ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 07:31

Femra sulmon mashkullin në Gjilan, arrestohet

Femra sulmon mashkullin në Gjilan, arrestohet
Policia në Gjilan ka arrestuar një femër si e dyshuar se e ka sulmuar fizikisht një mashkull. Rasti nga Policia është raportuar si dhunë në familje ndërsa nuk sqarohet se cilat janë raportet në mes sulmueses dhe të ...
Top Channel | 08-Nov-2019 12:10
Policia në Gjilan ka arrestuar një femër si e dyshuar se e ka sulmuar fizikisht një mashkull. Rasti nga Policia është raportuar si dhunë në familje ndërsa nuk sqarohet se cilat janë raportet në mes sulmueses dhe të ...

Gjilan/Sulmon prindërit, prangoset
Policia në Gjilan raporton se dje në Gjilan është arrestuar një person si i dyshuar pasi ka sulmuar prindërit e tij. Nuk raportohet për të lënduar.
Top Channel | 08-Nov-2019 12:03
Policia në Gjilan raporton se dje në Gjilan është arrestuar një person si i dyshuar pasi ka sulmuar prindërit e tij. Nuk raportohet për të lënduar.

Arrestohen 5 persona për rrahje
Policia e Kosovës ka arrestuar pesë persona të cilët dyshohen të kenë sulmuar fizikisht disa persona, rastet kanë ndodhur në Prishtinë, Podujevë, Prizren si dhe Vushtrri. Përmes një njoftimi për media policia ka bërë të ...
Medial | 08-Nov-2019 13:12
Policia e Kosovës ka arrestuar pesë persona të cilët dyshohen të kenë sulmuar fizikisht disa persona, rastet kanë ndodhur në Prishtinë, Podujevë, Prizren si dhe Vushtrri. Përmes një njoftimi për media policia ka bërë të ...

Arrestohen 5 persona për rrahje
Policia e Kosovës ka arrestuar pesë persona të cilët dyshohen të kenë sulmuar fizikisht disa persona, rastet kanë ndodhur në Prishtinë, Podujevë, Prizren si dhe Vushtrri. Përmes një njoftimi për media policia ka bërë të ...
Arbresh | 08-Nov-2019 13:00
Policia e Kosovës ka arrestuar pesë persona të cilët dyshohen të kenë sulmuar fizikisht disa persona, rastet kanë ndodhur në Prishtinë, Podujevë, Prizren si dhe Vushtrri. Përmes një njoftimi për media policia ka bërë të ...

Arrestohen 5 persona për sulm fizik
Policia e Kosovës ka arrestuar pesë persona të cilët dyshohen të kenë sulmuar fizikisht disa persona, rastet kanë ndodhur në Prishtinë, Podujevë, Prizren dhe Vushtrri. Përmes një njoftimi për media, policia ka bërë të ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 12:41
Policia e Kosovës ka arrestuar pesë persona të cilët dyshohen të kenë sulmuar fizikisht disa persona, rastet kanë ndodhur në Prishtinë, Podujevë, Prizren dhe Vushtrri. Përmes një njoftimi për media, policia ka bërë të ...

Një mashkull dhe dy femra kërcënohen në Vushtrri
Policia në Vushtrri ka arrestuar një person të dyshuar pasi që i njëjti ka detyruar dhe kërcënuar një mashkull dhe dy femra lidhur me kthimin e një dhurate. Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar ...
Zeri | 08-Nov-2019 12:22
Policia në Vushtrri ka arrestuar një person të dyshuar pasi që i njëjti ka detyruar dhe kërcënuar një mashkull dhe dy femra lidhur me kthimin e një dhurate. Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar ...

Një mashkull dhe dy femra kërcënohen në Vushtrri
Policia në Vushtrri ka arrestuar një person të dyshuar pasi që i njëjti ka detyruar dhe kërcënuar një mashkull dhe dy femra lidhur me kthimin e një dhurate. Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 12:04
Policia në Vushtrri ka arrestuar një person të dyshuar pasi që i njëjti ka detyruar dhe kërcënuar një mashkull dhe dy femra lidhur me kthimin e një dhurate. Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar ...

Sulmon prindërit, prangoset
Policia në Gjilan raporton se dje në Gjilan është arrestuar një person si i dyshuar pasi që i njëjti ka sulmuar prindërit e tij. Nuk raportohet për të lënduar. Nga i dyshuari është konfiskuar një thikë. Me vendim të ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 12:04
Policia në Gjilan raporton se dje në Gjilan është arrestuar një person si i dyshuar pasi që i njëjti ka sulmuar prindërit e tij. Nuk raportohet për të lënduar. Nga i dyshuari është konfiskuar një thikë. Me vendim të ...

Transportonte vaj motorik pa dokumente
?Njësia policore ka ndalur një fugon në Viti, i cili ishte duke transportuar vaj motorikë pa dokumentet përkatëse. Me vendim të prokurorit, furgoni së bashku me 1284 litra vaj motorik është konfiskuar, ndërsa, i ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 12:04
?Njësia policore ka ndalur një fugon në Viti, i cili ishte duke transportuar vaj motorikë pa dokumentet përkatëse. Me vendim të prokurorit, furgoni së bashku me 1284 litra vaj motorik është konfiskuar, ndërsa, i ...

Arrestohet femra që sulmoj mashkullin në Gjilan
Policia në Gjilan ka arrestuar një femër si e dyshuar se e ka sulmuar fizikisht një mashkull. Kështu ka njoftuar Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh, shkruan Gazeta inFokus. Rasti nga Policia është raportuar si ...
InFokusi | 08-Nov-2019 12:03
Policia në Gjilan ka arrestuar një femër si e dyshuar se e ka sulmuar fizikisht një mashkull. Kështu ka njoftuar Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh, shkruan Gazeta inFokus. Rasti nga Policia është raportuar si ...

I gjenden 49 qese me marihuanë, arrestohet
Është arrestuar dje nga policia në Prishtinë një i dyshuar për posedim të substancave narkotike. Gjatë kontrollit në trupin e të dyshuarit janë gjetur 49 qese me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë në ...
Zeri | 08-Nov-2019 11:55
Është arrestuar dje nga policia në Prishtinë një i dyshuar për posedim të substancave narkotike. Gjatë kontrollit në trupin e të dyshuarit janë gjetur 49 qese me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë në ...

Viti, dyshohet se dy lokale po merren me bixhoz
Gjatë hetimeve policore janë identifikuar dy lokale në Viti të cilat dyshohet se ushtrojnë veprimtari të kundërligjshme të lojërave të fatit. Në lokalin e parë nuk është gjetur asnjë gjë e dyshimtë ndërsa në lokalin e ...
Klan Kosova | 08-Nov-2019 11:49
Gjatë hetimeve policore janë identifikuar dy lokale në Viti të cilat dyshohet se ushtrojnë veprimtari të kundërligjshme të lojërave të fatit. Në lokalin e parë nuk është gjetur asnjë gjë e dyshimtë ndërsa në lokalin e ...

I gjenden 49 qese me marihuanë, arrestohet
Është arrestuar dje nga policia në Prishtinë një i dyshuar për posedim të substancave narkotike. Gjatë kontrollit në trupin e të dyshuarit janë gjetur 49 qese me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë në ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 11:46
Është arrestuar dje nga policia në Prishtinë një i dyshuar për posedim të substancave narkotike. Gjatë kontrollit në trupin e të dyshuarit janë gjetur 49 qese me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë në ...

Sulmohet seksualisht një femër
Një femër në Prishtinë ka raportuar se një mashkull e ka ngacmuar seksualisht. Viktima nuk ka pësuar lëndime trupore. I dyshuari pas intervistës me urdhër të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt./.
Arbresh | 20-May-2016 11:40
Një femër në Prishtinë ka raportuar se një mashkull e ka ngacmuar seksualisht. Viktima nuk ka pësuar lëndime trupore. I dyshuari pas intervistës me urdhër të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt./.

Një mashkull dhe dy femra kërcënohen në Vushtrri
Policia në Vushtrri ka arrestuar një person të dyshuar pasi që i njëjti ka detyruar dhe kërcënuar një mashkull dhe dy femra lidhur me kthimin e një dhurate.
Kosova Press | 08-Nov-2019 11:41
Policia në Vushtrri ka arrestuar një person të dyshuar pasi që i njëjti ka detyruar dhe kërcënuar një mashkull dhe dy femra lidhur me kthimin e një dhurate.

Sulmohet seksualisht një femër në Lipjan
Rastin në polici e ka raportuar vetë viktima, shkruan . Ajo ka thënë se është sulmuar nga i dyshuari i nacionalitetit shqiptar. Me vendim të prokurorit të rastit, pas intervistimit gjithçka shkon në procedurë të ...
Lajminet | 08-Nov-2019 11:39
Rastin në polici e ka raportuar vetë viktima, shkruan . Ajo ka thënë se është sulmuar nga i dyshuari i nacionalitetit shqiptar. Me vendim të prokurorit të rastit, pas intervistimit gjithçka shkon në procedurë të ...

Transportonte vaj motorik pa dokumente
?Njësia policore ka ndalur një fugon në Viti, i cili ishte duke transportuar vaj motorikë pa dokumentet përkatëse.
Kosova Press | 08-Nov-2019 11:38
?Njësia policore ka ndalur një fugon në Viti, i cili ishte duke transportuar vaj motorikë pa dokumentet përkatëse.

Femra sulmon mashkullin në Gjilan, arrestohet
Policia në Gjilan ka arrestuar një femër si e dyshuar se e ka sulmuar fizikisht një mashkull.
Kosova Press | 08-Nov-2019 11:29
Policia në Gjilan ka arrestuar një femër si e dyshuar se e ka sulmuar fizikisht një mashkull.

Policia zbulon lokale ku zhvilloheshin lojëra të fatit
Policia e Kosovës në raportin e sotshëm njofton për tri raste skemash piramidale të bixhozit në Prishtinë, në të ciklat ka sekuestruar materiale e ka arrestuar të dyshuar. Në Prishtinë më 5 nëntor, thuhet në raport, ...
Gazeta Observer | 07-Nov-2019 13:27
Policia e Kosovës në raportin e sotshëm njofton për tri raste skemash piramidale të bixhozit në Prishtinë, në të ciklat ka sekuestruar materiale e ka arrestuar të dyshuar. Në Prishtinë më 5 nëntor, thuhet në raport, ...

Policia zbulon lokale ku zhvilloheshin lojëra të fatit, sekuestrohen pajime e arrestohen të dyshuar
Në Prishtinë më 5 nëntor, thuhet në raport, gjatë kontrollit në një lokal janë hasur dy të dyshuar meshkuj, K/Shqiptar, duke zhvilluar lojëra të fatit me ç’rast janë konfiskuar tre televizorë, një ftohëse për Lap-top, ...
Lajminet | 07-Nov-2019 13:16
Në Prishtinë më 5 nëntor, thuhet në raport, gjatë kontrollit në një lokal janë hasur dy të dyshuar meshkuj, K/Shqiptar, duke zhvilluar lojëra të fatit me ç’rast janë konfiskuar tre televizorë, një ftohëse për Lap-top, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved