ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 22:11

“WTF Edi Rama”/  Belind Këlliçi reagon: Merr fund përralla me para ruse dhe pastrim parash

“WTF Edi Rama”/  Belind Këlliçi reagon: Merr fund përralla me para ruse dhe pastrim parash
Kryetari i FRPD-së Belind Këlliçi ka reaguar me anë të një statusi në Facebook në lidhje me hetimet që po bëhen ndaj PD-së për lobimet në Amerikë.
Top Channel | 08-Nov-2019 22:11
Kryetari i FRPD-së Belind Këlliçi ka reaguar me anë të një statusi në Facebook në lidhje me hetimet që po bëhen ndaj PD-së për lobimet në Amerikë.

Policia publikon pamjet e super-aksionit në Krujë, si u kapën autorët e grabitjes së postës
Policia e Shtetit ka publikuar pamjet e super-aksionit të zhvilluar në Krujë dhe disa qytete të tjera të vendit për arrestimin e autorëve të grabitjes së postës, ku u morën 110 milionë lekë. Në pranga kanë rënë tre ...
Lajmi i Fundit | 07-Nov-2019 22:07
Policia e Shtetit ka publikuar pamjet e super-aksionit të zhvilluar në Krujë dhe disa qytete të tjera të vendit për arrestimin e autorëve të grabitjes së postës, ku u morën 110 milionë lekë. Në pranga kanë rënë tre ...

Tre te arrestuar per grabitjen e postes se Krujes
Tre persona janë vënë në pranga në lidhje me grabitjen e postës në Krujës. Burime nga policia thanë se, tre personat e arrestuar dyshohet se janë pjesë e grupit që kreu grabitjen e para pak ditëve. Në këtë ngjarje, u ...
Lajmi i Fundit | 07-Nov-2019 22:07
Tre persona janë vënë në pranga në lidhje me grabitjen e postës në Krujës. Burime nga policia thanë se, tre personat e arrestuar dyshohet se janë pjesë e grupit që kreu grabitjen e para pak ditëve. Në këtë ngjarje, u ...

Kush eshte grabitesi i postes, vidhte shtepite e VIP-ave ne Greqi
Policia arrestoi katër nga gjashtë persona në total për grabitjen e 13 milion lekëve në postën e Krujës. Mësohet se kreu i bandës që kreu grabitjen është Andi Rexhepi (Paturri). Burimet bëjnë me dije për Abc Neës së e ...
Lajmi i Fundit | 07-Nov-2019 22:07
Policia arrestoi katër nga gjashtë persona në total për grabitjen e 13 milion lekëve në postën e Krujës. Mësohet se kreu i bandës që kreu grabitjen është Andi Rexhepi (Paturri). Burimet bëjnë me dije për Abc Neës së e ...

Zbardhet vjedhja e postes ne Fushe – Kruje. Emrat dhe detajet
Prokuroria e Krujës ka zbardhur grabitjes e postës. Tre ditë pas grabitjes policia ka arrestuar gjashtë persona. Të arrestuar si autorë janë; Mark Caka, Gazmir Saka, Hysen Kica, Bujar Tafa dhe Andi Rexhepi (Paturri), ...
Lajmi i Fundit | 07-Nov-2019 22:07
Prokuroria e Krujës ka zbardhur grabitjes e postës. Tre ditë pas grabitjes policia ka arrestuar gjashtë persona. Të arrestuar si autorë janë; Mark Caka, Gazmir Saka, Hysen Kica, Bujar Tafa dhe Andi Rexhepi (Paturri), ...

U grabitën 110 milionë lekë, zbardhet vjedhja e postës në Krujë
Policia e Shtetit ka zbardhur grabitjen e kasafortës së Postës Shqiptare në Krujë, ku u vodhën 110 milionë lekë. Policia ka arrestuar 4 autorët e grabitjes dhe ka sekuestruar një pjesë të parave të vjedhura, të cilat ...
GazetaTema | 07-Nov-2019 20:19
Policia e Shtetit ka zbardhur grabitjen e kasafortës së Postës Shqiptare në Krujë, ku u vodhën 110 milionë lekë. Policia ka arrestuar 4 autorët e grabitjes dhe ka sekuestruar një pjesë të parave të vjedhura, të cilat ...

Gjashte te arrestuar per grabitjen e Postes ne Kruje, ja si i zbuloi policia
Tri ditë pas grabitjes policia ka arrestuar gjashtë persona ne lidhje me grabitjen e postes ne Fuhe Kruje. Të arrestuar si autorë janë shtetasit Mark Caka, Gazmir Saka, Hysen Kica, Bujar Tafa dhe Andi Rexhepi (Paturri), ...
Lajmi i Fundit | 07-Nov-2019 22:07
Tri ditë pas grabitjes policia ka arrestuar gjashtë persona ne lidhje me grabitjen e postes ne Fuhe Kruje. Të arrestuar si autorë janë shtetasit Mark Caka, Gazmir Saka, Hysen Kica, Bujar Tafa dhe Andi Rexhepi (Paturri), ...

Vjedhja e postës/ Policia godet grupin kriminal, pesë persona të ndaluar
Policia ka zbardhur vjedhjen e filialit të postës në Krujë, ngjarje e ndodhur më 4 nëntor, si dhe ka bërë të mundur identifikimin dhe ndalimin e personave të përfshirë.
Top Channel | 07-Nov-2019 18:44
Policia ka zbardhur vjedhjen e filialit të postës në Krujë, ngjarje e ndodhur më 4 nëntor, si dhe ka bërë të mundur identifikimin dhe ndalimin e personave të përfshirë.

Shkatërrohet grupi kriminal i Krujës, policia sekuestron armë dhe mina me telekomandë (video)
Policia e Shtetit thotë se autorët e vjedhjes së 13 milion lekëve në filialin e Postës në Krujë, ishin pjesë e një grupi të strukturuar kriminal, autorë të një sërë veprave të tjera penale. Policia ka arritur të ...
Lajmi i Fundit | 07-Nov-2019 22:07
Policia e Shtetit thotë se autorët e vjedhjes së 13 milion lekëve në filialin e Postës në Krujë, ishin pjesë e një grupi të strukturuar kriminal, autorë të një sërë veprave të tjera penale. Policia ka arritur të ...

Kallashnikovë e çantë me tufa lekësh, policia publikon pamjet e super-aksionit në Krujë, si u kapën autorët e grabitjes së postës
Policia e Shtetit ka publikuar pamjet e super-aksionit të zhvilluar në Krujë dhe disa qytete të tjera të vendit për arrestimin e autorëve të grabitjes së postës, ku u morën 110 milionë lekë. Sipas policisë, në pranga ...
BalkanWeb | 07-Nov-2019 18:28
Policia e Shtetit ka publikuar pamjet e super-aksionit të zhvilluar në Krujë dhe disa qytete të tjera të vendit për arrestimin e autorëve të grabitjes së postës, ku u morën 110 milionë lekë. Sipas policisë, në pranga ...

Tre të arrestuar për grabitjen e pensioneve në zyrën e postës në Krujë
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Policia e Durrësit njoftoi se kishte arrestuar tre persona të dyshuar për grabitjen në Krujë, dy ndihmës të tyre dhe rojen ...
Reporter | 07-Nov-2019 20:38
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Policia e Durrësit njoftoi se kishte arrestuar tre persona të dyshuar për grabitjen në Krujë, dy ndihmës të tyre dhe rojen ...

Zbardhet grabitja e postës në Krujë, kush janë autorët me të shkuar kriminale, vjedhjet e kryera nga Gjiri i Lalzit në Mirditë
Policia e Shtetit ka zbardhur dhe dokumentuar me fakte grabitjen e kasafortës së Postës Shqiptare në Krujë, ku u morën 110 milionë lekë. Policia ka arrestuar katër autorët e grabitjes dhe ka sekuestruar një pjesë të ...
BalkanWeb | 07-Nov-2019 17:45
Policia e Shtetit ka zbardhur dhe dokumentuar me fakte grabitjen e kasafortës së Postës Shqiptare në Krujë, ku u morën 110 milionë lekë. Policia ka arrestuar katër autorët e grabitjes dhe ka sekuestruar një pjesë të ...

Arrestohen grabitësit e postës, gjendet një pjesë e parave
Filiali i Postës Shqiptare në Krujë u grabit nga një grup i strukturuar kriminal në fushën e vjedhjes së pronës me armë. Hetimet çuan policinë në gjurmët e Gazmir Sakës, Andi Rexhepit, dhe Mark Cakës, 30, 33 dhe 32 ...
VizionPlus | 07-Nov-2019 18:39
Filiali i Postës Shqiptare në Krujë u grabit nga një grup i strukturuar kriminal në fushën e vjedhjes së pronës me armë. Hetimet çuan policinë në gjurmët e Gazmir Sakës, Andi Rexhepit, dhe Mark Cakës, 30, 33 dhe 32 ...

Video/ Kallashnikovë dhe para, dalin pamjet nga superaksioni në Krujë
Policia e Shtetit ka publikuar një video nga operacioni “Filiali”, në Krujë, ku u arrestuan disa persona, për vjedhjen e postës në Krujë. Sipas policisë, në pranga kanë rënë tre pjesëtarë të grupit të strukturuar ...
Dritare | 07-Nov-2019 20:32
Policia e Shtetit ka publikuar një video nga operacioni “Filiali”, në Krujë, ku u arrestuan disa persona, për vjedhjen e postës në Krujë. Sipas policisë, në pranga kanë rënë tre pjesëtarë të grupit të strukturuar ...

U vodh kasaforta e pensioneve në Krujë, reagon Rama
Mbi grabitjen e miliona lekëve në kasafortën e pensioneve në Krujë ka reaguar kryeministri Edi Rama.
Top Channel | 07-Nov-2019 15:45
Mbi grabitjen e miliona lekëve në kasafortën e pensioneve në Krujë ka reaguar kryeministri Edi Rama.

Arrestimi i grabitësve të postës në Krujë, reagon Rama: Dëshmi e rritjes së forcës goditëse të Policisë
TIRANË Pas arrestimit të katër personave për vjedhjen e kasafortës me para në Krujë, ka reaguar edhe kryeministri, Edi Rama. Me një postim në “Twitter”, shefi i qeverisë thotë se kjo është një tjetër “dëshmi e rritjes ...
BalkanWeb | 07-Nov-2019 15:33
TIRANË Pas arrestimit të katër personave për vjedhjen e kasafortës me para në Krujë, ka reaguar edhe kryeministri, Edi Rama. Me një postim në “Twitter”, shefi i qeverisë thotë se kjo është një tjetër “dëshmi e rritjes ...

Nga vjedhja e shtëpive të VIP-ve në Athinë tek grabitja e 110 mln lekëve të postës, kush është anëtari i bandës që u arrestua sot
Andi Paturri, një prej personave të arrestuar për grabitjen e 110 milion lekëve në postën e Krujës, nuk është i një emër i panjohur për drejtësinë. Në vitin 2017, mediat greke publikuan emrat dhe fotot e 4 shqiptarëve ...
BalkanWeb | 07-Nov-2019 13:16
Andi Paturri, një prej personave të arrestuar për grabitjen e 110 milion lekëve në postën e Krujës, nuk është i një emër i panjohur për drejtësinë. Në vitin 2017, mediat greke publikuan emrat dhe fotot e 4 shqiptarëve ...

Vjedhja e postës së Krujës/ Arrestohen 4 persona mes tyre edhe roja (emrat)
Para tre ditësh është vjedhur me thyerje kasaforta e postës së Krujës, ku autorët kanë marrë një sasi lekësh prej 110 milionë lekësh dhe më pas janë larguar.
Top Channel | 07-Nov-2019 12:56
Para tre ditësh është vjedhur me thyerje kasaforta e postës së Krujës, ku autorët kanë marrë një sasi lekësh prej 110 milionë lekësh dhe më pas janë larguar.

Detajet nga grabitja e kasafortës së postës në Krujë, policia sekuestron një pjesë të parave, makina dhe armë. Grupi kriminal autorët të disa vjedhjeve
Detaje të reja dalin në dritë nga grabitja e kasafortës në postën e Krujës me 110 milion lekë, që ka çuar në arrestimin e 4 personave, mes tyre roja private. Bëhet fjalë për shtetasit Mark Caka; Bujar Tafa; Andi Paturri ...
BalkanWeb | 07-Nov-2019 12:15
Detaje të reja dalin në dritë nga grabitja e kasafortës në postën e Krujës me 110 milion lekë, që ka çuar në arrestimin e 4 personave, mes tyre roja private. Bëhet fjalë për shtetasit Mark Caka; Bujar Tafa; Andi Paturri ...

Arrestimi i grabitësve të postës në Krujë, reagon Rama: Dëshmi e forcës goditëse kundër “KÇK-së”
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas arrestimit të autorëve të grabitjes së postës në Krujë. Shefi i qeverisë shprehet se kapja e menjëhershme e tyre është një tjetër dëshmi e rritjes së forcës së goditjes së Policisë ...
GazetaTema | 07-Nov-2019 15:38
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas arrestimit të autorëve të grabitjes së postës në Krujë. Shefi i qeverisë shprehet se kapja e menjëhershme e tyre është një tjetër dëshmi e rritjes së forcës së goditjes së Policisë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved