ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 22:00

Vonesa pagash për mësuesit dhe QSUT, reagon Ministria e Financave: Si është e vërteta

Vonesa pagash për mësuesit dhe QSUT, reagon Ministria e Financave: Si është e vërteta
Në disa portale ka pasur raportime se ka pasur vonesa në shlyerjen e pagave për punonjësit e sektorit publik. Fillimisht u raportua se kishte vonesa në dhënien e pagave për mesuesit, dhe pas kësaj të njëjtën shqetësim ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 20:11
Në disa portale ka pasur raportime se ka pasur vonesa në shlyerjen e pagave për punonjësit e sektorit publik. Fillimisht u raportua se kishte vonesa në dhënien e pagave për mesuesit, dhe pas kësaj të njëjtën shqetësim ...

Nis vonesa e pagave për mësuesit dhe QSUT, reagimi i Ministrisë
Mëngjesin e sotëm ka pasur raportime në rrjetet sociale se ka pasur vonesa në shlyerjen e pagave për punonjësit e sektorit publik. Fillimisht u raportua se kishte vonesa në dhënien e pagave për mesuesit, dhe pas kësaj ...
Gazeta Dita | 08-Nov-2019 19:44
Mëngjesin e sotëm ka pasur raportime në rrjetet sociale se ka pasur vonesa në shlyerjen e pagave për punonjësit e sektorit publik. Fillimisht u raportua se kishte vonesa në dhënien e pagave për mesuesit, dhe pas kësaj ...

Bujar Leskaj takon zyrtarin e lartë të KE, kërkohet zbatim rigoroz i ligjeve për menaxhimin buxhetor, thirrje të gjitha ministrive të reflektojnë
Postuar: 08/11/2019 - 08:30 Arbjona ÇIBUKU Kryetari i KLSH Bujar Leskaj takoi ditën e djeshme Raymond Hill, Përgjegjës Ekipi në Drejtorinë e Përgjithshme të Buxhetit të Komisionit Evropian dhe Këshilltar i Lartë i ...
Sot.Al | 08-Nov-2019 08:33
Postuar: 08/11/2019 - 08:30 Arbjona ÇIBUKU Kryetari i KLSH Bujar Leskaj takoi ditën e djeshme Raymond Hill, Përgjegjës Ekipi në Drejtorinë e Përgjithshme të Buxhetit të Komisionit Evropian dhe Këshilltar i Lartë i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved