minuta më shumë në shtrat. Mirëpo, kjo është ...
TetovaSot | 07-Nov-2019 23:00
Skenë: Keni takime të rëndësishme gjatë gjithë ditës dhe duhet të lëvizni sa në një vend në tjetrin. Jashtë bie shi dhe bën ftohtë dhe do të jepje çdo gjë të qëndroje edhe 5 minuta më shumë në shtrat. Mirëpo, kjo është ...

Jeni të trishtuar në ditët me shi? Shkenca e tregon pse
Trupi juaj mund të reagojë ndaj motit në mënyra të ndryshme, në varësi të personit dhe personalitetit të tij Skenë: Keni takime të rëndësishme gjatë gjithë ditës dhe duhet të lëvizni sa në një vend në tjetrin. Jashtë ...
Telegrafi | 07-Nov-2019 17:31
Trupi juaj mund të reagojë ndaj motit në mënyra të ndryshme, në varësi të personit dhe personalitetit të tij Skenë: Keni takime të rëndësishme gjatë gjithë ditës dhe duhet të lëvizni sa në një vend në tjetrin. Jashtë ...

Jeni të trishtuar në ditët me shi, shkenca e tregoi arsyen
Skenë: Keni takime të rëndësishme gjatë gjithë ditës dhe duhet të lëvizni sa në një vend në tjetrin. Jashtë bie shi dhe bën ftohtë dhe do të jepje çdo gjë të qëndroje edhe 5 minuta më shumë në shtrat. Mirëpo, kjo është ...
Portalb | 07-Nov-2019 17:28
Skenë: Keni takime të rëndësishme gjatë gjithë ditës dhe duhet të lëvizni sa në një vend në tjetrin. Jashtë bie shi dhe bën ftohtë dhe do të jepje çdo gjë të qëndroje edhe 5 minuta më shumë në shtrat. Mirëpo, kjo është ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved