ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 21:39

Aktorja e njohur franceze pëson sulm në tru

Aktorja e njohur franceze pëson sulm në tru
Catherine Deneuve, 76-vjeç, përjetoi një "sulm të lehtë në tru, i cili është reversibil”, tha sot familja e saj në një deklaratë të komunikuar nga agjenti i saj, Claire Blondel për AFP.
Top Channel | 08-Nov-2019 17:49
Catherine Deneuve, 76-vjeç, përjetoi një "sulm të lehtë në tru, i cili është reversibil”, tha sot familja e saj në një deklaratë të komunikuar nga agjenti i saj, Claire Blondel për AFP.

Ylli i filmit francez pëson sulm në tru
Catherine Deneuve, 76-vjeç, përjetoi një “sulm të lehtë në tru, i cili është reversibil”, tha sot familja e saj në një deklaratë të përcjellë nga agjenti i saj, Claire Blondel për AFP. “Për fat të mirë, ajo nuk ka ...
EkonomiaOnline | 08-Nov-2019 10:49
Catherine Deneuve, 76-vjeç, përjetoi një “sulm të lehtë në tru, i cili është reversibil”, tha sot familja e saj në një deklaratë të përcjellë nga agjenti i saj, Claire Blondel për AFP. “Për fat të mirë, ajo nuk ka ...

Ylli i filmit francez pëson sulm në tru
“Për fat të mirë, ajo nuk ka vështirësi motorike dhe, natyrisht, duhet të pushojë për një kohë,” shtoi i njëjti burim. Aktorja e njohur u pranua në një spital në Paris, njoftoi familja pa specifikuar detaje të tjera. ...
Lajminet | 08-Nov-2019 10:42
“Për fat të mirë, ajo nuk ka vështirësi motorike dhe, natyrisht, duhet të pushojë për një kohë,” shtoi i njëjti burim. Aktorja e njohur u pranua në një spital në Paris, njoftoi familja pa specifikuar detaje të tjera. ...

?Ylli i filmit francez, Catherine Deneuve pëson sulm në tru
Catherine Deneuve, 76-vjeç, përjetoi një “sulm të lehtë në tru, i cili është reversibil”, tha sot familja e saj në një deklaratë të përcjellë nga agjenti i saj, Claire Blondel për AFP. “Për fat të mirë, ajo nuk ka ...
Telegrafi | 07-Nov-2019 09:26
Catherine Deneuve, 76-vjeç, përjetoi një “sulm të lehtë në tru, i cili është reversibil”, tha sot familja e saj në një deklaratë të përcjellë nga agjenti i saj, Claire Blondel për AFP. “Për fat të mirë, ajo nuk ka ...

Ylli televiziv pëson sulm në tru
Catherine Deneuve, 76-vjeç, përjetoi një “sulm të lehtë në tru, i cili është reversibil”, tha sot familja e saj në një deklaratë të përcjellë nga agjenti i saj, Claire Blondel për AFP. “Për fat të mirë, ajo nuk ka ...
Lajminet | 06-Nov-2019 23:57
Catherine Deneuve, 76-vjeç, përjetoi një “sulm të lehtë në tru, i cili është reversibil”, tha sot familja e saj në një deklaratë të përcjellë nga agjenti i saj, Claire Blondel për AFP. “Për fat të mirë, ajo nuk ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved