ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 07:41

Trajneri i Werderit flet për Rashicën dhe rendësin e tij në skuadër

Trajneri i Werderit flet për Rashicën dhe rendësin e tij në skuadër
Trajneri i Werder Bremen, Florian Kohfeldt, ka folur për Milot Rashicën për ndeshjes me Borussia Monchengladbach. Kohfeldt e ka cilësuar shqiptarin si lojtarin jashtëzakonisht të vlefshëm për ekipin e tij. “Ai tani ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 17:35
Trajneri i Werder Bremen, Florian Kohfeldt, ka folur për Milot Rashicën për ndeshjes me Borussia Monchengladbach. Kohfeldt e ka cilësuar shqiptarin si lojtarin jashtëzakonisht të vlefshëm për ekipin e tij. “Ai tani ...

Trajneri i Werder Bremenin thotë se Rashica është lojtar shumë i rëndësishëm
Forma e jashtëzakonshme e futbollistit të Përfaqësueses së Kosovës dhe skuadrës gjermane Werder Bremen, Milot Rashica vazhdon t’i bëjë të gjithë të flasin për të. Gjithsesi, me formën e tij është shumë i kënaqur edhe ...
Klan Kosova | 08-Nov-2019 21:19
Forma e jashtëzakonshme e futbollistit të Përfaqësueses së Kosovës dhe skuadrës gjermane Werder Bremen, Milot Rashica vazhdon t’i bëjë të gjithë të flasin për të. Gjithsesi, me formën e tij është shumë i kënaqur edhe ...

Trajneri i Werderit flet për Rashicën dhe rendësin e tij në skuadër
Trajneri i Werder Bremen, Florian Kohfeldt, ka folur për Milot Rashicën për ndeshjes me Borussia Monchengladbach. Kohfeldt e ka cilësuar shqiptarin si lojtarin jashtëzakonisht të vlefshëm për ekipin e tij. “Ai tani ...
E Dua Sportin | 08-Nov-2019 18:59
Trajneri i Werder Bremen, Florian Kohfeldt, ka folur për Milot Rashicën për ndeshjes me Borussia Monchengladbach. Kohfeldt e ka cilësuar shqiptarin si lojtarin jashtëzakonisht të vlefshëm për ekipin e tij. “Ai tani ...

Trajneri i Werderit flet për Rashicën dhe rëndësinë e tij në skuadër
Trajneri i Werder Bremen, Florian Kohfeldt, ka folur për Milot Rashicën për ndeshjes me Borussia Monchengladbach. Kohfeldt e ka cilësuar shqiptarin si lojtarin jashtëzakonisht të vlefshëm për ekipin e tij. “Ai tani ...
Shenja | 08-Nov-2019 18:04
Trajneri i Werder Bremen, Florian Kohfeldt, ka folur për Milot Rashicën për ndeshjes me Borussia Monchengladbach. Kohfeldt e ka cilësuar shqiptarin si lojtarin jashtëzakonisht të vlefshëm për ekipin e tij. “Ai tani ...

Trajneri i Werderit flet për Rashicën dhe rendësin e tij në skuadër
Trajneri i Werder Bremen, Florian Kohfeldt, ka folur për Milot Rashicën për ndeshjes me Borussia Monchengladbach. Kohfeldt e ka cilësuar shqiptarin si lojtarin jashtëzakonisht të vlefshëm për ekipin e tij. “Ai tani ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 17:57
Trajneri i Werder Bremen, Florian Kohfeldt, ka folur për Milot Rashicën për ndeshjes me Borussia Monchengladbach. Kohfeldt e ka cilësuar shqiptarin si lojtarin jashtëzakonisht të vlefshëm për ekipin e tij. “Ai tani ...

Trajneri i Werderit kërcënon liderin e Bundesligës përmes Milot Rashicës
Forma e jashtëzakonshme e futbollistit të Përfaqësueses së Kosovës dhe skuadrës gjermane Werder Bremen, Milot Rashica vazhdon t’i bëjë të gjithë të flasin për të. Gjithsesi, me formën e tij është shumë i......
Zeri | 08-Nov-2019 17:35
Forma e jashtëzakonshme e futbollistit të Përfaqësueses së Kosovës dhe skuadrës gjermane Werder Bremen, Milot Rashica vazhdon t’i bëjë të gjithë të flasin për të. Gjithsesi, me formën e tij është shumë i......

Lala dhe Baumann flasin për të ardhmen e Rashicës
Milot Rashica po kalon në formë fantastike te skuadra Werder Bremen.
Kosova Press | 08-Nov-2019 14:54
Milot Rashica po kalon në formë fantastike te skuadra Werder Bremen.

Te Werder Bremen të bindur: Rashica nuk largohet në janar
Lojtari po vazhdon të paraqitet në nivele të larta edhe këtë sezon, duke u shndërruar në një lojtar shumë të pëlqyer nga skuadra evropiane. Së fundi, është raportuar edhe për një interesim të Milanit për 23 vjeçarin, ...
Lajminet | 08-Nov-2019 14:47
Lojtari po vazhdon të paraqitet në nivele të larta edhe këtë sezon, duke u shndërruar në një lojtar shumë të pëlqyer nga skuadra evropiane. Së fundi, është raportuar edhe për një interesim të Milanit për 23 vjeçarin, ...

14:26 Agjenti dhe drejtori i Bremenit zbulojnë të ardhmen e Rashicës, pas interesimit të Milanit Milot Rashica do të qëndrojë...
Milot Rashica do të qëndrojë në Werder Bremen të paktën deri në fund të këtij sezoni, pasi që agjenti i tij, Altin Lala, dhe drejtori sportiv i klubit gjerman, Frank Baumann, e kanë hedhur poshtë mundësinë e largimit të ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 14:31
Milot Rashica do të qëndrojë në Werder Bremen të paktën deri në fund të këtij sezoni, pasi që agjenti i tij, Altin Lala, dhe drejtori sportiv i klubit gjerman, Frank Baumann, e kanë hedhur poshtë mundësinë e largimit të ...

Agjenti dhe drejtori i Bremenit zbulojnë të ardhmen e Rashicës, pas interesimit të Milanit
Milot Rashica do të qëndrojë në Werder Bremen të paktën deri në fund të këtij sezoni, pasi që agjenti i tij, Altin Lala, dhe drejtori sportiv i klubit gjerman, Frank Baumann, e kanë hedhur poshtë mundësinë e largimit të ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 14:20
Milot Rashica do të qëndrojë në Werder Bremen të paktën deri në fund të këtij sezoni, pasi që agjenti i tij, Altin Lala, dhe drejtori sportiv i klubit gjerman, Frank Baumann, e kanë hedhur poshtë mundësinë e largimit të ...

Formacioni më i shtrenjtë i Bundesligës, dominim absolut i Bayernit
Afati kalimtar dimëror nuk do ta lëkundë Milot Rashicën nga Werder Bremeni, sipas agjentit të tij, Altin Lala dhe drejtorit sportiv të klubit, Frank Baumanni. 23-vjeçari raportohet se ka tërhequr interesin nga AC ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 13:12
Afati kalimtar dimëror nuk do ta lëkundë Milot Rashicën nga Werder Bremeni, sipas agjentit të tij, Altin Lala dhe drejtorit sportiv të klubit, Frank Baumanni. 23-vjeçari raportohet se ka tërhequr interesin nga AC ...

Agjenti Lala dhe drejtori sportiv i Werderit flasin për të ardhmen e Rashicës
Afati kalimtar dimëror nuk do ta lëkundë Milot Rashicën nga Werder Bremeni, sipas agjentit të tij, Altin Lala dhe drejtorit sportiv të klubit, Frank Baumanni. 23-vjeçari raportohet se ka tërhequr interesin nga Milani, ...
Zeri | 08-Nov-2019 13:00
Afati kalimtar dimëror nuk do ta lëkundë Milot Rashicën nga Werder Bremeni, sipas agjentit të tij, Altin Lala dhe drejtorit sportiv të klubit, Frank Baumanni. 23-vjeçari raportohet se ka tërhequr interesin nga Milani, ...

Agjenti Lala dhe drejtori sportiv i Werderit flasin për të ardhmen e Rashicës
Afati kalimtar dimëror nuk do ta lëkundë Milot Rashicën nga Werder Bremeni, sipas agjentit të tij, Altin Lala dhe drejtorit sportiv të klubit, Frank Baumanni. 23-vjeçari raportohet se ka tërhequr interesin nga Milani, ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 11:46
Afati kalimtar dimëror nuk do ta lëkundë Milot Rashicën nga Werder Bremeni, sipas agjentit të tij, Altin Lala dhe drejtorit sportiv të klubit, Frank Baumanni. 23-vjeçari raportohet se ka tërhequr interesin nga Milani, ...

Agjenti Lala dhe drejtori sportiv i Werderit flasin për të ardhmen e Rashicës
Afati kalimtar dimëror nuk do ta lëkundë Milot Rashicën nga Werder Bremeni, sipas agjentit të tij, Altin Lala dhe drejtorit sportiv të klubit, Frank Baumanni. 23-vjeçari raportohet se ka tërhequr interesin nga Milani, ...
E Dua Sportin | 08-Nov-2019 13:00
Afati kalimtar dimëror nuk do ta lëkundë Milot Rashicën nga Werder Bremeni, sipas agjentit të tij, Altin Lala dhe drejtorit sportiv të klubit, Frank Baumanni. 23-vjeçari raportohet se ka tërhequr interesin nga Milani, ...

Milani kërkon talentin shqiptar, i zë vendin Susos
Milani kërkon sulmuesin e Werder Bremenit, Milot Rashica. Një lajm i bujshëm që vjen nga Gjermania, aty ku Kicker shkruan se për shqiptarin interesohet as më shumë e as më pak, por vetë klubi gjigant i Italisë. Rashica ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 10:26
Milani kërkon sulmuesin e Werder Bremenit, Milot Rashica. Një lajm i bujshëm që vjen nga Gjermania, aty ku Kicker shkruan se për shqiptarin interesohet as më shumë e as më pak, por vetë klubi gjigant i Italisë. Rashica ...

Agjenti Lala dhe drejtori sportiv i Werderit, flasin për të ardhmen e Rashicës
Afati kalimtar dimëror nuk do ta lëkundë Milot Rashicën nga Werder Bremeni, sipas agjentit të tij, Altin Lala dhe drejtorit sportiv të klubit, Frank Baumanni. 23-vjeçari raportohet se ka tërhequr interesin nga Milani, ...
EkonomiaOnline | 08-Nov-2019 11:55
Afati kalimtar dimëror nuk do ta lëkundë Milot Rashicën nga Werder Bremeni, sipas agjentit të tij, Altin Lala dhe drejtorit sportiv të klubit, Frank Baumanni. 23-vjeçari raportohet se ka tërhequr interesin nga Milani, ...

A do të largohet Rashica në janar nga Werderi ? Flet agjenti i tij
Afati kalimtar dimëror nuk do ta lëkund Milot Rashicën nga Werder Bremeni, sipas agjentit të tij, Altin Lala, dhe drejtorit sportiv të klubit, Frank Baumann. 23-vjeçari raportohet se ka tërhequr interes nga AC Milan, ...
Gazeta Observer | 08-Nov-2019 11:06
Afati kalimtar dimëror nuk do ta lëkund Milot Rashicën nga Werder Bremeni, sipas agjentit të tij, Altin Lala, dhe drejtorit sportiv të klubit, Frank Baumann. 23-vjeçari raportohet se ka tërhequr interes nga AC Milan, ...

A do të largohet Rashica në janar nga Werderi? Flet agjenti i tij
Afati kalimtar dimëror nuk do ta lëkundë Milot Rashicën nga Werder Bremeni, sipas agjentit të tij, Altin Lala dhe drejtorit sportiv të klubit, Frank Baumanni. 23-vjeçari raportohet se ka tërhequr interesin nga AC ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 10:42
Afati kalimtar dimëror nuk do ta lëkundë Milot Rashicën nga Werder Bremeni, sipas agjentit të tij, Altin Lala dhe drejtorit sportiv të klubit, Frank Baumanni. 23-vjeçari raportohet se ka tërhequr interesin nga AC ...

Rashica i Werderit të paktën deri në fund të sezonit
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, do të mbetet pjesë e skuadrës së Werder Bremenit të paktën deri në fund të këtij edicioni, kanë njoftuar të enjten mediumet gjermane. Drejtuesit e klubit nga ...
Klan Kosova | 07-Nov-2019 22:21
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, do të mbetet pjesë e skuadrës së Werder Bremenit të paktën deri në fund të këtij edicioni, kanë njoftuar të enjten mediumet gjermane. Drejtuesit e klubit nga ...

E bujshme: Milani zgjedh një shqiptar në vend të Susos!
Mijëra shqiptarë do të gëzohen, nëse ndodh. E kemi fjalën për një transferim te Milani, që do të ishte skenari ideal për shumë tifozë jo thjesht të Milanit, por edhe ata që vërtet duan më të mirën për futbollistët ...
Politiko | 07-Nov-2019 21:40
Mijëra shqiptarë do të gëzohen, nëse ndodh. E kemi fjalën për një transferim te Milani, që do të ishte skenari ideal për shumë tifozë jo thjesht të Milanit, por edhe ata që vërtet duan më të mirën për futbollistët ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved