ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 19:34

Rregullat e pashkruara në restorant/ Cilat janë ushqimet që duhen shmangur

Rregullat e pashkruara në restorant/ Cilat janë ushqimet që duhen shmangur
Kur bie fjala tek restorantet nuk jemi shumë të kujdesshëm se çfarë duhet të konsumojmë e çfarë jo. Kjo pasi shkojmë atje për të shmangur ushqimin në shtëpi, e larg preokupimeve. “Por cilat ushqime duhet të shmangen në ...
Politiko | 08-Nov-2019 20:35
Kur bie fjala tek restorantet nuk jemi shumë të kujdesshëm se çfarë duhet të konsumojmë e çfarë jo. Kjo pasi shkojmë atje për të shmangur ushqimin në shtëpi, e larg preokupimeve. “Por cilat ushqime duhet të shmangen në ...

8 ushqime që nuk duhet t’i vendosni në frigorifer dhe ja pse...
Pa frigorifer ne nuk mund te mbanim produktet e mishit, produkte te qumeshtit ose shume lloje te tjera qe e kane te domosdoshme te ruhen te ftohta. Por ka disa ushqime qe nese ruhen ne frigorifer humbasin shijen apo ...
ikub.al | 07-Nov-2019 11:04
Pa frigorifer ne nuk mund te mbanim produktet e mishit, produkte te qumeshtit ose shume lloje te tjera qe e kane te domosdoshme te ruhen te ftohta. Por ka disa ushqime qe nese ruhen ne frigorifer humbasin shijen apo ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved