ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 21:56

Zeneli jep sinjale rikthimi përmes një postimi në “Instagram”

Zeneli jep sinjale rikthimi përmes një postimi në “Instagram”
Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës Arbër Zeneli duket se është duke u rikuperuar në afate kohore dhe rikthimi i tij në fushë parashihet të vjen shumë shpejt. Zeneli që u lëndua në ndeshjen Mali i Zi – Kosova përmes ...
Koha.mk | 08-Nov-2019 23:07
Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës Arbër Zeneli duket se është duke u rikuperuar në afate kohore dhe rikthimi i tij në fushë parashihet të vjen shumë shpejt. Zeneli që u lëndua në ndeshjen Mali i Zi – Kosova përmes ...

Arbër Zeneli jep sinjale rikthimi përmes një postimi në “Instagram”
Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës Arbër Zeneli duket se është duke u rikuperuar në afate kohore dhe rikthimi i tij në fushë parashihet të vjen shumë shpejt. Zeneli që u lëndua në ndeshjen Mali i Zi – Kosova përmes ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 22:49
Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës Arbër Zeneli duket se është duke u rikuperuar në afate kohore dhe rikthimi i tij në fushë parashihet të vjen shumë shpejt. Zeneli që u lëndua në ndeshjen Mali i Zi – Kosova përmes ...

Arbër Zeneli jep sinjale rikthimi përmes një postimi në “Instagram”
Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës Arbër Zeneli duket se është duke u rikuperuar në afate kohore dhe rikthimi i tij në fushë parashihet të vjen shumë shpejt. Zeneli që u lëndua në ndeshjen Mali i Zi – Kosova përmes ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 22:34
Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës Arbër Zeneli duket se është duke u rikuperuar në afate kohore dhe rikthimi i tij në fushë parashihet të vjen shumë shpejt. Zeneli që u lëndua në ndeshjen Mali i Zi – Kosova përmes ...

Arbër Zeneli jep sinjale rikthimi përmes një postimi në “Instagram”
Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës Arbër Zeneli duket se është duke u rikuperuar në afate kohore dhe rikthimi i tij në fushë parashihet të vjen shumë shpejt. Zeneli që u lëndua në ndeshjen Mali i Zi – Kosova përmes ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 22:27
Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës Arbër Zeneli duket se është duke u rikuperuar në afate kohore dhe rikthimi i tij në fushë parashihet të vjen shumë shpejt. Zeneli që u lëndua në ndeshjen Mali i Zi – Kosova përmes ...

Arbër Zeneli jep sinjale rikthimi, ky është postimi i fundit
Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës Arbër Zeneli duket se është duke u rikuperuar në afate kohore dhe rikthimi i tij në fushë parashihet të vjen shumë shpejt. Zeneli që u lëndua në ndeshjen Mali i Zi – Kosova ...
Zeri | 08-Nov-2019 21:19
Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës Arbër Zeneli duket se është duke u rikuperuar në afate kohore dhe rikthimi i tij në fushë parashihet të vjen shumë shpejt. Zeneli që u lëndua në ndeshjen Mali i Zi – Kosova ...

Çeki – Kosovë, ende shumë bileta pa u shitur
Kosova me 14 nëntor zhvillon një ndeshje historike ku në Plzen do të ndeshet me Republikën e Çekisë në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian 2020. Federata e Futbollit të Çekisë ka njoftuar se ende janë në ...
Zeri | 08-Nov-2019 17:21
Kosova me 14 nëntor zhvillon një ndeshje historike ku në Plzen do të ndeshet me Republikën e Çekisë në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian 2020. Federata e Futbollit të Çekisë ka njoftuar se ende janë në ...

Staniq zbulon emrat te Maqedonia U19 për turneun kualifikues në Shkup
Përfaqësuesja U19 e Maqedonisë në futboll nga data 13 deri me 19 nëntor do të zhvillojë turneun kualifikues përmes të cilit do të siguronte një vend për në fazën elite të eliminatoreve për Kampionatin Europian. Federata ...
InfoSport.mk | 08-Nov-2019 15:54
Përfaqësuesja U19 e Maqedonisë në futboll nga data 13 deri me 19 nëntor do të zhvillojë turneun kualifikues përmes të cilit do të siguronte një vend për në fazën elite të eliminatoreve për Kampionatin Europian. Federata ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved