ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 06:50

Sabriu e Leonora sjellin këngën “Simpatia e Shkollës”

Sabriu e Leonora sjellin këngën “Simpatia e Shkollës”
Dyshja e moçme e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të re “Simpatia e Shkollës” Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” për festat e ...
Aktuale.MK | 08-Nov-2019 23:01
Dyshja e moçme e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të re “Simpatia e Shkollës” Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” për festat e ...

Sabria e Leonora lansojnë këngën e “Simpatia e Shkollës” (VIDEO)
Dyshja e moçme e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të e “Simpatia e Shkollës” Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” për festat e fundvitit, ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 22:19
Dyshja e moçme e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të e “Simpatia e Shkollës” Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” për festat e fundvitit, ...

E “kallin” Sabria e Leonora me “Simpatia e Shkollës”
Dyshja e moçme e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të e “Simpatia e Shkollës” Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” për festat e fundvitit, ...
InFokusi | 08-Nov-2019 21:32
Dyshja e moçme e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të e “Simpatia e Shkollës” Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” për festat e fundvitit, ...

E “kallin” Sabria e Leonora me “Simpatia e Shkollës”
Dyshja e moçme e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të e “Simpatia e Shkollës” Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” për festat e fundvitit, ...
Arbresh | 08-Nov-2019 21:26
Dyshja e moçme e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të e “Simpatia e Shkollës” Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” për festat e fundvitit, ...

E “kallin” Sabria e Leonora me “Simpatia e Shkollës”
Dyshja e moçme e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të e “Simpatia e Shkollës” Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” për festat e fundvitit, ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 20:57
Dyshja e moçme e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të e “Simpatia e Shkollës” Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” për festat e fundvitit, ...

E rrethuar me flori, Ivanka Trump lë pa fjalë të pranishmit në pallatin mbretëror
Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi i këndojnë simpatisë së shkollës në këngën e re. Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor. Dyshja sapo kanë publikuar këngën me titull ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 18:54
Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi i këndojnë simpatisë së shkollës në këngën e re. Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor. Dyshja sapo kanë publikuar këngën me titull ...

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi sjellin nostalgji dhe emocion me këngën e re “Simpatia e shkollës”
Dy prej artistëve më të njohur dhe të suksesshëm shqiptarë kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Legjenda e muzikës shqipe, Sabri Fezullahu dhe Leonora Jakupi kanë publikuar projektin e ri të përbashkët, ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 18:13
Dy prej artistëve më të njohur dhe të suksesshëm shqiptarë kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Legjenda e muzikës shqipe, Sabri Fezullahu dhe Leonora Jakupi kanë publikuar projektin e ri të përbashkët, ...

“Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi
Këngëtarja e njohur, Afërdita Demaku sot publikoi bashkëpunimin e radhës me djalin e saj, Pimi Janovën. Kënga titullohet “Qika e mire”, të cilën dyshja siç duket e kanë realizuar me rastin e xhirimeve të festave të ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 18:10
Këngëtarja e njohur, Afërdita Demaku sot publikoi bashkëpunimin e radhës me djalin e saj, Pimi Janovën. Kënga titullohet “Qika e mire”, të cilën dyshja siç duket e kanë realizuar me rastin e xhirimeve të festave të ...

Kështu do të dukeshin të famshmit shqiptarë pa dhëmbë
Ata janë fytyra të njohura dhe mjaft të dashura nga publiku. Me paraqitjet dhe humorin e tyre të veçantë, ata kanë arritur të fitojnë zemrat e shqiptarëve anë e mbanë trojeve shqiptare. Fjala është për këngëtaret e......
Zeri | 08-Nov-2019 18:10
Ata janë fytyra të njohura dhe mjaft të dashura nga publiku. Me paraqitjet dhe humorin e tyre të veçantë, ata kanë arritur të fitojnë zemrat e shqiptarëve anë e mbanë trojeve shqiptare. Fjala është për këngëtaret e......

“Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi
Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi i këndojnë simpatisë së shkollës në këngën e re. Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. Dyshja sapo kanë publikuar ...
Gazeta Observer | 08-Nov-2019 17:56
Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi i këndojnë simpatisë së shkollës në këngën e re. Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. Dyshja sapo kanë publikuar ...

“Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi
Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor, shkruan . Dyshja sapo kanë publikuar këngën me titull “Simpatia e shkollës”, të cilën e sjellin me plot ritëm. Për tekstin e kësaj ...
Lajminet | 08-Nov-2019 17:50
Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor, shkruan . Dyshja sapo kanë publikuar këngën me titull “Simpatia e shkollës”, të cilën e sjellin me plot ritëm. Për tekstin e kësaj ...

Urimi i Leonora Jakupit: Ti je dashuria më e madhe që kam!
Leonora Jakupi e ka uruar nënën e saj për ditëlindje. Me një urim plot ndjenja në Instagram, këngëtarja nga Drenica zgjedh fjalët më të ëmbla për nënën e saj. “O Nënë, o bota ime! Te uroj nga zemra ditëlindjen tende. Ti ...
Gazeta Observer | 08-Nov-2019 15:37
Leonora Jakupi e ka uruar nënën e saj për ditëlindje. Me një urim plot ndjenja në Instagram, këngëtarja nga Drenica zgjedh fjalët më të ëmbla për nënën e saj. “O Nënë, o bota ime! Te uroj nga zemra ditëlindjen tende. Ti ...

Njëra nga motrat largohet nga reality show “Keeping Up With The Kardashians”
Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren Leonora Jakupi pasi nëna e saj po feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja e cila ka publikuar një fotografi të nënës, ndërsa dhe ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 15:32
Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren Leonora Jakupi pasi nëna e saj po feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja e cila ka publikuar një fotografi të nënës, ndërsa dhe ...

Urimi me plot ndjenja i Leonora Jakupit: Ti je dashuria më e madhe që kam!
Leonora Jakupi e ka uruar nënën e saj për ditëlindje. Me një urim plot ndjenja në Instagram, këngëtarja nga Drenica zgjedh fjalët më të ëmbla për nënën e saj. “O Nënë, o bota ime! Te uroj nga zemra ditëlindjen tende. Ti ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 13:40
Leonora Jakupi e ka uruar nënën e saj për ditëlindje. Me një urim plot ndjenja në Instagram, këngëtarja nga Drenica zgjedh fjalët më të ëmbla për nënën e saj. “O Nënë, o bota ime! Te uroj nga zemra ditëlindjen tende. Ti ...

Leonora Jakupi flet për operacionet plastike
Leonora Jakupi është një ndër emrat e njohur të muzikës, e cila shumë shpejt do të sjellë bashkëpunimin e ri me këngëtarin e mirënjohur Sabri Fejzullahun.Kënga e tyre, e cila do të titullohet “Simpatia e shkollës”, do ...
Lapsi | 07-Nov-2019 13:50
Leonora Jakupi është një ndër emrat e njohur të muzikës, e cila shumë shpejt do të sjellë bashkëpunimin e ri me këngëtarin e mirënjohur Sabri Fejzullahun.Kënga e tyre, e cila do të titullohet “Simpatia e shkollës”, do ...

‘Të siguroj me jetë’, kështu i përgjigjet Leonora Jakupi pyetjes se a ka bërë ndërhyrje në fytyrë
Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi së fundmi ka publikuar disa foto ku me të vërtetë ajo nuk njihet. Mirëpo fansat e saj e kanë akuzuar këngëtaren për orperacione platike. “Leonora a ke pas operecione plastike, se po ...
InFokusi | 07-Nov-2019 16:57
Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi së fundmi ka publikuar disa foto ku me të vërtetë ajo nuk njihet. Mirëpo fansat e saj e kanë akuzuar këngëtaren për orperacione platike. “Leonora a ke pas operecione plastike, se po ...

Leonora Jakupi tregon te verteten per operacionet plastike
Leonora Jakupi është një ndër emrat e njohur të muzikës, e cila shumë shpejt do të sjellë bashkëpunimin e ri me këngëtarin e mirënjohur Sabri Fejzullahun. Kënga e tyre, e cila do të titullohet “Simpatia e shkollës”, do ...
Lajmi i Fundit | 07-Nov-2019 12:25
Leonora Jakupi është një ndër emrat e njohur të muzikës, e cila shumë shpejt do të sjellë bashkëpunimin e ri me këngëtarin e mirënjohur Sabri Fejzullahun. Kënga e tyre, e cila do të titullohet “Simpatia e shkollës”, do ...

FOTO/ E akuzojnë për operacioni plastike Leonora Jakupi tregon sekretin e ndryshimit
Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi së fundmi ka publikuar disa foto ku me të vërtetë ajo nuk njijet. Mirëpo fansat e saj e kanë akuzuar këngëtaren për orperacione platike. “Leonora a ke pas operecione plastike, se po ...
TetovaSot | 07-Nov-2019 11:50
Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi së fundmi ka publikuar disa foto ku me të vërtetë ajo nuk njijet. Mirëpo fansat e saj e kanë akuzuar këngëtaren për orperacione platike. “Leonora a ke pas operecione plastike, se po ...

Leonora Jakupi dhe Sabri Fejzullahu sjellin të premten bashkëpunimin e ri
Këngëtarët e njohur të skenës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi, janë bërë bashkë për një duet. “Simpatia e shkollës” mban titullin kënga e tyre e re, e cila do të publikohet të premten, në ora 18:00. Lajmin për këtë ...
Alsat-M | 07-Nov-2019 10:39
Këngëtarët e njohur të skenës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi, janë bërë bashkë për një duet. “Simpatia e shkollës” mban titullin kënga e tyre e re, e cila do të publikohet të premten, në ora 18:00. Lajmin për këtë ...

Leonora Jakupi reagon pasi e pyesin a ke operacione plastike
Leonora Jakupi e ka dhënë përgjigjen e prerë. Këngëtarja Leonora Jakupi ka filluar të bëhet aktive në rrjete sociale më shumë se kurrë më parë, shkruan lajmi.net. Ajo po publikon foto të ndryshme pranë të cilave merr ...
Koha.mk | 07-Nov-2019 10:09
Leonora Jakupi e ka dhënë përgjigjen e prerë. Këngëtarja Leonora Jakupi ka filluar të bëhet aktive në rrjete sociale më shumë se kurrë më parë, shkruan lajmi.net. Ajo po publikon foto të ndryshme pranë të cilave merr ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved