ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 23:20

Ushtria Çlirimtare e Kosovës dhe Haga

Ushtria Çlirimtare e Kosovës dhe Haga
Jam më se i sigurt se njëri nga drejtuesit e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Kadri Veseli, do të ketë forcën morale, politike dhe kombëtare të qëndrojë stoik përballë kësaj sfide. I vetëdijshëm për vlerat e larta të ...
Medial | 08-Nov-2019 14:36
Jam më se i sigurt se njëri nga drejtuesit e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Kadri Veseli, do të ketë forcën morale, politike dhe kombëtare të qëndrojë stoik përballë kësaj sfide. I vetëdijshëm për vlerat e larta të ...

Ushtria Çlirimtare e Kosovës dhe Haga
Jam më se i sigurt se njëri nga drejtuesit e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Kadri Veseli, do të ketë forcën morale, politike dhe kombëtare të qëndrojë stoik përballë kësaj sfide. I vetëdijshëm për vlerat e larta të ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 13:55
Jam më se i sigurt se njëri nga drejtuesit e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Kadri Veseli, do të ketë forcën morale, politike dhe kombëtare të qëndrojë stoik përballë kësaj sfide. I vetëdijshëm për vlerat e larta të ...

Syla: UÇK dhe Haga
Ismail Syla, këshilltar i presidentit Hashim Thaçi ka thënë se ndaj krerëve të UÇK-së po ndodh një padrejtësi historike, pasi Gjykata e Hagës sot po synon që t’i barazojë fajtorët: njëjtë drejtuesit e shtetit të Serbisë ...
Kosova Press | 08-Nov-2019 13:40
Ismail Syla, këshilltar i presidentit Hashim Thaçi ka thënë se ndaj krerëve të UÇK-së po ndodh një padrejtësi historike, pasi Gjykata e Hagës sot po synon që t’i barazojë fajtorët: njëjtë drejtuesit e shtetit të Serbisë ...

Ushtria Çlirimtare e Kosovës dhe Haga
Ftesat e fundit nga Specialja e Hagës po vijnë në kohën kur janë në opozitë PDK-ja, e cila me deputetët e saj (shumica) e mbështeti krijimin e Gjykatës speciale sa qenë pozitë. Krijimi i kësaj gjykate preku edhe ...
Zeri | 08-Nov-2019 13:05
Ftesat e fundit nga Specialja e Hagës po vijnë në kohën kur janë në opozitë PDK-ja, e cila me deputetët e saj (shumica) e mbështeti krijimin e Gjykatës speciale sa qenë pozitë. Krijimi i kësaj gjykate preku edhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved