ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 22:40

Zyrtare: Ndeshja Shqipëri-Francë luhet në “Arena Kombëtare”

Zyrtare: Ndeshja Shqipëri-Francë luhet në “Arena Kombëtare”
“Arena Kombëtare” do të jetë nikoqire e kampionit të Botës, Francës. Lajmi tashmë për “Procesi Sportiv” është konfirmuar edhe nga i pari i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka. “Ndeshja me Francën do të luhet ...
Klan Kosova | 08-Nov-2019 22:34
“Arena Kombëtare” do të jetë nikoqire e kampionit të Botës, Francës. Lajmi tashmë për “Procesi Sportiv” është konfirmuar edhe nga i pari i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka. “Ndeshja me Francën do të luhet ...

Levante pa portier ndaj Bilbaos, arsyeja e çuditshme
Do të luhet apo jo me Francën në kryeqytet, kjo ka qenë pyetja dhe lajmi kontradiktor i ditëve të fundit që ka sjell edhe një lloj konfuzioni në vrullin punimeve për përfundimin e punimeve në “Arenën Kombëtare”. “Lajmet ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 22:11
Do të luhet apo jo me Francën në kryeqytet, kjo ka qenë pyetja dhe lajmi kontradiktor i ditëve të fundit që ka sjell edhe një lloj konfuzioni në vrullin punimeve për përfundimin e punimeve në “Arenën Kombëtare”. “Lajmet ...

Duka i vendos vulën çështjes “Arena Kombëtare”: Ja çka do të ndodhë
Shqipëria do të ndeshet ndaj Francës dhe do të bëj inagurimin në “Arenën Kombëtare”. Gjithçka u qartësua më herët që delegatët e UEFA-s do të japin konfirmimin e fundit në përballjen mes Apolonisë dhe......
Zeri | 08-Nov-2019 21:40
Shqipëria do të ndeshet ndaj Francës dhe do të bëj inagurimin në “Arenën Kombëtare”. Gjithçka u qartësua më herët që delegatët e UEFA-s do të japin konfirmimin e fundit në përballjen mes Apolonisë dhe......

Festë për arenën kombëtare, Duka: Do mbahet para ndeshjes Shqipëri-Francë
Do të luhet apo jo me Francën në kryeqytet, kjo ka qenë pyetja dhe lajmi kontradiktor i ditëve të fundit që ka sjell edhe një lloj konfuzuioni në vrullin punimeve për përfundimin e punimeve në “Arenën Kombëtare”. Në ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 21:07
Do të luhet apo jo me Francën në kryeqytet, kjo ka qenë pyetja dhe lajmi kontradiktor i ditëve të fundit që ka sjell edhe një lloj konfuzuioni në vrullin punimeve për përfundimin e punimeve në “Arenën Kombëtare”. Në ...

A do të luhet Shqipëri-Francë në stadiumin e ri? Duka jep përgjigjen e prerë
Postuar: 08/11/2019 - 21:12 Do të luhet apo jo me Francën në kryeqytet, kjo ka qenë pyetja dhe lajmi kontradiktor i ditëve të fundit që ka sjell edhe një lloj konfuzioni në vrullin punimeve për përfundimin e punimeve ...
Sot.Al | 08-Nov-2019 21:19
Postuar: 08/11/2019 - 21:12 Do të luhet apo jo me Francën në kryeqytet, kjo ka qenë pyetja dhe lajmi kontradiktor i ditëve të fundit që ka sjell edhe një lloj konfuzioni në vrullin punimeve për përfundimin e punimeve ...

“Goli” i Edi Ramës
Nga Fatjon Baze Data 17 nëntor do të jetë një datë shumë e veçantë dhe e rëndësishme në Shqipëri, veçanarisht për komunitetin e futbollit. Një impiant modern, “Arena Kombëtare”, i ndërtuar sipas standarteve europiane në ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 16:33
Nga Fatjon Baze Data 17 nëntor do të jetë një datë shumë e veçantë dhe e rëndësishme në Shqipëri, veçanarisht për komunitetin e futbollit. Një impiant modern, “Arena Kombëtare”, i ndërtuar sipas standarteve europiane në ...

Mavraj i telefonon trajnerit Reja, mbyll eliminatoret Euro 2020
Një tjetër dëmtim, i dyti radhazi në prag të grumbullimit të kombëtares së Shqipërisë, detyron Mërgim Mavrajn që të humbasë dy sfidat ndaj Andorrës dhe Francës, që mbyllin kështu eliminatoret e Europianit 2020 dhe ...
GazetaTema | 07-Nov-2019 22:16
Një tjetër dëmtim, i dyti radhazi në prag të grumbullimit të kombëtares së Shqipërisë, detyron Mërgim Mavrajn që të humbasë dy sfidat ndaj Andorrës dhe Francës, që mbyllin kështu eliminatoret e Europianit 2020 dhe ...

“Goli” i Edi Ramës
Data 17 nëntor do të jetë një datë shumë e veçantë dhe e rëndësishme në Shqipëri, veçanarisht për komunitetin e futbollit. Një impiant modern, “Arena Kombëtare”, i ndërtuar sipas standarteve europiane në zemër të ...
Lexo | 08-Nov-2019 16:59
Data 17 nëntor do të jetë një datë shumë e veçantë dhe e rëndësishme në Shqipëri, veçanarisht për komunitetin e futbollit. Një impiant modern, “Arena Kombëtare”, i ndërtuar sipas standarteve europiane në zemër të ...

UEFA: Po monitorojmë “Arenën Kombëtare”
Ndeshja mes Shqipërisë dhe Francës, e programuar për t’u zhvilluar në datën 17 nëntor nuk e ka ende një stadium të përcaktuar nga UEFA. Ekskluzivisht për Euronews Albania, UEFA në përgjigjen e dhënë konfirmon se nuk ...
GazetaTema | 07-Nov-2019 20:19
Ndeshja mes Shqipërisë dhe Francës, e programuar për t’u zhvilluar në datën 17 nëntor nuk e ka ende një stadium të përcaktuar nga UEFA. Ekskluzivisht për Euronews Albania, UEFA në përgjigjen e dhënë konfirmon se nuk ...

FOTOT: Rama publikon pamje të reja nga hyrja e “Arenës Kombëtare”
Hyrja para stadiumit të ri “Arenës Kombëtare” po shkon drejt fundit dhe gjithçka duket gati për sfidën ndaj kampionëve të botës, Francës më datë 17 nëntor. Punimet në “Arenën Kombëtare” vijojnë me intensitet të lartë ...
GazetaTema | 07-Nov-2019 17:15
Hyrja para stadiumit të ri “Arenës Kombëtare” po shkon drejt fundit dhe gjithçka duket gati për sfidën ndaj kampionëve të botës, Francës më datë 17 nëntor. Punimet në “Arenën Kombëtare” vijojnë me intensitet të lartë ...

Zbulohet ftesa e parë e Rejës, vjen nga kampionati shqiptar
Një gol ka mjaftuar që Lorenc Trashi të ketë emrin e tij në listën e kombëtares kuqezi. Titullari i Partizanit po kalon një sezon mjaft të mirë me klubin e “Demave” dhe rrjeta që shënoi ndaj Moldavisë i ka dhënë siguri ...
Politiko | 08-Nov-2019 09:59
Një gol ka mjaftuar që Lorenc Trashi të ketë emrin e tij në listën e kombëtares kuqezi. Titullari i Partizanit po kalon një sezon mjaft të mirë me klubin e “Demave” dhe rrjeta që shënoi ndaj Moldavisë i ka dhënë siguri ...

A do të luhet Shqipëri-Francë në stadiumin e ri? Reagon UEFA
Edhe pse janë shitur me mijëra bileta, deri tani nuk dihet me siguri se ndeshja Shqipëri-Francë do të luhet në stadiumin e ri “Arena Kombëtare” më 17 dhjetor. UEFA ende nuk e ka dhënë verdiktin e saj për standardet që ...
Politiko | 07-Nov-2019 20:55
Edhe pse janë shitur me mijëra bileta, deri tani nuk dihet me siguri se ndeshja Shqipëri-Francë do të luhet në stadiumin e ri “Arena Kombëtare” më 17 dhjetor. UEFA ende nuk e ka dhënë verdiktin e saj për standardet që ...

“Arena Kombëtare” gati për Francën, sistemohet edhe hyrja e stadiumit (FOTO)
Ndeshja me Francën është pranë dhe njëkohësisht edhe faza përfundimtare e “Arenës Kombëtare”. Stadiumi i ndërtuar në gërmadhat e mitikut të vjetër “Qemal Stafa” ka marrë formën finale dhe tashmë është gati për të hapur ...
InFokusi | 07-Nov-2019 19:31
Ndeshja me Francën është pranë dhe njëkohësisht edhe faza përfundimtare e “Arenës Kombëtare”. Stadiumi i ndërtuar në gërmadhat e mitikut të vjetër “Qemal Stafa” ka marrë formën finale dhe tashmë është gati për të hapur ...

FOTOT: Rama publikon pamje të reja nga hyrja e “Arenës Kombëtare”
Hyrja para stadiumit të ri “Arenës Kombëtare” po shkon drejt fundit dhe gjithçka duket gati për sfidën ndaj kampionëve të botës, Francës më datë 17 nëntor. Punimet në “Arenën Kombëtare” vijojnë me intensitet të lartë ...
Lexo | 07-Nov-2019 17:53
Hyrja para stadiumit të ri “Arenës Kombëtare” po shkon drejt fundit dhe gjithçka duket gati për sfidën ndaj kampionëve të botës, Francës më datë 17 nëntor. Punimet në “Arenën Kombëtare” vijojnë me intensitet të lartë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved