ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 06:10

“Thjesht te du”, thotë Flori Mumajesi

“Thjesht te du”, thotë Flori Mumajesi
Pas një pritje të gjatë, Flori Mumajesi vjen me zhanrin që ai di ta bëj më së miri, një baladë melankolike për stinën e vjeshtës. Nuk janë të pakta baladat e Flori Muajesit. Në fakt janë baladat që ai i bën më së miri. ...
Aktuale.MK | 08-Nov-2019 22:03
Pas një pritje të gjatë, Flori Mumajesi vjen me zhanrin që ai di ta bëj më së miri, një baladë melankolike për stinën e vjeshtës. Nuk janë të pakta baladat e Flori Muajesit. Në fakt janë baladat që ai i bën më së miri. ...

“Thjesht te du”, thotë Flori Mumajesi (VIDEO)
Pas një pritje të gjatë, Flori Mumajesi vjen me zhanrin që ai di ta bëj më së miri, një baladë melankolike për stinën e vjeshtës Nuk janë të pakta baladat e Flori Muajesit. Në fakt janë baladat që ai i bën më së miri. E ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 21:48
Pas një pritje të gjatë, Flori Mumajesi vjen me zhanrin që ai di ta bëj më së miri, një baladë melankolike për stinën e vjeshtës Nuk janë të pakta baladat e Flori Muajesit. Në fakt janë baladat që ai i bën më së miri. E ...

“Thjesht te du”, thotë Flori Mumajesi
Pas një pritje të gjatë, Flori Mumajesi vjen me zhanrin që ai di ta bëj më së miri, një baladë melankolike për stinën e vjeshtës Nuk janë të pakta baladat e Flori Muajesit. Në fakt janë baladat që ai i bën më së miri. E ...
InFokusi | 08-Nov-2019 21:26
Pas një pritje të gjatë, Flori Mumajesi vjen me zhanrin që ai di ta bëj më së miri, një baladë melankolike për stinën e vjeshtës Nuk janë të pakta baladat e Flori Muajesit. Në fakt janë baladat që ai i bën më së miri. E ...

“Thjesht te du”, thotë Flori Mumajesi
Pas një pritje të gjatë, Flori Mumajesi vjen me zhanrin që ai di ta bëj më së miri, një baladë melankolike për stinën e vjeshtës Nuk janë të pakta baladat e Flori Muajesit. Në fakt janë baladat që ai i bën më së miri. E ...
Republika | 08-Nov-2019 20:35
Pas një pritje të gjatë, Flori Mumajesi vjen me zhanrin që ai di ta bëj më së miri, një baladë melankolike për stinën e vjeshtës Nuk janë të pakta baladat e Flori Muajesit. Në fakt janë baladat që ai i bën më së miri. E ...

“Thjesht te du”, thotë Flori Mumajesi
Pas një pritje të gjatë, Flori Mumajesi vjen me zhanrin që ai di ta bëj më së miri, një baladë melankolike për stinën e vjeshtës Nuk janë të pakta baladat e Flori Muajesit. Në fakt janë baladat që ai i bën më së miri. E ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 19:44
Pas një pritje të gjatë, Flori Mumajesi vjen me zhanrin që ai di ta bëj më së miri, një baladë melankolike për stinën e vjeshtës Nuk janë të pakta baladat e Flori Muajesit. Në fakt janë baladat që ai i bën më së miri. E ...

Flori Mumajesi rikthehet fuqishëm, kujt i dedikohet ‘Thjesht të du’?
Flori Mumajesi është rikthyer me një tjetër baladë prekëse siç dinë vetëm ai. Kantautori ka publikuar këngën ‘Thjeshtë të du’ e cila ka një histori të bukura dhe reale prapa vetës, shkruan Indeksonline. Projekti i ri i ...
Albportali | 08-Nov-2019 19:44
Flori Mumajesi është rikthyer me një tjetër baladë prekëse siç dinë vetëm ai. Kantautori ka publikuar këngën ‘Thjeshtë të du’ e cila ka një histori të bukura dhe reale prapa vetës, shkruan Indeksonline. Projekti i ri i ...

Video/ Një kartolinë dasme për të gjithë ju, nga Flori Mumajesi!
Pas disa muajsh mungesë, Flori Mumajesi rikthehet me një baladë. “Thjesht të du” është balada që shumë fansa e kanë pritur me pozitivitet. Kjo këngë ka qenë kartolinë dasme, për një çift. Kështu ka thënë edhe vetë ...
Dritare | 08-Nov-2019 19:44
Pas disa muajsh mungesë, Flori Mumajesi rikthehet me një baladë. “Thjesht të du” është balada që shumë fansa e kanë pritur me pozitivitet. Kjo këngë ka qenë kartolinë dasme, për një çift. Kështu ka thënë edhe vetë ...

Flori publikon projektin surprizë “Thjesht të du”
Flori Mumajesi sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Thjesht të du”, shkruan . Kjo këngë ishte dhurata e Florit për dasmën e Petrit Kllokoqit, madje edhe klipi i këngës është përmbledhje e dasmës së ...
Lajminet | 08-Nov-2019 19:22
Flori Mumajesi sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Thjesht të du”, shkruan . Kjo këngë ishte dhurata e Florit për dasmën e Petrit Kllokoqit, madje edhe klipi i këngës është përmbledhje e dasmës së ...

Flori Mumajesi rikthehet fuqishëm, kujt i dedikohet ‘Thjesht të du’?
Flori Mumajesi është rikthyer me një tjetër baladë prekëse siç dinë vetëm ai. Kantautori ka publikuar këngën ‘Thjeshtë të du’ e cila ka një histori të bukura dhe reale prapa vetës, shkruan Indeksonline. Projekti i ri i ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 19:09
Flori Mumajesi është rikthyer me një tjetër baladë prekëse siç dinë vetëm ai. Kantautori ka publikuar këngën ‘Thjeshtë të du’ e cila ka një histori të bukura dhe reale prapa vetës, shkruan Indeksonline. Projekti i ri i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved