ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 00:36

Çfarë traume pësoi Thaçi si fëmijë?

Çfarë traume pësoi Thaçi si fëmijë?
Në një rrëfim si asnjëherë më parë, aktori i mirënjohur shqiptar, Rasim Thaçi rrëfen për jetën e tij në emisionin N’Konak, që është prodhim i Gazetës inFokus. Thaçi tregon për fëmijërinë e tij, shkollimin dhe traumat që ...
InFokusi | 08-Nov-2019 21:12
Në një rrëfim si asnjëherë më parë, aktori i mirënjohur shqiptar, Rasim Thaçi rrëfen për jetën e tij në emisionin N’Konak, që është prodhim i Gazetës inFokus. Thaçi tregon për fëmijërinë e tij, shkollimin dhe traumat që ...

Rasim Thaçi-Cima rrëfim ekskluziv N’Konak
Gazeta Infokus këtë javë është mysafir në konakun e njërit nga humoristët me të dashur për kosovarët gjatë viteve 80’ dhe 90’. Rrëfimi interesant i Rasim Thaçit për jetën dhe karrierën e tij në humor e sport vjen ...
InFokusi | 08-Nov-2019 13:47
Gazeta Infokus këtë javë është mysafir në konakun e njërit nga humoristët me të dashur për kosovarët gjatë viteve 80’ dhe 90’. Rrëfimi interesant i Rasim Thaçit për jetën dhe karrierën e tij në humor e sport vjen ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved