ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 06:10

Bazel fiton në Spanjë, Lacio ngec sërish

Bazel fiton në Spanjë, Lacio ngec sërish
Me ndihmën e 3 shqiptarëve në fushë që nuk u aktivuzuan njëkohësisht, Bazel doli me sukses në impenjimin e vështirë ndaj Getafes në Europa Ligë, duke fituar 2-1.
Top Channel | 08-Nov-2019 00:49
Me ndihmën e 3 shqiptarëve në fushë që nuk u aktivuzuan njëkohësisht, Bazel doli me sukses në impenjimin e vështirë ndaj Getafes në Europa Ligë, duke fituar 2-1.

Lazio surprizohet nga Celtic dhe eliminohet nga Europa League
Lazio ka humbur në shtëpi 1-2 ndaj Celtic-ut në shtëpi duke i dhënë lamtumirën Europa Leagues. Ndeshja nisi mjaft mirë për skuadrën e Inzaghit, pasi shënoi me anë të Immobiles. Italianët nuk mbajtën avantazhin dhe u ...
Telegraf | 07-Nov-2019 21:48
Lazio ka humbur në shtëpi 1-2 ndaj Celtic-ut në shtëpi duke i dhënë lamtumirën Europa Leagues. Ndeshja nisi mjaft mirë për skuadrën e Inzaghit, pasi shënoi me anë të Immobiles. Italianët nuk mbajtën avantazhin dhe u ...

Skuadra e njohur e Premierligës kërkon Xhakën
Lazio është eliminuar nga Liga e Evropës pas humbjes së pësuar të mërkurën nga Celtic me rezultat 2:1. Në ndeshjen e zhvilluar në “Olimpico” të Romës, Lazio pranoi gol në minutat e fundit të kohës shtesë pas një gabimi ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 15:37
Lazio është eliminuar nga Liga e Evropës pas humbjes së pësuar të mërkurën nga Celtic me rezultat 2:1. Në ndeshjen e zhvilluar në “Olimpico” të Romës, Lazio pranoi gol në minutat e fundit të kohës shtesë pas një gabimi ...

Trajneri italian e tepron, shikoni se çka deklaron për Valon Berishës pas gabimit të këtij të fundit
Lazio është eliminuar nga Liga e Evropës pas humbjes së pësuar të mërkurën nga Celtic me rezultat 2:1, raporton Zëri.info. Në ndeshjen e zhvilluar në “Olimpico” të Romës, Lazio pranoi gol në minutat e fundit të......
Zeri | 08-Nov-2019 13:47
Lazio është eliminuar nga Liga e Evropës pas humbjes së pësuar të mërkurën nga Celtic me rezultat 2:1, raporton Zëri.info. Në ndeshjen e zhvilluar në “Olimpico” të Romës, Lazio pranoi gol në minutat e fundit të......

Baseli fiton ndaj Getafes, Lazio ngec sërish
Me ndihmën e tre shqiptarëve në fushë që nuk u aktivizuan njëkohësisht, Basel doli me sukses në impenjimin e vështirë ndaj Getafes në Europa Ligë, duke fituar 2-1. Taulant Xhaka i Kombëtares Shqiptare dhe Edon Zhegrova ...
EkonomiaOnline | 08-Nov-2019 08:18
Me ndihmën e tre shqiptarëve në fushë që nuk u aktivizuan njëkohësisht, Basel doli me sukses në impenjimin e vështirë ndaj Getafes në Europa Ligë, duke fituar 2-1. Taulant Xhaka i Kombëtares Shqiptare dhe Edon Zhegrova ...

Basel fiton ndaj Getafes, Lazio ngec sërish
Me ndihmën e tre shqiptarëve në fushë që nuk u aktivizuan njëkohësisht, Basel doli me sukses në impenjimin e vështirë ndaj Getafes në Europa Ligë, duke fituar 2-1. Taulant Xhaka i Kombëtares Shqiptare dhe Edon Zhegrova ...
Klan Kosova | 08-Nov-2019 07:58
Me ndihmën e tre shqiptarëve në fushë që nuk u aktivizuan njëkohësisht, Basel doli me sukses në impenjimin e vështirë ndaj Getafes në Europa Ligë, duke fituar 2-1. Taulant Xhaka i Kombëtares Shqiptare dhe Edon Zhegrova ...

Europa League: Strakosha skualifikohet, Sevilla argëtohet me gola
Lazio e Thomas Strakoshës sonte dështoi në Europa League. Italianët u mposhtën 2-1 nga Genku në shtëpi dhe janë zyrtarisht jashtë kompeticionit të dytë më të madh të futbollit në kontinent. Immobile iu dha zemër në ...
Politiko | 07-Nov-2019 21:20
Lazio e Thomas Strakoshës sonte dështoi në Europa League. Italianët u mposhtën 2-1 nga Genku në shtëpi dhe janë zyrtarisht jashtë kompeticionit të dytë më të madh të futbollit në kontinent. Immobile iu dha zemër në ...

Zhegrova bën paraqitje pozitive në fitoren e Baselit, humbin Strakosha, Berisha dhe Avdijaj, s’ka minuta për Vojvodën Basel ka marrë tri pikë të artë në shtëpi, duke e mposhtur 2-1 Getafen. Zhegrova e Xhaka ishin titullarë, Ademi hyri në lojë në pj
Basel ka marrë tri pikë të artë në shtëpi, duke e mposhtur 2-1 Getafen. Zhegrova e Xhaka ishin titullarë, Ademi hyri në lojë në pjesën e dytë. Lazio e Strakoshës dhe Berishës ka pësuar humbje në shtëpi 1-2 nga Celtic. ...
Kosova Sot | 07-Nov-2019 21:20
Basel ka marrë tri pikë të artë në shtëpi, duke e mposhtur 2-1 Getafen. Zhegrova e Xhaka ishin titullarë, Ademi hyri në lojë në pjesën e dytë. Lazio e Strakoshës dhe Berishës ka pësuar humbje në shtëpi 1-2 nga Celtic. ...

VIDEO | “Vetëvrasje” e Lazios, Xhaka dhe Zhegrova festojnë kualifikimin
Lazio nuk ia doli të fitonte përballë Celtic në “Olimpico”. Ekipi italian kaloi i pari në avantazh me anë të Ciro Immobiles në minutën e shtatë, por u përmbys sërish nga ekipi skocez. E njëjta pamje si në ndeshjen e ...
ABCNews | 07-Nov-2019 21:05
Lazio nuk ia doli të fitonte përballë Celtic në “Olimpico”. Ekipi italian kaloi i pari në avantazh me anë të Ciro Immobiles në minutën e shtatë, por u përmbys sërish nga ekipi skocez. E njëjta pamje si në ndeshjen e ...

Lazio humbi pas një gabimi të Berishës, vlerësimet për kosovarin janë katastrofale
Trajneri i Lazios, Simone Inzaghi nuk i ka dhënë shumë hapësirë Valon Berishës në kampionatin italian. Megjithatë më tepër konsideratë për mesfushorin kosovar ka pasur në Ligën e Evropës, ku Berisha sonte luajt ndeshjen ...
Zeri | 07-Nov-2019 21:14
Trajneri i Lazios, Simone Inzaghi nuk i ka dhënë shumë hapësirë Valon Berishës në kampionatin italian. Megjithatë më tepër konsideratë për mesfushorin kosovar ka pasur në Ligën e Evropës, ku Berisha sonte luajt ndeshjen ...

Zhegrova bën paraqitje pozitive në fitoren e Baselit, humbin Strakosha, Berisha dhe Avdijaj, s’ka minuta për Vojvodën
Basel ka marrë tri pikë të artë në shtëpi, duke e mposhtur 2-1 Getafen. Zhegrova e Xhaka ishin titullarë, Ademi hyri në lojë në pjesën e dytë. Lazio e Strakoshës dhe Berishës ka pësuar humbje në shtëpi 1-2 nga Celtic. ...
Gazeta Express | 07-Nov-2019 21:05
Basel ka marrë tri pikë të artë në shtëpi, duke e mposhtur 2-1 Getafen. Zhegrova e Xhaka ishin titullarë, Ademi hyri në lojë në pjesën e dytë. Lazio e Strakoshës dhe Berishës ka pësuar humbje në shtëpi 1-2 nga Celtic. ...

VIDEO | PSV turpërohet në Austri, Sporting bën detyrën
LASK Linz ka mposhtur ekipin e PSV-së me rezultatin e thellë 4-1. Vendasit austriakë kanë befasuar gjigantët holandezë, duke iu dhënë një “leksion” futbolli. Schwaab shënoi i pari për PSV-në, me anë të një penalltie që ...
ABCNews | 07-Nov-2019 20:55
LASK Linz ka mposhtur ekipin e PSV-së me rezultatin e thellë 4-1. Vendasit austriakë kanë befasuar gjigantët holandezë, duke iu dhënë një “leksion” futbolli. Schwaab shënoi i pari për PSV-në, me anë të një penalltie që ...

Berisha ‘fatal’ për Lazion në humbjen ndaj Celticut
Trajneri i Lazios, Simone Inzaghi nuk i ka dhënë shumë hapësirë Valon Berishës në kampionatin italian. Megjithatë më tepër konsideratë për mesfushorin kosovar ka pasur në Ligën e Evropës, ku Berisha sonte luajt ndeshjen ...
Indeks Online | 07-Nov-2019 21:05
Trajneri i Lazios, Simone Inzaghi nuk i ka dhënë shumë hapësirë Valon Berishës në kampionatin italian. Megjithatë më tepër konsideratë për mesfushorin kosovar ka pasur në Ligën e Evropës, ku Berisha sonte luajt ndeshjen ...

VIDEO | Sërish gol në “Olimpico”, festa ndryshon kah
Në kompeticionet evropianë nuk mund të gabosh. Lazio e bëri diçka të tillë dhe pësoi gol. Celtic ka barazuar rezultatin në “Olimpico”. James Forrest përfitoi nga një gabim i dyfishtë i vendasve dhe lëshoi një “predhe” ...
ABCNews | 07-Nov-2019 19:46
Në kompeticionet evropianë nuk mund të gabosh. Lazio e bëri diçka të tillë dhe pësoi gol. Celtic ka barazuar rezultatin në “Olimpico”. James Forrest përfitoi nga një gabim i dyfishtë i vendasve dhe lëshoi një “predhe” ...

VIDEO | Sevilla për rekord, zhbllokohet më në fund blerja e verës
Sevilla është një ekip ekspert në Europa League. Andaluzianët duan ta mbyllin grupin A me pikë të plota dhe janë në rrugë të mbarë. Munas Dabbur ka gjetur golin e parë me Sevillën në transfertën luksemburgase kundër ...
ABCNews | 07-Nov-2019 19:22
Sevilla është një ekip ekspert në Europa League. Andaluzianët duan ta mbyllin grupin A me pikë të plota dhe janë në rrugë të mbarë. Munas Dabbur ka gjetur golin e parë me Sevillën në transfertën luksemburgase kundër ...

VIDEO | Immobile nuk njeh kundërshtarë, festë bardhekaltër në “Olimpico”
Lazio-Celtic është një nga ndeshjet më të bukura të këtij raundi në Europa League. Ndeshja që po zhvillohet në “Olimpico” është zhbllokuar dhe në stadium ka nisur festa. Ciro Immobile nuk ka ndërmend të ndalet. Sulmuesi ...
ABCNews | 07-Nov-2019 19:12
Lazio-Celtic është një nga ndeshjet më të bukura të këtij raundi në Europa League. Ndeshja që po zhvillohet në “Olimpico” është zhbllokuar dhe në stadium ka nisur festa. Ciro Immobile nuk ka ndërmend të ndalet. Sulmuesi ...

Valon Berisha sërish në stol për Lazion
Valon Berisha vazhdon të mos ketë shumë minuta te Lazio. Mesfushori i Kombëtares së Kosovës është lënë në stol edhe për ndeshjen në Europa League që Lazio do ta zhvillojë në Olimpico me Celtic nga ora 18:55. 26-vjeçari ...
Koha.mk | 07-Nov-2019 18:48
Valon Berisha vazhdon të mos ketë shumë minuta te Lazio. Mesfushori i Kombëtares së Kosovës është lënë në stol edhe për ndeshjen në Europa League që Lazio do ta zhvillojë në Olimpico me Celtic nga ora 18:55. 26-vjeçari ...

Valon Berisha sërish në stol për Lazion Valon Berisha vazhdon të mos ketë shumë minuta te Lazio. {422742} Mesfushori i Kombëtares së Kosovës është lënë në stol edhe për ndeshjen në Europa League që Lazio do ta...
Valon Berisha vazhdon të mos ketë shumë minuta te Lazio. Lexoni edhe: Deklarata e rëndë e Macron për NATO’n Amerikën e Evropën vjen reagimi i Angela Merkel Mesfushori i Kombëtares së Kosovës është lënë në stol edhe për ...
Kosova Sot | 07-Nov-2019 18:40
Valon Berisha vazhdon të mos ketë shumë minuta te Lazio. Lexoni edhe: Deklarata e rëndë e Macron për NATO’n Amerikën e Evropën vjen reagimi i Angela Merkel Mesfushori i Kombëtares së Kosovës është lënë në stol edhe për ...

Valon Berisha sërish në stol për Lazion
Valon Berisha vazhdon të mos ketë shumë minuta te Lazio. Mesfushori i Kombëtares së Kosovës është lënë në stol edhe për ndeshjen në Europa League që Lazio do ta zhvillojë në Olimpico me Celtic nga ora 18:55, raporton ...
Gazeta Express | 07-Nov-2019 18:20
Valon Berisha vazhdon të mos ketë shumë minuta te Lazio. Mesfushori i Kombëtares së Kosovës është lënë në stol edhe për ndeshjen në Europa League që Lazio do ta zhvillojë në Olimpico me Celtic nga ora 18:55, raporton ...

18:09 Donis Avdijaj starton për Trabzonspor në Europa League Avdijaj është titullar për...
Avdijaj është titullar për Trabzonsporin në Europa League. Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes FC Krasnodar dhe Trabzonspor në kuadër të xhiros së katër në Europa League. Lexoni edhe: Interpretimi magjik i ...
Kosova Sot | 07-Nov-2019 18:14
Avdijaj është titullar për Trabzonsporin në Europa League. Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes FC Krasnodar dhe Trabzonspor në kuadër të xhiros së katër në Europa League. Lexoni edhe: Interpretimi magjik i ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved