ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 18:32

Valverde shpjegon problemin Messi – Griezmann

Valverde shpjegon problemin Messi – Griezmann
Që nga transferimi i Griezmann tek Barcelona është shkruar për pakënaqësinë e Leo Messi, dhe një gjë e tillë nganjëherë vërehet edhe në fushë. Shumë tifozë të futbollit kanë zbuluar sekuenca të ndeshjeve kur Messi ...
Lajminet | 08-Nov-2019 22:19
Që nga transferimi i Griezmann tek Barcelona është shkruar për pakënaqësinë e Leo Messi, dhe një gjë e tillë nganjëherë vërehet edhe në fushë. Shumë tifozë të futbollit kanë zbuluar sekuenca të ndeshjeve kur Messi ...

As Messi dhe as Cristiano, Henry zgjedh 5 futbollistët më të mirë të historisë
Thierry Henry zgjodhi klasikët në vend të ish-shokut të tij të ekipit te Barcelona, Leo Messi, kur u pyet për 5 lojtarë që do të zgjidhte për një ndeshje kalçetoje. Në formacionin imagjinar nuk bën pjesë as Cristiano ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 15:51
Thierry Henry zgjodhi klasikët në vend të ish-shokut të tij të ekipit te Barcelona, Leo Messi, kur u pyet për 5 lojtarë që do të zgjidhte për një ndeshje kalçetoje. Në formacionin imagjinar nuk bën pjesë as Cristiano ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved