ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 07:21

Ronaldo dhe De Ligt të gatshëm për Milanin?

Ronaldo dhe De Ligt të gatshëm për Milanin?
Te Juventusi janë të i sigurt që Cristiano Ronaldo dhe Matthijs de Ligt do të jenë të gatshëm për të luajtur me Milanin të dielën. Ronaldo u zëvendësua në 10 minutat e fundit në fitoren 2-1 të Juves ndaj Lokomotiva ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 20:54
Te Juventusi janë të i sigurt që Cristiano Ronaldo dhe Matthijs de Ligt do të jenë të gatshëm për të luajtur me Milanin të dielën. Ronaldo u zëvendësua në 10 minutat e fundit në fitoren 2-1 të Juves ndaj Lokomotiva ...

Ronaldo dhe De Ligt në dyshim për Milanin
A do t’ia dalin Ronaldo dhe De Ligt të rikuperohen për ndeshjen Milanin? Pasi siguroi kualifikimin në fazën e 1/8-ave të Champiosn leagues, Juventusi ka nisur punën për të përgatitur ndeshjen e ardhshme të kampionatit ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 21:48
A do t’ia dalin Ronaldo dhe De Ligt të rikuperohen për ndeshjen Milanin? Pasi siguroi kualifikimin në fazën e 1/8-ave të Champiosn leagues, Juventusi ka nisur punën për të përgatitur ndeshjen e ardhshme të kampionatit ...

Ronaldo dhe De Ligt të gatshëm për Milanin?
Te Juventusi janë të i sigurt që Cristiano Ronaldo dhe Matthijs de Ligt do të jenë të gatshëm për të luajtur me Milanin të dielën. Ronaldo u zëvendësua në 10 minutat e fundit në fitoren 2-1 të Juves ndaj Lokomotiva ...
E Dua Sportin | 08-Nov-2019 21:00
Te Juventusi janë të i sigurt që Cristiano Ronaldo dhe Matthijs de Ligt do të jenë të gatshëm për të luajtur me Milanin të dielën. Ronaldo u zëvendësua në 10 minutat e fundit në fitoren 2-1 të Juves ndaj Lokomotiva ...

Dy titullarë shqetësojnë Sarrin, në dyshim për duelin ndaj Milanit
Juventusi siguroi në Rusi kualifikimin në fazën e 1/16 në Champions League dhe tani do të tentojë të mposhtë Milanin të dielën në mbrëmje. Bardhezinjtë presin ekipin e Piolit në shtëpi. Një ndër duelet më të bukura të ...
ABCNews | 08-Nov-2019 18:38
Juventusi siguroi në Rusi kualifikimin në fazën e 1/16 në Champions League dhe tani do të tentojë të mposhtë Milanin të dielën në mbrëmje. Bardhezinjtë presin ekipin e Piolit në shtëpi. Një ndër duelet më të bukura të ...

A do t’ia dalin Ronaldo dhe De Ligt të rikuperohen për ndeshjen me Milanin?
Pasi siguroi kualifikimin në fazën e 1/8-ave të Champiosn leagues, Juventusi ka nisur punën për të përgatitur ndeshjen e ardhshme të kampionatit italian, atë ndaj Milanit të dielën në mbrëmje. Kështu gjatë seancës së ...
Flaka | 08-Nov-2019 20:29
Pasi siguroi kualifikimin në fazën e 1/8-ave të Champiosn leagues, Juventusi ka nisur punën për të përgatitur ndeshjen e ardhshme të kampionatit italian, atë ndaj Milanit të dielën në mbrëmje. Kështu gjatë seancës së ...

18:29 Ronaldo dhe De Ligt në dyshim për Milanin A do t’ia dalin Ronaldo dhe De Ligt të...
A do t’ia dalin Ronaldo dhe De Ligt të rikuperohen për ndeshjen Milanin? Pasi siguroi kualifikimin në fazën e 1/8-ave të Champiosn leagues, Juventusi ka nisur punën për të përgatitur ndeshjen e ardhshme të kampionatit ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 18:32
A do t’ia dalin Ronaldo dhe De Ligt të rikuperohen për ndeshjen Milanin? Pasi siguroi kualifikimin në fazën e 1/8-ave të Champiosn leagues, Juventusi ka nisur punën për të përgatitur ndeshjen e ardhshme të kampionatit ...

Ronaldo dhe De Ligt në dyshim për Milanin
A do t’ia dalin Ronaldo dhe De Ligt të rikuperohen për ndeshjen Milanin? Pasi siguroi kualifikimin në fazën e 1/8-ave të Champiosn leagues, Juventusi ka nisur punën për të përgatitur ndeshjen e ardhshme të kampionatit ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 18:31
A do t’ia dalin Ronaldo dhe De Ligt të rikuperohen për ndeshjen Milanin? Pasi siguroi kualifikimin në fazën e 1/8-ave të Champiosn leagues, Juventusi ka nisur punën për të përgatitur ndeshjen e ardhshme të kampionatit ...

De Ligt pritet të luaj nga minuta e parë ndaj Milanit
Mbrojtësi holandez kishte munguar në ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj Lokomotiv të Moskës. Megjithatë ai duket se ka punuar i ndarë nga grupi i lojtarëve tjerë, dhe sot pritet të rikthehet në grup dhe të përgatitet ...
InFokusi | 08-Nov-2019 13:25
Mbrojtësi holandez kishte munguar në ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj Lokomotiv të Moskës. Megjithatë ai duket se ka punuar i ndarë nga grupi i lojtarëve tjerë, dhe sot pritet të rikthehet në grup dhe të përgatitet ...

De Ligt shtrëngon dhëmbët, pritet të luaj nga minuta e parë ndaj Milanit
Mbrojtësi holandez kishte munguar në ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj Lokomotiv të Moskës.
Kosova Press | 08-Nov-2019 13:17
Mbrojtësi holandez kishte munguar në ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj Lokomotiv të Moskës.

Bayern e Juventus sigurojnë matematikisht kualifikimin për në fazën e 1/8-ave
Ndonëse pa trajner, pas shkarkimit të Niko Kovac, Bayerni i Mynihut triumfoi me rezultatin 2-0 ndaj grekëve të Olympiacosit dhe mori fitoren e katërt në po kaq ndeshje të fazës së grupeve të Champions Leagues, duke ...
Shenja | 06-Nov-2019 23:12
Ndonëse pa trajner, pas shkarkimit të Niko Kovac, Bayerni i Mynihut triumfoi me rezultatin 2-0 ndaj grekëve të Olympiacosit dhe mori fitoren e katërt në po kaq ndeshje të fazës së grupeve të Champions Leagues, duke ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved