ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 17:41

Stabiliteti i Kosovës parakusht kyç për tërheqjen e investimeve

Stabiliteti i Kosovës parakusht kyç për tërheqjen e investimeve
Marrëdhëniet e mira ndërfqinjësore, fuqizimi i sundimit të ligjit, luftimi i korrupsionit dhe rritja e stabilitetit të Kosovës dhe tërë rajonit janë kyçe për rritjen e investimeve amerikane.
Top Channel | 07-Nov-2019 17:28
Marrëdhëniet e mira ndërfqinjësore, fuqizimi i sundimit të ligjit, luftimi i korrupsionit dhe rritja e stabilitetit të Kosovës dhe tërë rajonit janë kyçe për rritjen e investimeve amerikane.

Stabiliteti i Kosovës është parakusht kyç për tërheqjen e investimeve
Marrëdhëniet e mira ndërfqinjësore, fuqizimi i sundimit të ligjit, luftimi i korrupsionit dhe rritja e stabilitetit të Kosovës dhe tërë rajonit janë kyçe për rritjen e investimeve amerikane. Kjo u konkludua gjatë një ...
Gazeta Ekonomia | 07-Nov-2019 15:59
Marrëdhëniet e mira ndërfqinjësore, fuqizimi i sundimit të ligjit, luftimi i korrupsionit dhe rritja e stabilitetit të Kosovës dhe tërë rajonit janë kyçe për rritjen e investimeve amerikane. Kjo u konkludua gjatë një ...

Kurti takon zyrtarë të Bankës Botërore për Ballkanin Perëndimor dhe ata të Bankës Botërore në Kosovë
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje dhe fituesi i zgjedhjeve të 6 tetorit, Albin Kurti ka takuar dje zyrtarë të Bankës Botërore për Ballkanin Perendimor si dhe ata të Bankës Qendrore në Kosovë. Sipas njoftimit të VV-së, ...
Arbresh | 07-Nov-2019 15:28
Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje dhe fituesi i zgjedhjeve të 6 tetorit, Albin Kurti ka takuar dje zyrtarë të Bankës Botërore për Ballkanin Perendimor si dhe ata të Bankës Qendrore në Kosovë. Sipas njoftimit të VV-së, ...

Stabiliteti i Kosovës është parakusht kyç për tërheqjen e investimeve
Marrëdhëniet e mira ndërfqinjësore, fuqizimi i sundimit të ligjit, luftimi i korrupsionit dhe rritja e stabilitetit të Kosovës dhe tërë rajonit janë kyçe për rritjen e investimeve amerikane. Kjo u konkludua gjatë një ...
Telegrafi | 07-Nov-2019 14:51
Marrëdhëniet e mira ndërfqinjësore, fuqizimi i sundimit të ligjit, luftimi i korrupsionit dhe rritja e stabilitetit të Kosovës dhe tërë rajonit janë kyçe për rritjen e investimeve amerikane. Kjo u konkludua gjatë një ...

Stabiliteti i Kosovës është parakusht kyç për tërheqjen e investimeve
Marrëdhëniet e mira ndërfqinjësore, fuqizimi i sundimit të ligjit, luftimi i korrupsionit dhe rritja e stabilitetit të Kosovës dhe tërë rajonit janë kyçe për rritjen e investimeve amerikane. Kështu u tha të enjten gjatë ...
Gazeta Observer | 07-Nov-2019 14:51
Marrëdhëniet e mira ndërfqinjësore, fuqizimi i sundimit të ligjit, luftimi i korrupsionit dhe rritja e stabilitetit të Kosovës dhe tërë rajonit janë kyçe për rritjen e investimeve amerikane. Kështu u tha të enjten gjatë ...

Stabiliteti i Kosovës parakusht kyç për tërheqjen e investimeve
Marrëdhëniet e mira ndërfqinjësore, fuqizimi i sundimit të ligjit, luftimi i korrupsionit dhe rritja e stabilitetit të Kosovës dhe tërë rajonit janë kyçe për rritjen e investimeve amerikane.
Kosova Press | 07-Nov-2019 14:43
Marrëdhëniet e mira ndërfqinjësore, fuqizimi i sundimit të ligjit, luftimi i korrupsionit dhe rritja e stabilitetit të Kosovës dhe tërë rajonit janë kyçe për rritjen e investimeve amerikane.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved