ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2020 01:35

Greenwood në histori të Unitedit, thyen rekordin e Rooneyt në garat evropiane

Greenwood në histori të Unitedit, thyen rekordin e Rooneyt në garat evropiane
Talenti i madh, Mason Greenwood ka arritur një rekord të madh me fanellën e Manchester Unitedit. Unitedi ka marr një fitore të rehatshme 3-0 ndaj Partizanit në Ligën e Evropës të enjten me Greenwood që ka vendosur një ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 09:27
Talenti i madh, Mason Greenwood ka arritur një rekord të madh me fanellën e Manchester Unitedit. Unitedi ka marr një fitore të rehatshme 3-0 ndaj Partizanit në Ligën e Evropës të enjten me Greenwood që ka vendosur një ...

Xhaka nuk pranon të luajë për Arsenal – komplikohet situata
Ole Gunnar Solskjaer e ka pranuar se Manchester Unitedi e ka të pamundur ta arrijë titullin e kampionit të Premierligës këtë sezon, mirëpo ai ka vendosur vetes qëllim të fitojë trofe të tjera me “Djajtë e kuq”. “Djajtë ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 18:13
Ole Gunnar Solskjaer e ka pranuar se Manchester Unitedi e ka të pamundur ta arrijë titullin e kampionit të Premierligës këtë sezon, mirëpo ai ka vendosur vetes qëllim të fitojë trofe të tjera me “Djajtë e kuq”. “Djajtë ...

Trajneri i United flet troç: Nuk kemi asnjë shans me të mëdhenjtë
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, është treguar shumë realist me një deklaratë të fundit. Ai ka pranuar hapur se skuadra e tij nuk ka asnjë shans për të fituar titullin kampion të Premier League dhe se ...
Politiko | 08-Nov-2019 16:40
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, është treguar shumë realist me një deklaratë të fundit. Ai ka pranuar hapur se skuadra e tij nuk ka asnjë shans për të fituar titullin kampion të Premier League dhe se ...

Solskjaer dorëzohet për trofeun e Premierligës, por jo për titujt e tjerë
Ole Gunnar Solskjaer e ka pranuar se Manchester Unitedi e ka të pamundur ta arrijë titullin e kampionit të Premierligës këtë sezon, mirëpo ai ka vendosur vetes qëllim të fitojë trofe të tjera me “Djajtë e kuq”. “Djajtë ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 16:12
Ole Gunnar Solskjaer e ka pranuar se Manchester Unitedi e ka të pamundur ta arrijë titullin e kampionit të Premierligës këtë sezon, mirëpo ai ka vendosur vetes qëllim të fitojë trofe të tjera me “Djajtë e kuq”. “Djajtë ...

Solskjaer dorëzohet për trofeun e Premierligës, por jo për titujt e tjerë
Ole Gunnar Solskjaer e ka pranuar se Manchester Unitedi e ka të pamundur ta arrijë titullin e kampionit të Premierligës këtë sezon, mirëpo ai ka vendosur vetes qëllim të fitojë trofe të tjera me “Djajtë e kuq”. “Djajtë ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 16:03
Ole Gunnar Solskjaer e ka pranuar se Manchester Unitedi e ka të pamundur ta arrijë titullin e kampionit të Premierligës këtë sezon, mirëpo ai ka vendosur vetes qëllim të fitojë trofe të tjera me “Djajtë e kuq”. “Djajtë ...

Talenti Mason Greenwood e shfrytëzon Partizanin e Beogradit për rekorde
Talenti i madh Mason Greenwood ka arritur një rekord të madh me fanellën e Manchester Unitedit. Unitedi ka marrë një fitore të rehatshme 3-0 ndaj Partizanit në Ligën e Evropës të enjten, me Greenwoodin, që ka vendosur ...
Zeri | 08-Nov-2019 14:46
Talenti i madh Mason Greenwood ka arritur një rekord të madh me fanellën e Manchester Unitedit. Unitedi ka marrë një fitore të rehatshme 3-0 ndaj Partizanit në Ligën e Evropës të enjten, me Greenwoodin, që ka vendosur ...

Tjetër gol në limite, Gladbach mposht Romën, M.United e Espanyol kalojnë fazën
Ashtu si 2 javë më parë Borussia Moenchengladbach “shokon” Romën me një gol në fund, por këtë herë verdhekuqtë dolën pa asnjë pikë pasi u mposhtën në Borussia Park 2-1 nga kryesuesit e Bundesligës. Federico Fazio në ...
Shenja | 08-Nov-2019 13:56
Ashtu si 2 javë më parë Borussia Moenchengladbach “shokon” Romën me një gol në fund, por këtë herë verdhekuqtë dolën pa asnjë pikë pasi u mposhtën në Borussia Park 2-1 nga kryesuesit e Bundesligës. Federico Fazio në ...

Guardiola: Bravo, gati për ndeshjen ndaj Liverpoolit
Manchester United ka thyer rekordin për më së shumti ndeshje radhazi pa humbje në Europa League. 20 herë kampionët anglezë kanë siguruar kualifikimin për në fazën tjetër të EL, pasi mposhti Partizanin e Beogradit 3-0. ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 11:34
Manchester United ka thyer rekordin për më së shumti ndeshje radhazi pa humbje në Europa League. 20 herë kampionët anglezë kanë siguruar kualifikimin për në fazën tjetër të EL, pasi mposhti Partizanin e Beogradit 3-0. ...

Unitedi vendos rekord të ri, në Europa League
Manchester Unitedi ka thyer rekordin për më së shumti ndeshje radhazi pa humbje në Europa League. Ai, ka siguruar kualifikimin për në fazën tjetër të EL, pasi mposhti Partizanin e Beogradit 3:0. Unitedi ka arritur në ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 11:00
Manchester Unitedi ka thyer rekordin për më së shumti ndeshje radhazi pa humbje në Europa League. Ai, ka siguruar kualifikimin për në fazën tjetër të EL, pasi mposhti Partizanin e Beogradit 3:0. Unitedi ka arritur në ...

10:27 Mata: Martiali bëri mirë që më injoroi Juan Mata beson se bashkëlojtari i tij,...
Juan Mata beson se bashkëlojtari i tij, Anthony Martial, bëri mirë që e injoroi atë gjatë fitores së Manchester Unitedit me rezultat 3:0 kundër Partizanit të Beogradit, në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Evropës. ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 10:32
Juan Mata beson se bashkëlojtari i tij, Anthony Martial, bëri mirë që e injoroi atë gjatë fitores së Manchester Unitedit me rezultat 3:0 kundër Partizanit të Beogradit, në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Evropës. ...

Pesë ekipe tashmë e sigurojnë kualifikimin tutje në Ligën e Evropës
Pesë ekipe kanë siguruar kalimin e fazës së grupeve në Ligën e Evropës vetëm pas javës së katërt. Espanyol, Manchester United, Sevilla, Basel e Celtic janë pesë ekipet e para që kanë kaluar në raundin e parë me eliminim ...
Telegrafi | 07-Nov-2019 23:48
Pesë ekipe kanë siguruar kalimin e fazës së grupeve në Ligën e Evropës vetëm pas javës së katërt. Espanyol, Manchester United, Sevilla, Basel e Celtic janë pesë ekipet e para që kanë kaluar në raundin e parë me eliminim ...

Europa League, 5 skuadrat që kanë siguruar kualifikimin tutje
Pesë ekipe kanë siguruar kalimin e fazës së grupeve në Ligën e Evropës vetëm pas javës së katërt.
Kosova Press | 08-Nov-2019 10:26
Pesë ekipe kanë siguruar kalimin e fazës së grupeve në Ligën e Evropës vetëm pas javës së katërt.

Mata: Martiali bëri mirë që më injoroi
Juan Mata beson se bashkëlojtari i tij, Anthony Martial, bëri mirë që e injoroi atë gjatë fitores së Manchester Unitedit me rezultat 3:0 kundër Partizanit të Beogradit, në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Evropës. ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 10:20
Juan Mata beson se bashkëlojtari i tij, Anthony Martial, bëri mirë që e injoroi atë gjatë fitores së Manchester Unitedit me rezultat 3:0 kundër Partizanit të Beogradit, në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Evropës. ...

United vendos rekord të ri në Europa League
Manchester United ka thyer rekordin për më së shumti ndeshje radhazi pa humbje në Europa League.
Kosova Press | 08-Nov-2019 10:15
Manchester United ka thyer rekordin për më së shumti ndeshje radhazi pa humbje në Europa League.

E BUJSHME: Ibrahimovic rikthehet në Serie A!
Pesë ekipe kanë siguruar kalimin e fazës së grupeve në Ligën e Evropës vetëm pas javës së katërt. Espanyol, Manchester United, Sevilla, Basel e Celtic janë pesë ekipet e para që kanë kaluar në raundin e parë me eliminim ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 09:59
Pesë ekipe kanë siguruar kalimin e fazës së grupeve në Ligën e Evropës vetëm pas javës së katërt. Espanyol, Manchester United, Sevilla, Basel e Celtic janë pesë ekipet e para që kanë kaluar në raundin e parë me eliminim ...

Vlerësimet për lojtarët e Manchester United: Rashford më i miri
Manchester United ka arritur të shënojë fitore me rezultat 3-0 ndaj Partizanit, për ta kaluar grupin edhe pse ka mbetur edhe dy ndeshje. Mason Greenwood, Anthony Martial dhe Marcus Rashford shënuan në këtë fitore të ...
Telegrafi | 07-Nov-2019 23:19
Manchester United ka arritur të shënojë fitore me rezultat 3-0 ndaj Partizanit, për ta kaluar grupin edhe pse ka mbetur edhe dy ndeshje. Mason Greenwood, Anthony Martial dhe Marcus Rashford shënuan në këtë fitore të ...

Sport Greenwood në histori të Unitedit, thyen rekordin e Rooneyt në garat evropiane
Talenti i madh, Mason Greenwood ka arritur një rekord të madh me fanellën e Manchester Unitedit. Unitedi ka marr një fitore të rehatshme 3-0 ndaj Partizanit në Ligën e Evropës të enjten me Greenwood që ka vendosur një ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 09:40
Talenti i madh, Mason Greenwood ka arritur një rekord të madh me fanellën e Manchester Unitedit. Unitedi ka marr një fitore të rehatshme 3-0 ndaj Partizanit në Ligën e Evropës të enjten me Greenwood që ka vendosur një ...

Scholes tregon se me cilin formacion duhet të Man Unitedi i Solskjaer
‘Djajtë e Kuq’ kanë shënuar një fitore të pastër në Ligën e Evropës kur mposhtën Partizanin e Beogradit në Ligën e Evropës, me golat e shënuara nga Greenwood, Anthony Martial dhe Marcus Rashford. Scholes beson se tre të ...
Lajminet | 08-Nov-2019 09:28
‘Djajtë e Kuq’ kanë shënuar një fitore të pastër në Ligën e Evropës kur mposhtën Partizanin e Beogradit në Ligën e Evropës, me golat e shënuara nga Greenwood, Anthony Martial dhe Marcus Rashford. Scholes beson se tre të ...

Ja 2 skuadrat e vetme, që kanë siguruar kualifikimin në Evropa Ligë
Mbrëmë u zhvillua java e katërt e fazës së grupeve në Evropa Ligë, javë e cila dha edhe dy emrat e parë të ekipeve të kualifikuara më tej. Pas fitores ndaj Dudelanges, Sevilla siguron kualifikimin e parë në grupin A, me ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 08:49
Mbrëmë u zhvillua java e katërt e fazës së grupeve në Evropa Ligë, javë e cila dha edhe dy emrat e parë të ekipeve të kualifikuara më tej. Pas fitores ndaj Dudelanges, Sevilla siguron kualifikimin e parë në grupin A, me ...

E çuditshme! Joshua ka rënë dukshëm në peshë, para revanshit me Ruiz
Manchester United mbrëmë e mposhti Partizanin e Beogradit me rezultat të pastër 3-0. “Djajtë e Kuq” kështu bënë një hap të madh drejt kualifikimit të fazës së eliminimit direkt në kompeticionin e dytë për nga rëndësia ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 08:41
Manchester United mbrëmë e mposhti Partizanin e Beogradit me rezultat të pastër 3-0. “Djajtë e Kuq” kështu bënë një hap të madh drejt kualifikimit të fazës së eliminimit direkt në kompeticionin e dytë për nga rëndësia ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved